skip to Main Content

 

Portalą www.laisvaslaikrastis.lt „nulaužęs“  Stanislovo Tomo padėjėjas V.Glazkov džiaugiasi, kad tai buvo lengva

 

Aurimas Drižius

Sekmadienį visą dieną negalėjau prisijungti prie www.laisvaslaikrastis.lt administratoriaus, portalo sistema rodė, kad nulaužtas portalo prisijungimo kodas.

Visą dieną dirbęs IT specialistas vakare man parašė tokį laiškelį:

 

Sveiki,

 

Jusu accounta atblokavau.

 

…………………………………………………………….

Itarimas kyla sio piliecio atzvilgiu (jis pasijunges buvo veliausiai) .

Kol kas jo accounta uzblokavau. Jeigu norite kad atblokuociau, parasykite.

 

Dmitrij Glazkov

Add a Note

Dmitrij Super Users dmitrij@visuomenessaugumas.eu

2019-02-09 18:00:46

 

Dmitrijus Glazkovas yra kandidato į Europos parlamentą Stanislovo Tomo bendražygis ir padėjėjas, dar šeštadienį jis man skambino ir sakė, kad „bus karas“, jeigu aš neišimsiu straipsnio apie Stanislovą Tomą ir jeigu „nebaisiu eskaluoti“ konflikto.

D.Glazkov pat yra kūrėjas visuomenės saugumo koncepcijos, kurią sukūrė Rusijos FSB

 

http://www.conceptualpower.com/lt/griztamasis-rysys/kontaktai/1-dmitrij-glazkov

Panašu, kad karas su šita banditų ir apsišaukėlių gauja jau prasidėjo:

 Kai pasidalinau savo nuogąstavimais, kad www.laisvaslaikrastis „nulaužė“ D.Glazkov, šis facebooke prisipažino, kad tai padarė („atjungiau Aurimą nuo administratoriaus“), ir kad tai padaryti buvo labai lengva. 

 

Dmitrij Glazkov Kaip aš supratau, aršus Stanislovo puolimas prasidėjo iš karto po pensininkų bylos viešo paskelbimo … elitui šios bylos pasekmės gali būti labai nemalonios, todėl daroma viskas kas įmanoma kad suskaldyti procesą iš vidaus.
Reikia pripažinti kad spectarnybos veikia pakankamai efektyviai …
Tik ar to reikia asmeniškai Aurimui Drižiui ?
Iki šiol maniau kad Aurimas sąžiningas žmogus, ir šį penktadienį jis prižadėjo man asmeniškai neeskaluoti konflikto … bet kaip matau savo žodžio nesilaiko. Man ir taip sunkiai sekasi suvienyti žmones, o šis atvejis priverčia mane drastiškai stabdyti kaip Drižiaus taip ir Stanislovo kvailą konfliktą.

 •    prieš 11 min.

 • Dmitrij Glazkov
  Dmitrij Glazkov Ka gi, Aurimai, štai ir atsiskleidė viskas …
  Kam buvo kažkokiam IT specialistui visą dieną kankintis, jeigu galima buvo paskambinti man ir per dvi minutes sutvarkytume problemą, nes problema ne tik techninė bet ir dorovinė. Bet ne … einama kitokių kelių – štai prasidėjo šmeižtas ir prieš mane. 
  Dabar matau kad Aurimas Drižius tiesiog melagis ir provokatorius …
  Tikrai taip, šeštadienį kalbėjome su Aurimu telefonu, o prieš tai penktadienį buvome susitikę asmeniškai, ir kalba ejo apie tai kaip išvengti „karo“ – aš jokių ultimatumų niekad niekam neištatinėju. Aš pasiūliau Aurimui kaip tik sustabdyti prasidedančią konfrontaciją – nes jokios naudos iš tarpusavio įžeidinėjimų negali būti.
  Tuomet jis prižadėjo man kol neįšaiškinsime visų aplinkybių neeskaluoti konflikto naujomis publikacijomis. Bet matyt Aurimas jau turi savo planą ir kriptingai ji vykdo … 
  Aš visada bendravau su Aurimu atvirai, ir dabar sakau atvirai – tikrai taip, laikinai užblokavau Aurimo prisijungimą prie portalo, nes žmogiškos kalbos jis matomai nesupranta. Ir dabar bando sugriauti taip sunkiai lipdomą kolektyvą, kuriuo dalimi aš anksčiau norėjau matyti ir patį Aurimą.
  Ką gi Aurimai, jeigu Jums mano pasiūlimai netinka – tai daugiau bendradarbiavimo nesiūlysiu. O Jūsų kolėgoms iš VSD linkiu sėkmės bandant nuspėti mano siekiančius žingsnius.

 

 

 

 

Generalinė prokuratūra aiškiai nurodo, kad D.Glazkov įvykdė nusikaltimą – neteisėtą poveikį elektroniniams duomenims

Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso BK XXX skyriuje išvardintų nusikalstamų veikų pagrindinis kėsinimosi objektas yra elektroninių duomenų ir informacinių sistemų saugumas: neteisėtas poveikis elektroniniams duomenims (pvz., tinklalapio „nulaužimas“, neteisėtas prisijungimas prie tinklalapio turinio valdymo sistemos ir elektroninių duomenų pakeitimas ar pašalinimas); neteisėtas poveikis informacinei sistemai (pvz.: DoS ir DDoS atakos prieš internetinius puslapius, tarnybines stotis. DoS (angl. Denial of Service) atkirtimo nuo paslaugos ir DdoS (angl. Distributed Denial of Service) paskirstyta atkirtimo nuo paslaugos atakos, kurių pagrindinis tikslas paveikti informacinę sistemą arba tinklą taip, kad kompiuterinės paslaugos taptų neprieinamos vartotojams, neteisėtas elektroninių duomenų perėmimas ir panaudojimas (pvz. Sodros, Vidaus reikalų ministerijos CDB duomenys, bankų neviešo pobūdžio informacija ir pan.), neteisėtas prisijungimas prie informacinės sistemos (pvz. prisijungimas prie svetimos elektroninės bankininkystės paskyros, elektroninės pašto dėžutės, Facebook, SKYPE, ICQ paskyrų, prisijungimai prie įvairių neviešo pobūdžio duomenų talpyklų, registrų ir pan.), neteisėtas disponavimas įrenginiais, programine įranga, slaptažodžiais, prisijungimo kodais ir kitokiais duomenimis (pvz. disponavimas kenkėjiška programine įranga, kuri renka klientų duomenis („Trojos arkliai“ – programinė įranga, turinti kenkėjiškų funkcijų ir besislepianti kitose programose; „keylogger“ – kenkėjiška programinė įranga, nežinant vartotojui fiksuojanti kiekvieną klaviatūros paspaudimą), taip pat neteisėtas disponavimas svetimų elektroninių paskyrų slaptažodžiais, prisijungimo kodais. 

 

Visas šis triukšmas kilo po „Laisvo laikraščio“ straipsnio:

Teisės genijaus Stanislovo Tomo skandalingos kalbos JT komitete neužfiksavo nė viena posėdžio kamera

 

Kandidatas į Europos parlamentą profesorius Stanislovas Tomas mėgsta pasakoti apie tą milžinišką darbą, kurį jis nuveikė Lietuvos labui Jungtinių tautų Žmogaus teisių komitete (ŽTK)). Šiame ekspertai.eu reportaže profesorius pasakoja, kaip jis dalyvavo pernai liepos mėn. Ženeve vykusiame šio komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstoma Lietuvos ataskaita apie žmogaus teisių padėtį mūsų šalyje.

 

 

Genijus pasakoja, kaip jis posėdžio metu diskutavo ir uždavinėjo klausimus teisėjams iš įvaiirų šalių, negaili pašaipų ir ironijos Lietuvos atstovams dėl jų kvailumo ir bukumo. „Aš ateinu į šį posėdį, sėdi amerikietė, kanadienė, ir jos uždavinėja man daugiausia klausimų. Aš sakau, kad mes turime tokią „dūrą Bubnytę“. Tada aš pasakoju, kodėl ŽTK sprendimai yra privalomi…“

 

Visa laimė, kad S.Tomo minėtų JT ŽTK posėdžiai yra vieši ir buvo transliuojami, galima pamatyti ir šiuos įrašus internete. Peržiūrėjau dviejų dienų, kaip Ženevoje vyko minėto komiteto posėdžiai, įrašus, kuriuose į klausimus atsakinėjo Lietuvos delegacija, tačiau man niekaip nepavyko rasti garbingojo profesoriaus S.Tomo audringos kalbos. Tiesa sakant, posėdžio įrašai tik įrodo, kad joks profesrorius Stanislovas Tomas JT ŽTK posėdžiuose nedalyvavo:

 

http://webtv.un.org/meetings-events/watch/consideration-of-lithuania-contd-3503rd-meeting-123rd-session-of-human-rights-committee/5808015382001/?term=

 

 

 

Tada išdrįsau paklausti gerbiamo profesoriaus tokio klausimo:

 

 

stanislovai, kurioje vietoje šiame posėdyje tavęs klausią apie dūrą bubnytę?

 

gal aš nepastebėjau genijaus šiame posėdyje?

 

http://webtv.un.org/meetings-events/watch/consideration-of-lithuania-contd-3503rd-meeting-123rd-session-of-human-rights-committee/5808015382001/?term=

 

 

:

po kiek laiko gavau profesoriaus atsakymą, kad aš esu pašalintas iš jo vardo komiteto. Net nežinojau, kad ten esu, tačiau labai apgailestauju sulaukęs tokios griežtos bausmės, ir meldžiu profesoriaus gražinti į jo vardo komitetą:

esi pašalintas iš Prof.Dr. S. Tomo komiteto

 

Stanislovas TOMAS

02-08, pn 23:18 (prieš 3 dienas)

 

 
skirta 
 
 
 
Pranešu, kad pašalinome tave iš Prof.Dr. S. Tomo rinkimų komiteto.
Pagal įstatymą, turėjau apie tai pranešti.
Kitus klausimus išsiaiškinsime Vilniaus teismuose.
Prašau daugiau nerašyti man – nebent tai yra atsakymas į pretenziją.


Prof. Mult. Phc. Dr. Stanislovas TOMAS, PhD (Sorbonne)
Russian Foreign Attorney (Advokat) practicing in Sèr and Panama
Responsibility limited by the terms of the Barreau de Sercq
Tel.: +507 6307 3159
WhatsApp: +370 608 77507
Web: http://www.legalstrategy.eu
Youtube: https://goo.gl/eH4x9C
Blog: http://www.eurolitigation.eu

 

 

 

 

Stanislovas Tomas labai nori būti vadinamas R.Pakso advokatu, todėl verkia, kai nesulaukia pastarojo dėmesio

 

 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=MufhM6fw0Po&t=189s

Šiame įraše Stanislovas Tomas vėl beveik ištisai meluoja ir pamini, kad jis laimėjo bylą prieš „Laisvą laikraštį“. Cituoja Žurnalistų etikos komisijos sprendimą, kuriame „Laisvas laikraštis“ ne nepaminėtas. Dabar Stanislovas Tomas siuntinėja tūkstantines sąskaitas už tariamas paslaugas Rolandui Paksui. Kai jo paklausiau, ar turi kokią nors sutartį su R.Paksu, S.Tomas atsakė, kad ne, tačiau jeigu išsiunčiau jam sąskaitą, reiškia, kad  R.Paksas jam skolingas. Deja, Rolandas Paksas niekaip nereaguoja į Stanislovo Tomo sąskaitas ir provokacijas – tai profesorių veda iš proto

 

 

 

 

 

Apie Stanislovo Tomo pasiaukojantį darbą JT Žmogaus teisių komitete reportažą parengė buvęs Seimo narys Audrius Nakas, kuris dabar sako, kad jam reikia „susigaudyti“:

 

 

Visiška Lietuvos pedomafijos nesėkmė Jungtinėse Tautose

 38

 

Paskelbta: 2018-07-12 00:01 Autorius: ekspertai.eu

 

 

„Liepos 9-12 d. viceministras Neris Germanas dalyvauja Lietuvos ketvirtosios ataskaitos pagal tarptautinį pilietinių ir politinių teisių paktą svarstyme JT Žmogaus teisių komitete Ženevoje“, – skelbiama buvusio jaunuolio Lino Linkevičiaus vadovaujamos Užsienio reikalų ministerijos lakoniškame pranešime visuomenei „Viceministras Neris Germanas dalyvauja Lietuvos ketvirtosios ataskaitos pagal tarptautinį pilietinių ir politinių teisių paktą svarstyme JT Žmogaus teisių komitete Ženevoje“.

 

 

 

 

 

 

Atrodytų, tokį reikšmingą įvykį Lietuvai turėtų plačiai nušviesti nepriklausoma valstybinė-komercinė šalies žiniasklaida, tačiau taip nėra.

 

Jūsų dėmesiui ekspertai.eu rubrikos „Aktualus skambutis“ pokalbis su advokatu, profesorium Stanislovu Tomu, kuris vienas Jungtinių tautų žmogaus teisių teisme (JTŽTT) atstovavo Lietuvą gindamas žmogaus teises prieš LT pedomafijai atstovaujančią gausią bukagalvių brigadą, vadovaujamą viceministro Nerio Germano.

 

 

 

PAPILDYTA pranešimu spaudai

 

Jungtinės Tautos: iki 2018 rugsėjo 15 d. Lietuvos Generalinis prokuroras privalo surašyti kaltinamąjį aktą V. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));