skip to Main Content

 

Aurimas Guoga

Trumpalaisvė – D.Grybauskaitė stojo į savęs susinaikinimo kelią

 

Yra tokia pasaulėžiūra kaip sodomizmas. Tai ne tik gėjų santuokų propagavimas, bet ir įvairios kitos genderistinės idėjos – pavyzdžiui, kad objektyvių skirtumų tarp vyrų ir moterų nėra, kad mažamečiai vaikai gali keisti lytį (net ir be savo tėvų sutikimo) ir panašiai. Žinoma, dar prieš kokį ketvirtį amžiaus už panašias idėjas sodintų į psichiatrinę, tačiau tai seniai išdiskutuota tema ir kiekvienas apie tai turi savo tvirtą nuomonę.

 

Pažiūrėkime kas nutinka su tais politikais, kurie prastumia šias idėjas ir paverčia jas įstatymais. B.Obama neretai savo šalyje vadinamas blogiausiu visų laikų JAV prezidentu, po jo valdymo demokratų partija ne tik neteko visų šakų valdžios, bet ir sparčiai praranda šalininkus ar finansinius rėmėjus. Mūsų žiniasklaida apie tai neskelbia, tačiau demokratų partijos gretos dabar sparčiai retėja – ją per trumpą laiką paliko tūkstančiai narių.

 

Obamos partijoje vis labiau įsigali ekstremistinės kairuoliškos idėjos, tokios kaip kone viskas turi būti nemokama, kad reikia net ir nedarbo metu pjudyti Trumpo administracijos pareigūnus, jau nekalbant apie rėmėjus. Net konservatyvūs apžvalgininkai sunerimę, nes nuprotėjus vienai partijai JAV politinė sistema praktiškai lieka be alternatyvos respublikonams – be to, kas laukia jų šalies, jeigu tie prietrankos visgi prasiskintų kelią į valdžią? Taigi nei asmeniškai B. Obamai, nei jo bendražygiams sodomizmas sėkmės ir šlovės neatnešė.

 

Britanijoje sodomistinius įstatymus prastūmęs D.Cameronas jau seniai nesirodo viešumoje. Jis leido surengti Brexit referendumą ir dabar yra keikiamas iš abiejų pusių: brexitininkai jo nekenčia dėl to, kad varė britišką tapatybę naikinančią politiką, o ES šalininkai negali jam atleisti šio referendumo.

 

Vokietijoje sodomizmą prastūminėjusi A.Merkel prarado savo charizmą, dabar tik skaitome naujienas apie jos vos besilaikančią leftistų koaliciją ir stiprėjančią AfD. Kad išsilaikytų valdžioje, ji turėjo priimti pagrindines AfD nuostatas migracijos atžvilgiu, įskantant ir sienų kontrolę. Subyrėjo Vokietijos įtaka užsienyje – pastarojoje vadovų konferencijoje, surengtoje migracijos klausimu, niekas A.Merkel nepaisė – gal nebent tik mūsų D.Grybauskaitė. Konservatyvioji žiniasklaida pranašauja, kad Merkel netemps valdžioje iki ateinančių naujų metų. Dar pridėsime paskutinę pirtį, kurią jai ištaisė D.Trumpas – JAV rūpinasi vokiečių gynyba, o šie savo saugumu nesirūpina, tik siunčia pinigus į Rusiją, nuo kurios po to amerikiečiai turi vokiečius ginti. Merkel užtaisė vokiečiams gėdą ant viso pasaulio!

 

Nors tai mažiau pasiekia mus, Skandinavijoje žmonės vis dažniau skundžiasi, kad leftizmas panaikino saviraiškos laisvę. Pavyzdžiui, Švedijoje žmonės bijo pasisakyti, kad musulmonų migracijos jiems jau gana, nes leftistai imasi su tokiais susidoroti (žinoma, tokia viduramžiška praktika nelaikoma neapykantos išraiška). Tikriausiai nereikia ir sakyti, sodomistinius įstatymus prastūmę politikai Skandinavijoje dabar niekinami.

 

Pragaištingą sodomizmo įtaką jį prastūminėjantiems politikams ar jų atstovaujamoms partijoms matome ir Lietuvoje. Kaip žinia, labiausiai šias idėjas stūmusi partija buvo Liberalų sąjūdis. Tolesnių komentarų tikriausiai nereikia. Po to buvo dar tokia M.A.Pavilionienė, kuri reiškėsi socialdemokratų gretose. Kaip matome, gėjai šiai aktyvistei niekaip nepadėkojo, o prieš save ji nuteikė tikrai nemažą dalį žmonių. Taip pat stebime, kad šios iniciatyvos nelabai pridėjo sveikatos ir socialdemokratų partijai – iš pradžių skaudus pralaimėjimas rinkimuose, o po to skilimas. Dabar ta socialdemokratų dalis, kuri ir toliau norėtų stumti sodomistines idėjas, balansuoja ties patekimo į Seimą riba. Konservatorių partija, kurios lyderis taip pat nerimsta be sodomistinių įstatymų, taip pat nuolat tuščiai daužo galvą į sieną. Pastaruoju metu partiją smarkiai sukompromitavo jaunesnieji konservatorių partijos Seimo nariai, o G.Landsbergis rengiasi skųsti Lietuvą Europos Sąjungoje nes valstiečiai atseit visai nepaiso opozicijos ir neva panaikino demokratiją. Tačiau ką jų paisyti, jeigu konservatoriai varo aklą nihilizmą – aiškina, kaip prie valstiečių viskas tragiška ir kad Lietuva be konservatorių pražus.

 

Visa tai turint omenyje jau galime numanyti kuo prezidentei baigsis jos teikimas ratifikuoti Stambulo konvenciją. Stambulo konvencija kovos su smurtu prieš moteris pretekstu įtvirtintų genderizmo ideologiją – turėtume ne tik patvirtinti gėjų „santuokas“, bet ir transvestitus laikyti adekvačiais žmonėmis, mokyti vaikus genderinės ideologijos, finansuoti lyčių keitimą ir t.t. Šiems pokyčiams priešinasi valstiečiai ir žalieji, ši konvencija neturi palaikymo Seime. Tačiau prezidentė vis tiek stengiasi, kad jie būtų priimti.

 

Taip jau sutapo, kad vos jai pateikus iniciatyvą ratifikuoti Stambulo konvenciją prezidentės adresu iš visų pusių pasipylė kritika. Pagrindinė kritikos mintis – ji ne tik žinojo apie korupciją ties MG Baltic, bet ir pati buvo į tai įmirkusi. Atsirado kaltinimų, kad ji sisteminės politinės korupcijos dalis, kad yra užvaldžiusi teisėsaugą ir pan. Jie dabar vetuoja kokį nors įstatymą, susilaukia kritikos audros (pastaruoju metu – kaltinimai, kad vetuodama sveikatos reformą valstybinių gydymo įstaigų sąskaita remia privatų medicinos verslą)

 

Žinoma, aš čia matau Apvaizdos perspėjimą, tačiau net ir be to galime matyti, kad paprastai sodomistams jų darbai nepasisveikuoja. Antra vertus, jei jau kuris politikas stoja į sodomizmo kelią, tai nėra atvejų, kad persigalvotų ir save išgelbėtų. Prisiminkite kaip D.Šakalienė skubiai paliko valstiečių frakcijos Seime gretas, kad spėtų įstoti į Liberalų sąjūdžio frakciją dar iki balsavimo dėl gėjų partnerysčių.

 

Tai verčia prognozuoti, kad D.Grybauskaitė kaip politikė baigs liūdnai, jei ne tragiškai.

2 Komentarų

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));