skip to Main Content

Kristina Sulikeinė

Plk. Ltn. Saulius Vitkus buvo nepriekaištingos reputacijos kariškis, dirbo su NATO žvalgybos užduotimis

Kol teisėsauga su suklastotomis bylomis traiškė pulkininko leitenanto Sauliaus Vitkaus likimą, įgrūsdama be teismo jį už grotų, vykdydama tyrimus nelegaliai, nes kariškių tirti civilinė prokuratūra neturi teisės – visa karininkija tylėjo.

Juk svarbiausia – jų neliečia. 

Juk čia galų gale ne SSRS armija, kur „vienas už visus, visi už vieną“.

Dabar yra Nepriklausomos Lietuvos tvarka, ir visi gyvena kas sau.

„Kai sužinojau šią istoriją, pagalvojau, negali būti. Juk Saulius vedęs, turi vaiką. Gerai dirbo, teko su juo tarnauti“, prisipažino vienas tarnybą seniai baigęs kariškis.

Paaiškinus, jog pats Saulius Vitkus yra rašęs laiške, jog jis sudorotas dėl to, jog atskleidė prekybą NATO paslaptimis, atskriejo atsakymas:

„Visko gali būti. Juk jis dirbo ryšiuose, kai buvo diegiamos NATO žvalgybos sistemos. Jis praktiškai dirbo NATO žvalgybos padalinyje“.

Tai dabar kyla klausimas – visa ta suklastota byla, kai karininkas pakišamas po pedofilijos byla (kai tuo tarpu Deimantės Kedytės byla iš viso net nebuvo nagrinėjama, ji net nebuvo apklausta, nutarus, jog Ūsas, netgi po mirties, turi būti išteisinamas – gryni dvigubi standartai…) – tėra susidorojimas dėl tarnybos paslapčių?

O ką į tai NATO žvalgyba?

Nuo kada jie leidžia susidoroti su savo karininkais?

Ar tas NATO visiškai nesuvokia, jog Lietuvoje valdo galimai korumpuota teisėsauga, kuri, matote, net į karines teritorijas įeina niekieno nevaržoma, susirenka NATO kompiuterius su visomis paslaptimis, prifarširuoja ten vaikiškos pornografijos, ir nušauna kelis zuikius vienu metu.

Gal tikrai užsienis nesuvokia, koks yra teisėsaugos supuvimas Lietuvoje – totalus nesiskaitymas su elementariomis tyrimo taisyklėmis, o būtent : kad į  karinę zoną paprasta policija patekti neturi teisės.

Ar šioje byloje laikytasi šios taisyklės?

Ne. Nuo pradžių iki galo tyrė garsusis ir nepakartojamasis Kriminalinės policijos biuras, kuris viešai mėgsta girtis, jog jie turi pačią kiečiausią žvalgybą. Atseit, kietesnę net už karinę.

Na, iš to, kaip šeimininkauja karinėse teritorijose, gali susidaryti toks įspūdis.

Visais atvejais, skaitytojams turbūt bus įdomu sužinoti, jog net ir perkeltas į Vilniaus pataisos namus, plk. Ltn. Saulius Vitkus yra toliau budriai saugomas nuo LL redaktoriaus Aurimo Drižiaus, kad neduok tu Dieve, ko nors anam nepapasakotų.

Nes jeigu papasakos, kaip buvo vagiamos NATO paslaptys, tas paims ir parašys, tai žiūrėk, atvažiuos NATOvcai su orderiu, ir išsiveš tą Saulių Vitkų su savimi, kad apsaugotų nuo KGB, kuri save vadina „teisės saugotojais“.

Tad kad niekas niekur nenutekėtų, dabar Saulius Vitkus yra padarytas pedofilu, nors byloje nėra nei vienos nukentėjusiosios, nei vieno ieškinio, pretenzijos, nei vienos ekspertizės. Prievartavo kaip koks supermenas vaikus po visą Respubliką. Ir užtenka nuteisimui vos ne iki gyvos galvos.

Mano klausimas, tai ką veikia NATO? Kur tas NATO, kuris mus gina? Juk pirma reikia ginti savus karininkus. Bet toks įspūdis, jog ta Lietuva tiems natovcams yra kai kurioje vietoje. 

Jeigu galima sodinti susidorojimo bylomis karininkus į kalėjimą, ir netgi ne pareigūnų, o paprastą – ir niekam net neužkliūva, jog Sauliaus Vitkaus procesas nuo pat pradžių yra neteisėtas – tai tada galima pasodinti bet ką.

Jeigu karininkai negali apsiginti prieš šitą baisią mafiją, tai kaip galėjo apsiginti Drąsius Kedys ar jo šeima?- Jie juk nebuvo karininkai, jie buvo paprasti, kad ir išsprusę, žinomi žmonės, bet nevaldė ryšių, neturėjo įtakingų pažinčių.

Saulius Vitkus turėjo įtakingas pažintis. Bet Lietuvos kariuomenė yra tarsi vaikų darželis: kol vienoje smėlio dėžėje kibiriukai, tol draugai, jeigu kibiriukas už smėlio dėžės – viskas, nebepažįstu tų draugų.

Tai prieš kokį priešą mes galime atsilaikyti, jeigu kariuomenės viduje nėra nei tvarkos, nei sąžines, nei lojalumo vienas kitam, kai bijoma pagelbėti tarnybos draugui, bent ranką paspausti, ar aplankyti? Tiesa, Sauliaus Vitkaus aplankyti gali ir nepasisekti, nes Lukiškių kalėjimo administracija jau pademonstravo atsirašinėjimo aukštąjį pilotažą.

Žiūrėsime, ar išsidirbinės Vilniaus pataisos namai. Aurimui Drižiui liepta rašyti S. Vitkui laišką. Lygiai kaip ir Lukiškių atveju. Žiūrėsime, kas bus toliau. O tada lauksime iš NATO veiksmų. Jeigu jie žada gelbėti visą Lietuvą nuo pabaisos Rusijos, tegul pirma pademonstruoja pagalbą savo karininkui.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));