skip to Main Content

T I K R O J I   P O L I T I K O S   T I E S A

 

Zenonas Volkovas

 

     Senovės graikų mąstytojas Aristotelis manė, kad politika yra valstybės valdymo menas. Tačiau galima pajuokauti, kad pasaulį valdo milijonas niekšų, dešimt milijonų kvailių ir šimtas milijonas bailių. Niekšai tai politikai, turtuoliai ir religiniai fanatikai, jie yra galia, jie įsakinėja pasauliui, kreipdami į jį godulį ir pražūtį. Kvailiai – tai kurie aukoja gyvybę už vyriausybes, kurios juos išduoda. O bailiai – tai valdininkai, kanceliarijos žiurkės, netrukdantys niekšams valdyti. Jie visada teisinasi, kad vykdė nurodymus. Kiti septyni su puse milijardo darome tai, kas mums liepiama. Tai tikroji politikos tiesa ir ji visai nejuokinga. Ši formulė kūrė civilizacijas, statė piramides, pradėjo kryžiaus karus. Dėl baisiausių dalykų kalti žmonės, kurie bandė pakeisti pasaulį.

      Vienas visuomenės veikėjas teisingai pasakė, kad laikas jau parodė, kad nuo kriminalinės sąjūdinės „perestrojkos“ laikų, valdžią uzurpavo savanaudžiai ir sukčiai, o pati santvarka, kuri pastatyta ant melo ir apgaulės pamatų, orentuota ne į dauguma žmonių, bet į saujelę lobstančių valdininkų.

      Buvusi Europos Parlamento narė Margarita Starkevičiūtė Seimo Biudžeto ir finansų komitetui paliudijo, kad Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė sąmoningai padarė Lietuvos Respublikai milijardinę žalą, nes norėjo atrodyti „Žvaigžde“. Kitaip sakant, prezidentė nurodė savo klapčiukui premjerui Andriui Kubiliui, kad skolintis iš Tarptautinio valiutos fondo (TVF) už 1,5 procento palūkanų gali tik „impotentai“. Geriau skolintis iš JAV bankų už 9 – 10 procentų palūkanų – už mažesnes palūkanas niekas neskolino tokiai bankrutavusiai šaliai, kaip Lietuva, tik specialiai tam sukurtas TVF. Dar prisiminkime dujų terminalo prasuktą afiorą.

      Valdžioje neturi būti nusikaltėlių, todėl būtina ivertinti buvusių valdžių veikla – kaip antivalstybinė ir nusikalstama. Nusikaltėliai turi būti griežtai nubausti su privogto turto konfiskavimu. Prezidentei turi būti pateikti kaltinimai pagal tris Lietuvos Baudžiamojo kodekso straipsnius – „prekyba poveikiu, piktnaudžiavimas, tarnybos pareigų neatlikimas“ (LR BK 226; 228; 229 str.).

      Taip pat už Dalios Grybauskaitės ( dar ne prezidentės) aktyvių talkinimą okupantams, diegiant sovietinę cenzūrą švietimo įstaigose. Už studentų psichologinį ir moraliunį luošinimą, verčiant juos laikytis partinės KPSS linijos mokslo sferoje.

      Paaiškėjo, kad net Aukščiausias teismas nagrinėjo prezidentės Dalios Grybauskaitės neteisėto praturtėjimo istorija – būdama Finansų ministre, ji iššvaistė didelės vertės AB „Oruva“ turtą, be turto vertinimų nukainavusi įmonės turtą, pirktą „Parex Lizingo“ rinkos kainomis.

      „Parex lizingas“ įkišo į merdėjančią „Oruvą“ milijonus litų ir pradėjo dyzelinių variklių gamybą – apyvarta išaugo dešimtis milijonų litų. Tai nepatiko niekam – įmonei buvo iškelta bankroto byla, paskirtas administratorius, visas „Parex Lizingo“ (vadovas Zigmas Vaišvila) įsigytas turtas pagrobtas ir pavogtas, manau ir pasidalintas.

      Vienas turto įgijėjų – buvusio Kriminalinės policijos vadovo Algirdo Matonio brolis Juozas. Prezidentė labai pasipiktino, kai buvo paviešinta, kad A.Matonis dirbo KGB. Z.Vaišvila pasakoja, kad policija ir prokuratūra dengia įtariamus šios gaujos nusikaltimus.

    Valdžios įteisintas kriminalinis reketas pavadintas „antstolių rūmai“ turi būti panaikinti, o jų banditai – pavadinti „antstoliais“ – teisiami su turto konfiskavimu, nepamirštant ir antstolių bendrininkų – nekontroliuojamų teisėjų. Klaipėdoje atkreipiant įpatingą dėmesį į teisėją – aferistę V.Olcvikienę ir jos bendrininką „antstolį“ drg. A.Selezniovą.

      Čia tik dalelytės, kodėl aš nekenčiu dabartinės sistemos.  

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));