skip to Main Content

DĖL VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS ATLIKTO PATIKRINIMO REZULTATŲ

 

2017 m. sausio 18 d. Valstybinė mokesčių inspekcija pradėjo operatyvų UAB „Agrokoncernas“ patikrinimą, kuris buvo vykdomas dėl bendrovės 2016 m. vasario mėnesį įsigyto automobilio LAND ROVER ir jo panaudojimo nuo 2016 m. vasario 1 d. iki 2017 m. sausio 31 d. 

Atliekant patikrinimą VMI tikrino UAB „Agrokoncernas“ PVM deklaracijas ir kitus dokumentus, susijusius su šiuo automobiliu (sutartis, draudimo dokumentus, sąskaitas ir kt.). Bendrovės vadovas bei buhalterė VMI pateikė savo paaiškinimus. Be to, kaip nurodyta VMI bendrovei pateiktoje 2017 m, vasario 1 d. Operatyvaus patikrinimo pažymoje, patikrinimo metu buvo surinkta informacija apie UAB „Agrokoncernas“ 2016 m. suteiktas paskolas žemės ūkio bendrovėms, kooperatyvams, uždarosioms akcinėms bendrovėms, bendrovės darbuotojams, ūkininkams. 

Pažymoje Valstybinė mokesčių inspekcija nurodė, jog įvertinus UAB „Agrokoncernas“ buhalterinės apskaitos dokumentus ir registrus bei pateiktas PVM ir pelno mokesčio deklaracijas, papildomų mokestinių prievolių nenustatyta. Jokių pastabų, siūlymų ar rekomendacijų mokesčių mokėtojui, t.y. UAB „Agrokoncernas“, VMI nepateikė. 

Valstybinės mokesčių inspekcijos atliktas UAB „Agrokoncernas“ patikrinimas patvirtino, jog bendrovė tinkamai apskaito ir moka mokesčius, t.y. laikosi Lietuvos Respublikos teisės aktuose įtvirtintų reikalavimų. 

 

 

Pagarbiai

UAB „Agrokoncernas“ direktorius

Edgaras Šakys

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));