skip to Main Content

 

 

 

 
 
Ruta Visocnik
 
 
 
 
 
KAS TAI – MELAVIMAS TAUTAI Į AKIS AR EILINĖ SISTEMOS KLAIDA? E.Žiobienė šiame interviu taip komentuoja kauniečių Eglės ir Gintaro vaikų paėmimo iš šeimos procesą:
 
„Teisėjas įvertino visus žodinius, visus rašytinius pateiktus įrodymus ir tada priėmė sprendimą“ [paimti Eglės ir Gintaro vaikus].
 
Aš tik primenu, kad jokių žodinių paaiškinimų (įrodymų) joks teismas nevertino, nes žodinis bylos nagrinėjimas nevyko. Vaikai buvo paimti teismui priėmus nutartį rašytinio proceso tvarka. Apie tokį procesą (bylos nagrinėjimo datą ir vietą) vaikų tėvai Eglė ir Gintaras nebuvo informuoti.
 
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba Kauno skyriaus pareiškimas dėl leidimo paimti vaikus iš Eglės ir Gintaro buvo priimtas Kauno apylinkės teisme 2018-10-04 d., ir tą pačią dieną buvo priimta nutartis, kuria tarnybos prašymas tenkintas. Jokių „žodinių“ įrodinėjimų :)
 
Skaitykite daugiau:
 
 
DELFI.LT
 
 
 
Žiobienė: keista, kad per mėnesį niekas dėl vaikų niekur nesikreipė
 
Parlamentaras Mindaugas Puidokas jau yra pareiškęs, kad iš pareigų reikės trauktis Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorei Alinai Jakavonienei bei Vaiko teisių apsaugos kontrolierei Editai Žiobienei. Ji jau pradėjo vaikų paėmimo ir grąžinimo istorijos tyrimą…
 
 
 
 
 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));