skip to Main Content

Turi likti tik “teisingas” anūkas? Vietoj nekrologo Jurui Poželai

Kristina Sulikienė

Kai Juras Požela atsidūrė ligoninėje, iš „komjaunimo tiesos“ straipsnių ir įkyriai brukamos versijos, jog kasos uždegimas – mirtina liga – supratau, kad bet kokiais būdais bus bandoma numarinti Sveikatos apsaugos ministrą.

Buvo koktu skaityti straipsnius, jog Jurui Poželai beveik paskutinioji , kai tos pačios dienos 11:10 jis dar susirašinėjo su manimi per facebooką apie korupciją sveikatos apsaugos sistemoje, bei rašė laiškus į Kauno klinikinę ligoninę, kurioje tyčia buvo negydomas vienas labai jaunas vyras, meluojant jam, kad jam nieko nėra.

Jurą Poželą jo paties vadovaujama sistema neišgydė ne atsitiktinai.

Ne paslaptis yra, jog Hipokrato priesaikas davę gydytojai ką nori, tą gydo – ko nenori, tą nugydo.

Visą šitą siaubą pamatęs SAM Juras Požela pats ir krito nuo tos sistemos, kurią bandė pakeisti.

Nugydytojų mafija parodė: net sveikatos apsaugos ministras mums yra niekas. Norime – gydome, norime – nugydome.

Nors praėjusią žiemą tokia pačia liga ligoninėje radau sergantį vieną garsų „gatvių“ politiką, tačiau jis šiemet gyvas ir sveikas, ir dar ne vieną „bačkinę“ kalbą rėžė, dar ir policija jį tampo po apklausas.

Kitą 40 metų vyrą mačiau maitinamą per lašelines, bendrajame vidaus organų ligų skyriuje. Ir niekas nesakė, kad kasos uždegimas – mirtinas.

Niekas nuo ryto iki vakaro nespausdino straipsnių apie mirtiną ligą – kasos uždegimą.

Tačiau tik sunegalavo ministras, kuris buvo pasiryžęs korupciją sveikatos apsaugos sistemoje išrauti su šaknimis, sistema išrovė jį.

Beje, jokia policija jokio tyrimo neatlieka, viskas visiems aišku, kad jaunas, 34 metų politikas mirė nuo „mirtinos ligos“. Nors, kaip minėjau, pilna atvejų, kai pasveikstama. 

Atsitikus mirčiai ligoninėje, visada turi būti atliekamas mirties priežasties tyrimas, bei aiškinamasi, ar ne gydytojų aplaidumo dėka jaunas ir darbingas žmogus iškeliavo pas Abraomą.

Tokiam ligoniui užteko nesuduoti vienos kitos maitinamosios lašelinės, nuo kurių jis buvo gyvybiškai priklausomas. Sergant kasos uždegimu, negalima nei gerti, nei valgyti. Maitinamasi per veną. Arba zondą. Nežinau, kiek tikros kalbos, kad buvo sukelta kažkokia koma – tai tokiam ligoniui iš viso galima nepaduoti valgyti (nes jis nepasakys, nepaspaus mygtuko, jeigu ištisai miega), ir jis mirs. Tuo labiau, keista aplinkybė, jog ketvirtadienį buvo būklės pagerėjimas, o jau penktadienį atseit po pagerėjimo staiga atkrito.

Niekada nepamiršiu, kaip buvo bandoma numarinti mano tėvą, ir kaip gydytojai tyčiojosi netgi iš paties tuometinio SAM ministro Vytenio Povilio  Andriukaičio, rėkaudami man į akis, o jam – į ragelį, būtent, jog ką nori jie gydo, o ko nenori – nugydo, paverčia lavonais. Ir atseit Dievas lemia, o ne jie. Šita sistema, kuri yra hidra, ryjanti pati savo uodegą, yra įsišaknijęs blogis: šioje sistemoje gydomi beviltiški 92 metų diedukai – jeigu jie yra gydytojų tėvai, arba kažkokių praeities šešėlių kažkas, kažkokių miško brolių seserų svainiai, o negydomi jauni žmonės: dabar jau net marinami.

Visa tai panašu ir į nuo amžių amžinųjų vykusias „geneologines kovas“.

Juras Požela – komunaro Karolio Poželos proanūkis.

Jo atėjimas į valdžios olimpą turėjo labai nepatikti tiems, kurie tame Olimpe mato tik „teisingą“ giminę – tai Lietuvą pardavusio, milijonus susižėrusio sau (nors buvo skirta Lietuvai) liaudyje vadinamo „ožiu“ giminę, kurios Anūkas vienintelis turi užimti „sostą“.

Visi kiti „anūkai“ šitai „gaujai“ yra nesusipratimas.

Šiuo metu yra organizuojama didžiulė šmeižto kampanija prieš Algirdą Paleckį, visą laiką motyvuojant, jog jis „negeros geneologijos“.

Kai Juras Požela gulėjo reanimacijoje, spaudoje ėjo vienas už kitą šlykštesni komentarai: ir visur buvo akcentuojama politiko kilmė.

Man yra labai keista: o jau Landsbergiai tai čia Lietuvos išsigelbėjimas? Ir kodėl jie, tarkime, slepia savo žydiškumą?

Dirbu su archyvais, tai visur žydų prekybininkų sąrašuose yra žydaitės Landsbergienės, ir Landsbergaitės, o kodėl šis Dėdulė jau kitoks?

Iš Juro Poželos nugydymo yra aišku: jog ruošiamasi palikti tik vieną Anūką. Visi kiti anūkai netinka valdančiajam elitui: nesvarbu, jog visi praeities politikų palikuonys seniai baigę Vakarų universitetus, ir pasižymi liberaliomis pažiūromis (Juras Požela irgi jomis pasižymėjo.)

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));