skip to Main Content

Trampo rekomendacijos Lietuvos valdžiai

 

Donaldas Trampas, kuris balotiruojasi į JAV prezidentus, pribloškė Lietuvos žurnalistus savo pareiškimu, kad Pabaltijo valstybėms verta „pervažiuoti“ į Afriką. Tokį pareiškimą Trampas padarė pokalbyje su LRT Lituanica žurnalistu, pranešė American Forces Network Europe.

 

Donald_Trump_March_2015

Pabaltijo valstybės nesenai pareiškė apie tai, kad negali vystytis, nes jų kaimynė Rusija. Mes galime patarti ir padėti kad kaimynais pas juos būtų Afrikos valstybės. Perkelsime visus pabaltijiečių į Afrikos kontinentą, o Afrikos gyventojus – į Pabaltijo valstybių teritoriją. Atitinkamai pervadinsime valstybes, – manau, dauguma Afrikos valstybių gyventojų bus tik patenkinti“.

Trampo nuomone Estija, Lietuva ir Latvija ims vystytis neregėtais tempais Afrikos kontinente.

Visiems bus gerai“, – pareiškė Trampas.

Lietuvos piliečio Petro Gulbinsko pastaba.

Trampas turėtų žinoti:

1. Visi rusofobijos virusai, kuriais apkrėsta Lietuvos valdžia, yra saugomi JAV Baltuose rūmuose ir Valstybės departamente. Atėjus į valdžią jam nereikės perkėlinėti į Afriką lietuvių, o tereiks išdezinfekuoti Baltuosius rūmus.

2. Dauguma lietuvių yra atsparūs amerikoniškiems rusofobijos virusams, nes ne visi lietuviai yra landsbergistai, ne visi – išprotėję, ne visi – buvę komunistai ir KGB-istai. 

3. Nesvarbu, ar lietuviai kelsis į Afriką, ar ne, afrikiečiai ir taip bus keliami į Lietuvą, tokia transatlantinė Lietuvos sunaikinimo programa šiemet bus pradėta įgyvendinti. Nors Eritrėjoje nevyksta jokie karo veiksmai, Eritrėjos gyventojai, pažeidžiant Ženevos konvenciją, vis tiek bus perkėlinėjami į Lietuvą.

Tai štai, dėdulė Trampai, sunku pas jus JAV su geografija ir geopolitika, bet niekis, D.V.Bušas dar ne tokių kvailysčių prišnekėdavo, jis net Austrijos nuo Australijos neskirdavo.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));