skip to Main Content

Žymėtos mašinos – saugumo metodas: ką slepia „Gretos skandalas“?

Kristina Sulikienė

Man, kaip eiliniam runkelistano runkeliui, krito į akį akivaizdi nesąmonė, kuri įvyko „Kildišienės skandale“.

Pirma –  žalieji valstiečiai pareiškia, jog jie parlamentinių lėšų nenaudos mašinoms.

Toliau Greta Kildišienė atvažiuoja su „Agrokoncernas“ mašina, kurios užrašas šviečia, ir statosi po Seimo kameromis, kad kiekvienas VAD darbuotojas matytų, praneštų žmonai, mamai, seseriai, ir kad žurnalistai ir spaudos atstovai per langus matytų.

Skandalas toks grynai tyčia stimuliuojamas.

Man primena pulkininko leitenanto Vilčiausko atvažiavimą į Klonio gatvę su žymėtu Lietuvos kariuomenės išminavimo automobiliu, kad po to buvo labai lengva nustatyti, kas čia toks buvo ir iš kur – kad Vitkaus išminavimo bataliono vadas nusprendė 2012 01 05 pasidairyti Klonio gatvėje, prie Venckienės namų. Su Mitsubishi, kuriame galima vežtis bombikę – ir niekas nežino, ką tada vežė pulkininkas leitenantas.

Taip ir čia – jeigu jau važiuoji su Ramūno Karbauskio koncerno mašina, statykis ten, kur niekas nemato.

Kur tau – visa kailiniuota, lakuota, ir tiesiog visa įdomiai išraiškinga, Greta Kildišienė pati stimuliavo ir provokavo skandalą.

Dar daugiau – JAV šiuo metu tarsi rengiamas valstybinis perversmas prieš Donaldą Trumpą, o papildomi kariai dar įvedami su nauja sutartimi į Lietuvą.

Tam, kad Runkelistano gyventojai  nesuvoktų, kas čia dedasi, yra sustimuliuotas Gretos skandalas, kuris niekam neįdomus, nes tai, kad Karbauskis valdo pusę Lietuvos, ir kad seniai reikia tirti jo turto kilmę, ir iš kur jis čia toks turtingas – seniai aišku.

O Mantas Leliukas galėjo ir nepasiduoti eiliniam Tatos scenarijui.

Nes scenarijus rašė Klonio įvykiams.

Scenarijai rašyti vaikams šuliniuose, įvairiems nužudymams.

Dabar nebeturi jokių skandalų – Klonio istorija atsibodo, Venckienė nebesirodo, Baukutės skandalą kėlė – bet nutilo, tai ištraukė tą mašiną ir Gretą, kuri seniai erzino bet kurį LVŽS narį, bet jie visi iš vergiškos pagarbos Vadui tylėjo.

Esmė, kad visada reikia mąstyti plačiau – kas režisuoja šį teatrą, ir kodėl?

Gruodį scenaristai bandė maskuoti įvairius įvykius su „Laisvės“ gimnazijos skandalu. Nepavyko. Tai išsiėmė kortą – galimai specialiame saugumo skyriuje (yra toks „gražių moteriškių, tinkančių įvairioms užduotims“…) paruoštą moteriškę, kuri nežino savo biografijos, nes ji tiesiog yra …kuriama.

Pamenate Patvorio „Kalės“ biografiją – ji pati nežinojo, kur kada dirbo, ir iš kur pas ją, kirpėją, naujos mašinos ir 63 000 litų pajamos, neva kerpant „bomžus“ vargšų rajone. Taip ir čia. Mezgėja, darželio auklėtojos dukra, su nauja mašina, išperkamąja nuoma. Pinigus sunešė aitvarai. Po to tie aitvarai (o gal SOP „Aitvaras“) ir liepia vaidinti kažkokį skandalą, kol jie išsidėlioja pajėgumus savo perimetruose. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));