skip to Main Content

 Valdas Vižinis

MES ar JIE

 

Netrukus išaiškės DIDELIŲ PINIGŲ KANDIDATAS. Tiesa sakant, jau ir dabar aiškus. Nes JŲ aptartas. Ne pats gi vieną rytą atsibudęs nutarė – viskas atsibodo, būsiu prezidentu.

Atlyginimą jau kadais iš jų gaunantis. Todėl lengvai valdomas ir sukalbamas .. 

Kas toks ?? Gana iškalbingas atsakymas Pučkorių atodangoje: Vilnelės šlaitai, pušynai ir JO stiklo gaubtu namas. 

JŲ tiesiamas JAM kelias jau prasidėjo žurnalų viršeliuose. 

Juo eis iš lėto – metodiškai. Vėliau jau mesis į verslo žurnalus, neatmetu – pramoginėse laidose išvysime net kepant bandeles. Matomumą užsitikrins lengvai. Juk turime patikimiausius Lietrytį ir LNK. JO Partnerius. Sakote ne? Sakau – netrukus. 

Kiti dantų užkalbėtojai – Užkalniai, Valatkos, Tapinai, Miliūtės .. jų galima ir neskaičiuoti. Viską darys patys .. savaime. Dėl jų tokio pinigavimosi būdo. 

Dabar JIS – kuklus knygų skaitovas susitikimuose rajonuose. Kalbantis apie kultūrą.

Toks jau tas triukas – susitikimai su skaitytojais rajonuose. Lyg ir vargsta žmogus. Ne jo tema. Žmonių kalbomis apie ekonomiką nepritrauksi. 

Vėliau ,manau, bus apie avis su avių augintojais, apie sukneles su Grigaičiu, apie krepšinį su Sabu, apie futbolą gal ne – nėra apie ką. OOO .. dar yra pramogų pasaulis. Girdėjau gali Svaras už penkis šimtus svarų. Bent jau liberalai tiek mokėjo – rašyta. 

Keistas mano fb parašymas.. Ar ne. .??

Taip tam yra dvi aplinkybės. Nuotraukos kampas kairėje ir Užupyje man pažadėtas politinis priegblobstis. Sakė, kad pasitiki manim ir net tapatybės dokumentų nereikalausią .. Aišku ir neduosią, nes tai atgyvena. 

 

 

Bus labai įdomu. MES ar JIE.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));