skip to Main Content

Trečiasis „Happspace“ įsikurs verslo centre „Arka“

Nekilnojamo turto vystymo bendrovė „Agathum“  skelbia trečiojo bendradarbystės (co-working – eng.) tinklo „Happspace“ centro steigimo planus. Jis įsikurs naujai Kaune statomame A klasės verslo centre „Arka“. Atidarymas numatytas kitų metų vasarį.

Pirmasis tinklo centras „Happspace Fontanas“ duris atvėrė sausį, antrasis, „Happspace Bankas“ -spalį. Abi netradicinės biurų erdvės sulaukė išskirtinio susidomėjimo: pirmasis buvo pilnai išnuomotas dar prieš atidarymą, antrojo užpildymas siekia 85 procentus.

 

„Trečiajam bendradarbystės tinklo centrui vietą rinkomės iš 12 objektų. Norime klientams suteikti galimybę rinktis skirtingas erdves darbui pagal kiekvieno poreikius. Šį kartą ieškojome A klasės biurų pastato. Renkantis ypač svarbi buvo lokacija“,  – sakė AB „Agathum“ vadovas Algirdas Pukis.

 

Verslo centras „Arka“  statomas naujai besiformuojančiame miesto komerciniame centre Nemuno pakrantėje netoli „Žalgirio“ arenos. Šalia kyla biurų pastatas „Magnum“, baigiamas įrengti „Karaliaus Mindaugo“ verslo centras. Didieji bankai taip pat kraustosi į šią teritoriją – „Arkos“ pirmuosiuose aukštuose įsikurs bankas „Swedbank“, o „SEB“ baigia naujo pastato statybas.

 

„Architekto Gintauto Natkevičiaus projektuotas pastatas mums pasirodė pats tinkamiausias dėl savo lokacijos, išskirtinių inžinerinių ir architektūrinių sprendinių. Projekto vystytojai taip pat atsižvelgė į mūsų specifinius reikalavimus erdvių išdėstymui, garso ir šviesų instaliacijai“, – sakė A. Pukis.

 

Bendradarbystės centro „Happspace Arka“ plotas užims 1330 kv.m. Čia projekto vystytojai numato įrengti 160 darbo vietų.

 

Didžioji dalis erdvės skirta nedidelėms įmonėms, kurios galės įsikurti biuruose su 2-5 darbo vietomis.  40 darbo vietų projektuojamos bendroje erdvėje. Dar apie 270 kv.m skirta neformaliam bendravimui, poilsiui ar greitiems pietums. Taip pat numatyta įrengti 4 konferencijų-susitikimo erdves.

 

„Mūsų planuose ir vaikų dienos centras. Tai ypač aktualu tėvams, grįžtantiems į darbo rinką po tėvystės ar motinystės atostogų, bet dar auginantiems vaikus namuose. „Happspace“ tinklo nariam ši paslauga būtų teikiama už savikainą“, –  sakė A. Pukis.

 

AB „Agathum“ investicijos į „Happspace Arka“ siekia 0.5 mln. eurų. Pirmieji du tinklo centrai kainavo 1,5 mln. eurų. Per visus tris „Happspace“ tinklo centrus įrengta 400 darbo vietų. Planuojama, kad jau po metų „Happspace Arka“ atsiperkamumas sieks ne mažiau 12 procentų.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : JURGA CHOMSKYTĖ-MCGEEVER , UAB „EFCOM“

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));