skip to Main Content
 

 
 
 
Valdas Vasiliauskas
 
Kam juokai, o kam ašaros
 
Šiandien Seime M. Puidoko patetiškas pareiškimas apie kandidatavimą į prezidentus pelnytai sulaukė ironijos, sarkazmo arba bent juokų. Ir logiškiškų paralelių su kitu kandidatu N.Puteikiu, kuris taip pat garsiai trenkė durimis, palikdamas žaliavalstiečių frakciją ir visą stovyklą, nes jie iškėlė į prezidentus ne tą kandidatą.
 
Žodžiu, abu kandidatai nusivylę savo buvusiais bendražygiais, kurie nukrypo nuo programos ir rinkėjams duotų pažadų.Žinoma, abu ūmai praregėję pretendentai į šalies vadovo postą nutylėjo svarbiausią ir įdomiausią dalyką- ar šį žingsnį jie padarė spontaniškai,kodėl tik dabar, kiek jį lėmė rinkimų politinės technalogijos.
 
Šiuo atžvilgiu gali juoktis G.Nausėda ir verkti S.Skvernelis: pirmajam šalinamos klūtys iš kelio, antrajam jos spendžiamos.
 
Pavojingiausia klūtis G.Naudėdai, be abejo, buvo V.Ušackas. Bet ambasadorius buvo priverstas pasitraukti(ar buvo patrauktas- to turbūt niekad nesužinosime?), neva užleisdamas kelią I.Šimonytei, kuris jai reikalingas tik iki II turo, bet ne iki S.Daukanto aikštės.
 
Ir štai nūnai rinkimų starto išvakarėse daug kam juoką sukėlęs maištas žaliavalstiečių gretose. Bet sumaištis atsiris ir iki ir jų rinkėjų stovyklos, iš kurios K.Puidokas ir N.Putiekis išsives ne vieną balsą už S;Skvernelį. Kiek minus procentų per abu – 6-9 ar visi 10?
 
Kokį atsakymą į šį gudriai sumanytą ir sukoordinuotą politinių technologų viražą paruošusi S.Skvernelio komanda. Kol kas ji nieko nedaro. Gal visas viltis sudėjusi į „D.Trumpo efektą“, kai be atodairos žiniasklaidos negailestingai daužomas kandidatas galiausiai pelno rinkėjų simpatijas ir balsus?i

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));