skip to Main Content

„Wizz Air“ skraidins į patraukliąją Prancūzijos Rivjerą – Nicą

Plėsdama skrydžių iš Lietuvos tinklą didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ lietuvius džiugina ir toliau – kompanija skelbia apie naujus skrydžius iš Vilniaus ir pietų Prancūziją – Nicą. Skrydžiai į saulėtąją Prancūzijos Rivjerą, dar vadinamą Žydruoju krantu, kurio „sostinė“ Nica, bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Aviakompanija skrydžius pradės nuo rugpjūčio 3 dienos. Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur.*

 

Įsikūręs Prancūzijos Rivjeroje (Côte d’Azur), Nicos miestas yra populiari kryptis tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus poilsiautojams. Nica turistus vilioja nuostabia Viduržemio jūros pakrantės promenada, kvapą gniaužiančia architektūra ir pasaulinio lygio restoranais.

 

„Neseniai skelbėme apie naujus skrydžius į Barį ir Reikjaviką, tad labai džiaugiamės galėdami pridėti dar vieną maršrutą augančiame Lietuvos skrydžių tinkle. Nuo šiol mūsų žemų sąnaudų skrydžiai Vilnių sujungs su Nica, tad neabejojame, kad keliautojai įvertins nepamirštamus Prancūzijos Rivjeros vaizdus, kur saulė šviečia visus metus, žavi įspūdingas pajūris bei vietinė virtuvė“, – sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘as.

 

„Potencialą oro transportu sujungti Lietuvą ir Pietų Prancūziją matėme jau kurį laiką. Džiugu, kad neužpildytą nišą pastebėjo ir mūsų partneriai – dabar drauge galime pasiūlyti keleiviams dar vieną naują ir patrauklią kryptį iš Vilniaus – Nicą“, – teigia Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

 

Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija pervežė jau daugiau kaip 3 milijonus keleivių į ir iš Lietuvos bei įsitvirtino kaip lyderė Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Bendrovė šiuo metu sostinėje bazuoja net 4 orlaivius ir turi 149 darbuotojus. Vykdydama savo įsipareigojimus šaliai, bendrovė pradėjo skrydžius iš Kauno ir Palangos oro uostų. Per kalendorinius 2015 metus pervežti beveik 1 milijonas keleivių prisidėjo prie daugiau nei 700 darbo vietų.

 

Su naujausia kryptimi į Prancūziją, iš Lietuvos „Wizz Air“ šiuo metu siūlo 29 maršrutus į 14 šalių.

 

Naujas „Wizz Air“ maršrutas iš Vilniaus: 

 

  Kryptis

 

  Dienos

 

  Pradžia

 

  Kainos nuo*

 

  Nica

 

  trečiadienis, sekmadienis

 

  Rugpjūčio 3 d.   

 

  24,99 EUR

 

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius

 

Apie „Wizz Air“

 

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 68 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo 420 maršrutų, jungiančių 124 krypčių 39-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigėsi 2016 m. kovo 31 dieną, bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 20 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ už pasiekimus 2015 metais bendrovę paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“).

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: ERNESTA KARALIENĖ, KOMUNIKACIJOS AGENTŪRA „AD VERUM“

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));