skip to Main Content

Vilniuje koncertuos daugiausiai „Eurovizijos“ žiūrovų simpatijų pelnęs Sergejus Lazarevas

Šį rudenį Vilniuje koncertą surengs Rusijos superžvaigždė, šių metų „Eurovizijos“ dalyvis Sergejus Lazarevas. Į pirmąją vietą konkurse pretendavęs atlikėjas Lietuvoje pasirodys lapkričio 8 d. Koncertų salėje „Compensa“ S.Lazarevas pristatys naują savo programą „The BEST“, skirtą jo solinės karjeros dešimtmečiui. Sergejus Lazarevas, kuriam puikiai pavyko visiems laikams atsikratyti „to bruneto iš „Smash!!“ etiketės – vienas populiariausių šiuolaikinės Rusijos muzikos scenos atstovų.

 

Per 2 valandas – o tiek truks „The BEST“ koncertas, publika išgirs visus svarbiausius Sergejaus Lazarevo hitus anglų ir rusų kalbomis, pelniusius dainininkui pripažinimą: „В самое сердце“, „7 цифр“, „Даже если ты уйдешь“, „Вспоминай“, „Нереальная Любовь“, „Electric Touch“, „Moscow to California“, „Lazerboy“ ir kt.

 

Sergejaus muzikinė karjera prasidėjo dar vaikystėje, kuomet jis dainavo vaikų grupėje „Neposedi“ kartu su vėliau susikūrusios grupės „t.A.T.u.“ merginomis ir Vladu Topalovu. Su Vladu būdamas septyniolikos Sergejus susijungė į grupę „Smash!!“, gyvavusią iki 2006 m. Per tuos metus vaikinai išleido du albumus („Freeway“ ir „2nite“), laimėjo Jūrmaloje vykstantį dainų konkursą „Novaja volna“, „Muz TV“ įsteigtą prizą už metų proveržį ir kt., MTV Rusijos muzikos apdovanojimuose grupė buvo paskelbta geriausiu pop projektu. Visgi iškart po antrojo albumo išleidimo vaikinai pasuko skirtingais keliais – abu nusprendė siekti solo karjerų.

 

Pirmasis itin sėkmingas Sergejaus Lazarevo solo albumas „Don‘t Be Fake“ buvo išleistas anglų kalba, prie jo dirbo visas būrys užsienio kūrėjų. Europos prodiuserių ir autorių paslaugų Sergejus neatsisakė ir vėliau – visuose jo albumuose dominuoja angliškos dainos bei savalaikės aranžuotės. 2007 m. buvo išleistas albumas „TV Show“, 2010-aisiais  – „Electric Touch“, prie kurio kūrimo prisidėjo  keturių šalių – Didžiosios Britanijos, JAV, Švedijos ir Rusijos – prodiuseriai ir autoriai. Tais pačiais metais Sergejus pasirašė sutartį su įrašų kompaniją „Sony Music Entertainment“, po šios kompanijos sparnu 2012 m. pasirodė ir ketvirtasis atlikėjo albumas „Lazarev.“ („Лазарев.“).

 

Sergejus Lazarevas yra laimėjęs begalę apdovanojimų ne tik kaip dainininkas, bet ir kaip aktorius. Bilietai į jo  2016 m. turo koncertus  55 Rusijos miestuose buvo išparduoti vos apie jį paskelbus. Sėkmingas atlikėjas nestovi vienoje vietoje. Jis aktyviai tęsia savo darbą, nebijo eksperimentuoti ir stebinti žmones, toliau kuria šiuolaikišką muziką, suprantamą tarptautinei auditorijai. Jo pastangos buvo įvertintos ir šių metų Eurovizijos konkurse: su daina „You Are The Only One“ Sergejus užėmė trečiąją vietą, o konkurso žiūrovų balsavime buvo įvertintas geriausiai. Viename interviu Lazarevas yra pasakęs: „Aš noriu augti ir tobulėti, noriu būti tikru atlikėju, asmenybe, žmogumi. Noriu, kad žmonės manęs klausytųsi. Man viso pasaulio maža!”

 

Bilietus į Sergejaus Lazarevo koncertą Vilniuje platina BILIETAI LT. 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));