skip to Main Content
ZEIT bando užčiaupti D.Grybauskaitės kritiką „Laisvame laikraštyje“

 

Praeitą savaitę gavome tokį laišką:

 „Laisvo laikraščio“ redakcijai

 

Sveiki,

Informuojame, jog Visuomenės informavimo etikos komisija (VIEK)  2017-03-01  14.50  val. svarstys Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos kreipimąsi dėl publikacijos „Dalios Grybauskaitės politika – žudykit rusus – jau veikia“ („Laisvas laikraštis“, 2016-08-13, Nr. 31/585).

Siūlome Jums iki 2017-02-24  el. paštu pateikti paaiškinimus dėl šio skundo (skundas pateiktas šio laiško prieduose) ir kviečiame Jus bei publikacijos autorių dalyvauti VIEK posėdyje, kuris įvyks adresu: J.Basanavičiaus g. 4B, Vilnius (asociacijos LATGA salė, įėjimas iš Vingrių g.).

Šiuo taip pat prašome patvirtinti, kad gavote šį laišką ir informuoti, ar ketinate dalyvauti VIEK posėdyje.

 

 

Publikacijoje „Dalios Grybauskaitės politika – žudykit rusus – jau veikia“ buvo aprašyta istorija, kaip vienoje Vilniaus kavinėje buvo nužudytas kompozitorius Tomas Dobrovolskis vien už tai, kad gauja „patriotais“ prisistatančių skustagalvių pagalvojo, kad jis yra Rusijos prezidento V.Putino gerbėjas. Priminėme visas Lietuvos prezidentės D.Grybauskaitės kalbas, kurioje jis skatino tautinę nesantaiką ir taip netiesiogiai kurstė susidoroti su Lietuvos rusais ir kitaminčiais.

Taip pat priminėme, kad T.Dobrovolskio žudikai jau anksčiau išgarsėjo tuo, kad nuolat mušdavo rusus Vilniuje, ir visą laiką išvengdavo atsakomybės už savo veiksmus.

 

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=2623;kompozitoriaus-t-dobrovolskio-zudikai-zude-is-neapykantos-rusakalbiams-ir-v-putinui-zudikai-nuolat-musdavo-rusus-lietuva-lietuviams&catid=10&Itemid=242&highlight=WyJkb2Jyb3ZvbHNraW8iXQ==

 

Dabar kažkoks biurokratas nusprendė, kad  minėtos publikacijos yra „neteisingos“ ir kviečia mus pasiaiškinti:

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));