skip to Main Content

Ukraina tapo Mordoru – šalyje 500 tūkst. ginkluotų nekontroliuojamų žmonių

Kijevas pagaliau pripažino, kad šalyje valkiojasi minios ginkluotų žmonių, kurių niekas nestabdo ir nekontroliuoja.

„Ukrainoje yra begalės ginkluotų žmonių, kurių niekas nemotyvuoja, – teigia Ukrainos vyriausias karinis prokuroras Anatolijus Matijus , – jeigu karštais pėdsakais nusikaltimas nėra ištiriamas, Darnicos rajone butai per vieną naktį yra nusiaubiami bent po 40 kartų“.

Jis mano, kad šiandien didžiausia šalies problema ne korupcija, ne bevizis režimas, tačiau ginkluotų gaujų siautėjimas. „Velniai nematė tų kyšininkų, – sakė jis, – dabar tai ne baisiausias dalykas.  Bendras nusikaltimų augimas skatina žmones imti kyšius. Pas mus 500 tūkst. žmoių bėgioja ginkluoti“.

Faktiškai šiandien Ukraina valdo „žmonės su šautuvais“. Ginkluotos buvusios Ukrainos armijos ir savanorių gaujos šlaistosi gatvėmis, ieškodami darbo – reketo, nužudymų, ir marodieriavimo.

Būtent jie šiuo metu padeda vykdyti visokias blokadas, atiminėja įmones, dalyvauja ginkluotų gaujų karuose.

Bet kuris teismas, kuriame teisiami tokie nusikaltėliai, baigiasi teismo pogromu – būtet tai įvyko Dragobrate, kur buvo teisiami „Kairiojo sektoriaus“ žudikai.

O iš policijos juokiasi kas netingi – į „mentus“ lekia kovinės granatos, jiems nukanda pirštus ir ausis, o geriausiu atveju – parodo nuogą subinę.

Faktiškai Ukraina virto Guliai pole (rusiškai – vaikštynės), kur valdžia kotroliuoja tik sostinę, o visas kitas teritorijas – ATO (antiteroristiės operacijos) smogikai ir banditai.

Visa tai logiška – šalyje sugriuvo ekonomika, pramonės gamyba smuko 36 proc., verslai žlugo, o tai skatina vakarykščius kareivas imtis naujų žygdarbių. Juk neis jie į gamyklas dirbti – geriau imti valdžią durtuvais – kaip įvyko Smelyje, piketuoti prie TV kanalų ir vykydti kitus nusikaltimus, kuriuos apmoka oligarchai.

Подробнее: http://antifashist.com/item/ukraina-prevrashhena-v-gulyaj-pole-po-strane-begayut-500-tysyach-vooruzhennyh-banditov.html#ixzz42V34SZ8Q

O delfiai ir panoramos to nepraneša – jie transliuoja apie Ukrainos „nacionalinę“ didvyrę Savčenko, kuri pati prisipažino, kad koregavo ATO artilerijos ugnį į taikius gyventojus, dėl ko žuvo žurnalistai.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));