skip to Main Content

Seimo nario V. Kamblevičiaus pranešimas: „Valstiečiams visai nerūpi nuo liūčių nukentėję ir milijoninius nuostolius patyrę ūkininkai“

2017 m. spalio 12 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

 

 

Šiandien Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos balsais Seime buvo išbrauktas Seimo nutarimas, kuriuo yra siūloma nedelsiant spręsti ir sudaryti tarpinstitucinę darbo grupę, kurioje dalyvautų Žemės ūkio ministerija, Vidaus reikalų ministerija, Finansų ministerija, Teisingumo ministerija ir Žemės ūkio rūmai bei Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kuri parengtų bendrą sisteminį veiksmų planą, kuris leistų gauti nacionalinę ir europietišką paramą nuostolių patyrusiems ūkininkams.

 

„Šiuo metu kiekviena diena yra ypač svarbi, tačiau dabartinė Vyriausybė siekia rezervą, kuriame likę mažiau kaip 2 mln. eurų, panaudoti advokatų kontoroms, kurios turėtų atstovauti žemdirbiams derybose su produkcijos supirkėjais“, – stebėjosi Seimo Kaimo reikalų komiteto narys Vytautas Kamblevičius.

 

Seimo narys V. Kamblevičius pažymėjo, kad Vyriausybė siekia atverti aukso kalnus advokatų kontoroms, kaip ir „Lietuvos geležinkeliai“, kurie advokatams Briuselyje numatė 800 tūkst. eurų.

 

„Akivaizdu, kad Vyriausybėje vyrauja chaosas sprendžiant šį klausimą, ir apskritai nėra tarpinstitucinio bendradarbiavimo, o pinigus siekiama ištaškyti brangioms teisinėms konsultacijoms, kurias privalėtų šioje situacijoje atlikti Teisingumo ministerijos specialistai“, – pažymėjo Seimo narys V. Kamblevičius.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : MONIKA KUTKAITYTĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));