skip to Main Content

„Western Union“ grupės paslaugų centrui Lietuvoje vadovaus Šarūnas Šuipis

Didžiausiam pasaulyje globalios piniginių perlaidų lyderės „Western Union“ Europos Regiono operacijų centrui Lietuvoje (EUROC) vadovaus įmonės Operacijų skyriaus direktorius Šarūnas Šuipis. „Western Union“ Lietuvoje Š. Šuipis eis ne tik centro vadovo, tačiau ir Operacijų departamento viceprezidento pareigas.

 

Š. Šuipis „Western Union“ Lietuvoje dirba nuo 2010 m., kur pastaruosius ketverius metus vadovavo Operacijų departamentui, atsakingam už „Western Union“ atstovybių tinklo plėtrą Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regionuose.

 

„Vos per penkerius metus EUROC tapo didžiausiu „Western Union“ padaliniu pasaulyje. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 1500 darbuotojų, atstovaujančių 34 tautybes, kalbančių 30 kalbų. Dėl aukšto darbuotojų kompetencijos lygio į Lietuvą pritraukėme naujų funkcijų, tokių kaip skaitmeninio verslo plėtros, verslo duomenų analizės, vartotojų patirties valdymo, kainodaros. Esame vertinami mūsų klientų ir partnerių už orientaciją į inovacijas ir rezultatus. Veikdami globalioje erdvėje, stipriname Lietuvos ryšius su pasaulio ekonomika, o mūsų įsipareigojimai laikytis įmonės socialinės atsakomybės principų daro teigiamą poveikį Lietuvos bendruomenei. Jau kelerius metus iš eilės darbuotojų skaičius auga trečdaliu, tad man tenka didelė atsakomybė tęsti tvarią centro plėtrą. Sieksiu, kad EUROC ir toliau teiktų aukščiausios kokybės paslaugas klientams ir partneriams, kurtų pridėtinę vertę įmonės akcininkams bei išliktų patraukliausiu darbdaviu Lietuvoje“, – teigė naujasis vadovas Š. Šuipis.

 

Padalinyje, kuris veikia kaip kompetencijų centras, plėtojamos strateginės verslo plėtros funkcijos: atitikties teisiniams aktams (Compliance), finansų ir apskaitos (Accounting and Finance), IT, rinkodaros, operacijų ir žmogiškųjų išteklių valdymo, elektroninių kanalų plėtros bei palaikymo (Digital distribution and Operations) ir kt.

 

EUROC padaliniui Lietuvoje nuo jo įkūrimo vadovavo Kendra Ricenbaw. Šiais metais ji grįžo į Jungtines Amerikos Valstijas, kur eis „Western Union“ Finansų departamento, Administracijos vadovės ir Globalių strateginių iniciatyvų viceprezidentės pareigas.

 

„Pirmiausia, noriu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, jog mūsų įmonės viduje auga globalūs lyderiai. Tikiu, kad Šarūnas puikiai atstovaus „Western Union“ interesus Lietuvoje ir toliau sieks mūsų strateginių tikslų, tarp jų – sėkmingo veiklos efektyvumo ir produktyvumo užtikrinimo bei mūsų globalaus verslo augimo palaikymo. Noriu padėkoti Lietuvos žmonėms už šiltą priėmimą. Galimybė gyventi ir dirbti Lietuvoje buvo iš tiesų neįkainojama patirtis – tokia, kokios niekada nepamiršiu“, – teigė K. Ricenbaw

 

EUROC centras – vienas didžiausių globalių darbdavių Lietuvoje. 2015 m. Lietuvos darbo birža (LDB) apdovanojo EUROC už jaunimo integraciją į Lietuvos darbo rinką. Tais pačiais metais Lietuvos Investuotojų forumas EUROC pripažino Metų investuotoju. 2016 m. „Western Union“ Lietuvoje buvo išrinktas geriausiu Lietuvos darbdaviu bendroje kategorijoje ir finansų sektoriuje (CVOnline.lt tyrimas).

 

Apie „Western Union“:

 

„The Western Union Company“ (NYSE: WU) yra pasaulinė mokėjimų paslaugų lyderė. „Western Union“ – įskaitant specializuotas mokėjimo paslaugas:  „Vigo“, „Orlandi Valuta“, „Pago Facil“ ir „Western Union Business Solutions“ – vartotojams ir verslo klientams teikia greitas, patikimas ir patogias pinigų siuntimo ir gavimo visame pasaulyje, apmokėjimų ir čekių pirkimo paslaugas. Nuo 2015 m. gruodžio 31 d. „Western Union“, „Vigo“ ir „Orlandi Valuta“ paslaugos teikiamos bendru tinklu. Paslaugų tinklą aptarnauja 500 tūkst. agentų 200 šalių ir daugiau nei 100 tūkst. bankomatų bei perlaidų kioskų visame pasaulyje. Šiomis priemonėmis įmonė gali aptarnauti daugiau nei milijardą sąskaitų visame pasaulyje. 2015-aisiais kompanija „The Western Union Company“ įvykdė 262 milijonų transakcijų tarp privačių klientų, pervesdama 82 milijardus JAV dolerių, ir įvykdė 508 milijonus verslo mokėjimų. Daugiau informacijos: www.westernunion.com.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: GABIJA POVILAITYTĖ, INTEGRITY PR

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));