skip to Main Content

                                                                                     

Juozas IVANAUSKAS

 

Vardan kokios Lietuvos 2004 metais buvo „apsivalyta“, fariziejams „valstybininkams“ nuvertus Respublikos Prezidentą R. Paksą?..

 

Pasak Prezidento Rolando Pakso, niekas negimsta iš neteisybės, niekas negimsta iš neteisingumo. Negalima ant tokių pamatų toliau statyti mūsų valstybę. Negalima!..

Perfrazuojant tragiškos lemties JAV prezidento Džono Kenedžio legendinę frazę — „Neklauskite, ką Amerika gali padaryti dėl jūsų, — klauskite, ką jūs galite padaryti dėl savo šalies“, aš norėčiau visiems čia susirinkusiems pasakyti štai ką: neklauskite, ką Prezidentas Rolandas PAKSAS gali padaryti dėl jūsų, — bet paklauskime kiekvienas savęs, — ką mes iš tikrųjų galime padaryti, kad būtų atkurtas teisingumas ir paniekintos Prezidento institucijos garbė, saujelei fariziejų „valstybininkų“ nuvertus Lietuvos žmonių demokratiškai išrinktą Respublikos Prezidentą R. Paksą?!.. 

 Mano giliu įsitikinimu, tai bene pats svarbiausias uždavinys ir vienintelis šansas „tvarkiečiams“ išlikti įtakinga politine jėga Lietuvoje.  

Bene absurdiškiausia yra tai, jog bemaž tie patys ambicingi veikėjai, 2004 metais atlikę gėdingą vaidmenį antikonstituciniame valstybės perversme, politiniai avantiūristai, valdžios privilegijų „paveldėtojai“, iki šiol užima atsakingus postus, aštuonkojo čiuptuvais yra apraizgę teisėsaugą ir teismus, valstybines institucijas, specialiąsias tarnybas, ženkliai įtakoja sisteminę žiniasklaidą, taip vadinamą „nacionalinį transliuotoją“, bei priiminėja sprendimus Lietuvos Respublikos vardu.

—————————————————————————————————

 

FOTO KOMENTARAS:

 

1.

Dvi nuotr. KONGRESAS_R. Daniseviciaus ir PAX_Knyga-R.Daniseviciaus

Vardan kokios Lietuvos 2004 m. balandžio 6 d. , Seimo fariziejams paulauskams, kubiliams, razmoms, juknevičienėms, masiuliams prabalsavus UŽ apkaltą Respublikos Prezidentui, buvo „apsivalyta“?!..

Dėl knygos „R. P. Vardan ko?..“ įsigijimo – skambinti tel. (8-5) 2417798

arba 8 615 400 32.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));