skip to Main Content

Simonas Kroydonas

Man atrodo ,kad kažkas šitoje istorijoje įvyks labai negero .Visų pirma noriu pridurti ,kad tiek mano draugų ,tiek bičiulių gretose yra įvairiausių žmonių .Ir radikalių dešiniųjų,ir radikalių kairiųjų ,ir Brazauskininkų ,Lanzbergistų ,prolenkiškų ,prorusiškų ,proamerikietiškų ir komunistų ,liberalų ,konservatorių ,valstiečių .Visokių turiu bičiulių ,ir patikėkite ,kai pamatau juos tarpusavy besipliekiančius komentaruose . Ką aš galiu padaryti ?

Kad Vaidas Lėkštutis yra nepaprastas veikėjas, rodo jo Youtube įkaltų pasikalbėjimų peržiūros .Taip jis prorusiškas ,pro-žemaitiškas ,bet jis gina savo nuomonę ,turi savo nuomonę ir tu niekaip nepaveiksi tikro Žemaičio .

Turime tokį įdomų paradoksą .Lietuvos opozicinių dešiniųjų jėgų valdomos prokuratūros ,teismų ,žiniasklaidos ištisos sistemos kriminalizuoja viską ,kas ne provakarietiška ,kas ne pro amerikietiška .Kai 2008-aisiais, Seimas priėmė Sovietinių ir nacistinių simbolių draudimo įstatymą bei papildė Administracinių teisės pažeidimų kodeksą (ATPK) baudomis,vienintelėje Žemaitijoje šis teisės akto nuostatų pažeidimas buvo ir iki šiol yra ignoruojamas .

Klaipėdoje yra didžiulė rusų disapora ,ir Žemaičiai su Rusais kuo puikiausiai sugyvena .Žemaičiai labai gerai sutaria ir su lenkų tautinių mažumų atstovais .Kai kiekvieną Gegužės 9-ąją Klaipėdos rusakalbiai švenčia pergalės Antrajame pasauliniame kare metines skulptūrų parke vykusiame iškilmingame minėjime netrūksta ir liepsningų kalbų, karinių maršų ,ir sovietinės simbolikos. Ant garbaus amžiaus vyriškių krūtinių žvanga medaliai su uždraustu simboliu – pjautuvu ir kūju. Tą patį ženklą tuo metu galima pamatyti ir ant kai kurių kepurių .Dar daugiau – scenoje dainą atliekantys moksleivai taip pat vilki sovietinio kario uniformas užsideda ir pilotęs, kuriose būna įsegta raudona žvaigždė su kūju ir pjautuvu .

Ilgą laiką iš teismų neišlendantys trys žemaičiai, specialiai erzina mūsų konservatorius ir šių švenčių metu pasirodo su plakatais, kuriuose būna pavaizduotos senovinės lietuvių svastikos ,kurios šiaip jau yra pripažintos kaip istoriniai baltų simboliai .Bet mūsų teismai velnias žino dėl ko ,ragina šitas Lietuviškas baltų svastikas-uždrausti ir kriminalizuoti.

Štai ,užpernai Rugsėjo 24 dieną apie 21 valandą Vilniuje, Naugarduko gatvėje alaus bare buvo sulaikytas šveicaras , kuris buvo apsirengęs drabužiais, demonstruojančiais sovietinę simboliką .Apie tai, kad alaus bare „Molinis ąsotis“ vakaroja vyriškis, ant kurio džinsinės striukės krūtinės prisiūta Sovietų Sąjungos vėliava, policijai pranešė pasipiktinęs konservatnikas. Atvažiavę patruliai vyrą sulaikė ir nuvežė į komisariatą. Užsienietis teisinosi nežinojęs, kad Lietuvoje sovietiniai simboliai yra uždrausti, visiškai pripažino savo kaltę. Šveicarijos pilietis, surašius administracinio teisės pažeidimo protokolą dėl nacistinių ar komunistinių simbolių platinimo ar demonstravimo, paleistas. Nuardytas antsiuvas liko policijoje. Administracinio teisės pažeidimo medžiaga buvo perduota teismui ,ir šveicaras už šį pažeidimą turėjo sumokėti tūkstantį litų .Tai yra daugiau nei tuometinė Lietuvos minimali mėnesinė alga .

Sovietinių ir nacistinių simbolių draudimo įstatymą priėmė konservatoriai ,todėl šį įstatymą kuo greičiau turi panaikinti Valstiečiai .Ir šį įstatymą jie panaikins,nes Valstiečių Partija neoficialiai yra Žemaičių Partija kurios lyderis yra žemaitiška kilme ir žemaitišku užsispyrimu besididžiuojantis Ramūnas Karbauskis .

Man atrodo,kad su ketinimu Valdą Lėkštutį patampyti teismuose Lietuvos dešinieji prisidirbs .Žemaitijoje Vaidas Žemaitis yra žinomas kaip žemaitiškos kultūros propaguotojas,o kadangi žemaičiai garsėja tuo ,kad ką galvoja tą ir sako ar tai būtų politika ar tai nuomonė apie gėjus ,kurie šiaip jau žemaitijoje vadinami pederastais,tai aš visiškai nenustebsiu ,kad bus pradėti rinkti parašai Žemaitijos autonomijai .

Žemaičiai tai ne Garliaviškiai su Kedžio istorija .Mūsų spec tarnyboms pabandžius nugesinti Žemaitijos autonomijos šauklius šalyje pasipils sprogdinimai .

Jūs puikiai matote ,kas vyksta pasaulyje .Jeigu neperrinks Angela Merkel ,tuomet Vokietija pati išeis iš Europos Sąjungos .Jeigu į Prancūzijos prezidento postą atsistos Marine Le Pen Prancūzija taip pat išeis iš Europos Sąjungos .Belgijos skilimas tai tik laiko klausimas ,Ispanijoj ,Baskai nori nepriklausomybės .Katalonija jau greitu metu taps nepriklausoma šalimi .Škotai žada greitu metu atsiskirti .Šiaurės Airija susijungs su Airija .Žemaičiai irgi pradeda žiūrėti savo interesų .

Šiaip man Rolandas Paksas ,kaip ir koks Artūras Račas žiauriai nepatinka,bet Paksas gali išsitraukti žemaitišką kortą .Lygiai tokią pačią lenkų kortą buvo išsitraukęs Voldemaras Tomaševskis .Bet kokiu atveju Paksas tai jau istorija ,o Račas iš BNS direktoriaus pavirto publicistikos marginalu .

Vaidas Lėkštutis tai jau kitas reikalas .Ir didžiulis Lietuvos žiniasklaidos dėmesys Vaido Lėkštučio situacijai konstatuoja faktą .

Lėkštučio Teismas yra pasikėsinimas į Žemaičių tautos tapatumą ir šito žmogaus ginti stoja visa Žemaitija .Konservatoriai žiauriai prapylė rinkimus visoje Žemaitijoje .Dabar būdami opozicijoje bando 850 tūkstančių turinčios Žemaitijos gyventojų kantrybę .Jeigu Karbauskio žemaičių tautos pagrindu suformuota Valstiečių Partija matys,kad neįmanoma dirbti su opozicija ir jos remiama Prezidentūra ,Valstiečių Partija gali labai rimtai iškelti ŽEMAITIJOS AUTONOMIJOS klausimą .

O tai jau ir kita mokestinė politika ,kita teisinė sistema ,o tai jau ir atskira Klaipėdos savivalda ,Palanga ,Nida ,Pamarys su Kuršių Mariomis .Ar neatsitiks Lietuvai taip kaip atsitiko Etipijoje,kai Etiopų arogantiška valdžia per savo pasipūtimą prarado visą Etiopijos pakrantę valdžiusią Eritrėją .Yra jau seniai paskaičiuota ,kad Žemaitijai tapus nepriklausoma valstybe ji būtų ,net 17 % turtingesnė už Likusią Lietuvą .Ir tuomet Lietuvą ekonomiškai temptų tik Vilnius .

Žemaitijos ir istorija kitokia ,nes visą laiką Žemaitija laikėsi kaip atskira šalis . Dėl Žemaitijos geopolitinės padėties ir kitų priežasčių XV–XVI a. čia susiklostė lengvesnė nei likusioje LDK dalyje baudžiavos forma .Dauguma valstiečių nėjo lažo ,o ir nemažą tuometinių valstiečių dalį sudarė vadinamieji laisvieji žmonės .O ir krikščionybė žemaičiams buvo brukama per prievartą ,nes ir tas pats Vytautas ,Jogaila jie visi išdavė ir bandė padovanoti žemaičius Vokiečiams ,bet Vokiečiai purtėsi mūsų ,nes reguliariai gaudavo lupti .

Jei kas nežinote istorijos ,pasidomėkite kaip žemaičiai nukalė vokiečius per Durbės mūšį .Žemaičių savitumas turi istorinį pagrįstumą. Žemaičiai grūdinosi, jų gyvenimo būdas formavosi prie Baltijos, pagal suvokimą jie artimesni kuršiams, kurių labai bijojo vikingai. Štai iš kur tvirtybė. Žemaitija gyveno tarp dviejų ordinų – Kalavijuočių ir Livonijos. Ir tam vokiečių riterių strateginiam sumanymui sujungti abu ordinus Žemaitija buvo tarsi subinėje įstrigusi grafkė . Dar 1283 metais vokiečių metraštininkai rašo, kad žemaičiai yra kietasprandė, kovoti įpratusi tauta. Todėl vokiečiai niekaip nepajėgė žemaičių nugalėti. Taigi Žemaitija buvo tarsi Lietuvos tvirtybės išbandymas .Iš esmės Žemaitija ,tai lietuviškas Teksasas .Nežinantiems priminsiu .

Teksasas tai vienintelė JAV valstija turinti teisę į atsiskyrimą.

Velniop Lietuvą .Reikia atkurti Žemaitiją.Pradžiai užteks ir autonomijos .Čia nebus vietos nei juoduliams,nei pederastams ,joje galima bus kalbėti ką tik nori,rašyti ką tik nori ,vaikščioti apsirengus ir užsidėjus ką tik nori ,o jeigu koks talibano juodulys lys prie mūsų panų,gaus į kramę ir kitą dieną bus deportuotas į Lietuvą .Vo tep .

Nes dabar taip išeina ,kad Lietuviškos papų žiniasklaidos įtakojamos mūsų panelės namuose vaikšto susivėlusios ,savo vyrams namuose nesipuošia,nesidažo ,o vyrui ar boyfriendui ar tėčiui gavus algą tą pačią minutę jos lekia į salonus darytis šukuosenų ,kad galėtų pasidažiusios susitvarkiusios išeiti į gatvę ir gundyti konservatorių į Lietuvą atsigabentus pabėgėlius ,kurie šiaip dar ir apipjaustyti .

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));