skip to Main Content

Užjauskite R.Sadauską-Kvietkevičių. Parodykite savo gerumą ir paaukokite

Artūras Račas

Grįžau šiandien iš Pagojo kaimo, kur pastaruoju metu savanoriauju šunų ir kačių prieglaudoje ir perskaičiau nevilties ir širdgėlos kupiną buvusio žurnalisto, taip ir netapusiu politiku, kaimo liberalo Romo Sadausko-Kvietkevičiaus įrašą. 

Perskaitęs, norėjau R.Sadauską-Kvietkevičių tiesiog išbučiuoti, nes supratau, kad jis gali labai prisidėti prie beglobiųpoilsis šunų ir kačių gerovės ir padėti žmonėms, kurie jais rūpinasi, kaip motinos Teresės. Arba kaip D.Grybauskaitė ir krūtų portalas rūpinasi tuo, kad G.Landsbergis taptų premjeru.

Jums tikriausiai neaišku, kaip susiję beglobiai šunys ir katės su R.Sadausku-Kvietkevičiumi? Tuo paaiškinsiu, bet pirmiausia leisiu sau pacituoti porą ištraukų iš jo įrašo, kad jūs suprastumėte, kaip viskas yra blogai ir koks žiaurus yra pasaulis:

Iki Vėlinių dar pora savaičių, bet noriu numirti šiandien, kai iš vidaus krečia pragaro šaltis, sloga spaudžia akis ir galvoje nebėra vietos svajonėms.
Pareinu į gyvenimą iš politikos tarsi po daugiadienės girtuoklystės išsiblaivęs alkoholikas, pagaliau blaiviomis akimis pamatęs, kad nebeturi nei darbo, nei pinigų, nei artimųjų pagarbos
[…]
mano pasaulyje nebeliko tikslo ir vilties. Tokiu metu nusigeriama iki šnekėjimo su mirusių vėlėmis arba kluone ant balkio pririštos virvės. Bandau užmigti, bet negaliu, tik drybsau prieblandoje aukštielninkas užsimerkęs be jokių minčių, jausdamas kaip stingsta pirštų galai.
Sutikite, būsena ne pati geriausia ir mintys ne pačios šviesiausios. Gal ir man taip būtų, jei neišrinktų. Nors, kita vertus, gal ir gerai, kad jo neišrinko, nes nežinau, ar žmonių su tokia psichika Seime reikia.
Jis labai norėjo būti Seimo nariu, bet jo neišrinko. Užjauskite jį ir paaukokite beglobiams šunims ir katėms. Jiems labiau reikia

Jis labai norėjo būti Seimo nariu, bet jo neišrinko. Užjauskite jį ir paaukokite beglobiams šunims ir katėms. Jiems labiau reikia

Bet kadangi aš žmogus iš prigimties geras, man R.Sadausko-Kvietkevičiaus labai pagailo. Na, šiek tiek mažiau nei tų beglobių šunų ir kačių toje prieglaudoje, bet vis tiek pagailo. Nors šunų ir kačių labiau.

O bet tačiau kadangi šunys ir katės rašyti nemoka ir Facebook’u nesinaudoja, tai apie jų kančias ir nelaimes jūs nieko nežinote. Jūs nežinote ir apie tą šventą ir pasiaukojantį darbą, kurį dirba prieglaudos darbuotojai ir jiems padedantys savanoriai. Jūs nežinote, kokį didelį jie darbą daro, jūs taip pat nežinote, kad iš savivaldybės jie negauna nė kapeikos, nors savivaldybės išlaikoma „Grinda“ dažnai atiduoda į tą prieglaudą sugautus šunis ir kates.

Jūs nežinote, kad tos prieglaudos vadovei naktimis skambina iš 112 prašydami paimti avarijose sužalotus šunis ir kad ji pati paskui tuos šunis veža į kliniką, kur juos operuoja, gipsuoja ir daro visa kitą, ką reikia, kad jie išgyventų.

O apie R.Sadausko-Kvietkevičiaus kančias jūs žinote.

Todėl, prisimindamas tai, kokie dosnūs jūs buvote portalui faktai.lt, prašau Jūsų visų – jei jums gaila R.Sadausko-Kvietkevičiaus, jei jūs sujaudino jo kančios ir mintys apie balkį kluone, jei skaitant jo į paviršių išsiliejusią širdgėlą dėl to, kad jo neišrinko į Seimą, jums ištryško viena ar dvi ašaros, atverkite savo piniginę ir paaukokite.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));