skip to Main Content

Zigmas Vaišvila „Dar viena užduotis dėl Alepo žurnalistei Astai Kuznecovaitei“, 2016-12-18

 

Kadangi žurnalistė Asta Kuznecovaitė profesionaliai dirba, demaskuodama Kremliaus dezinformaciją, pateikiu dar vieną jai užduotį.

Šiandien, t.y. sekmadienį, po Turkijos ir Rusijos derybų vėl atnaujintas civilių ir ginkluotos opozicijos kovotojų (40000 – 50000 žmonių) iš rytų Alepo vežimas į Idlibą. Papildomai sutarta, kad iš Damasko provincijos į Idlibą bus išvežta 1500 opozicijos kovotojų ir sužeistųjų. Tai daroma  mainais į 4000 sužeistųjų, civilių ir Sirijos Vyriausybės kovotojų iš Foah and Kefraya gyvenviečių prie Idlibo, kur prieš šiuos apsuptuosius kovoja al- Nusra (al Queda), išvežimą į Sirijos Vyriausybės kontroliuojamas vietas.

Tačiau taikos susitarimo vykdymas vėl sustabdytas, nes prie Idlibo „nuosaikioji“ opozicija sudegino 5 – 6 Sirijos valdžios autobusus, kuriais iš Foah and Kefraya gyvenviečių turėjo būti mainais išvežti pirmieji 1250 al-Quedos apsuptų  žmonių.

Pranešama, kad po šio įvykio iš Rytų Alepo pasitraukė apsauga, lydinti išvežamus civilius, ir Raudonasis Kryžius.

Žurnalistės Astos Kuznecovaitės prašau operatyviai ir profesionaliai demaskuoti šią Kremliaus dezinformaciją. Tik atkreipiu dėmesį, kad šią informaciją Jums pateikiu ne iš rusiškų, siriškų ar iranietiškų informacijos šaltinių.

Idlibą kontroliuojančios ginkluotos struktūros paskelbė, kad sukontroliuos padėtį, išpuolį pasmerkė ir al Nusrai artimas religinis lyderis Šeichas Abdullah al-Muhaysini.

 

Jūsų dėmesiui pateikiu degančių autobusų nuotraukas.

 

Sulaukęs žurnalistės A. Kuznecovaitės profesionalaus darbo rezultatų, pateiksiu nuorodą ir į videoreportažą iš degančių autobusų vietos. Jame su vertimu į anglų kalbą pateiktas šių „:nuosaikios opozicijos“ atstovų viešas pasižadėjimas, kad iš Idlibo apylinkių jie išleis tik negyvus oponentus.

 

123

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));