skip to Main Content

Šiandien siunčiu lietuviškų teismų nutartis į Jungtinių tautų Žmogaus teisių komitetą. Atsiverčiu kai kurias mūsų teisės genijų, kaip antai, teisėjo Audriaus Cinino, šedevrus, ir negaliu jais nepasidalinti.

Pvz., toks M.Striaukas (nuotr. apačioje) ir toks A.Cininas mane teisė už teisėtą veiklą – už straipsnių rašymą. Tik neseniai sužinojau, kad Jungtinių tautų Žmogaus teisių deklaracijos 11 straipsnis nurodo, kad : 2. Niekas negali būti nuteistas už jokį veiksmą ar neveikimą, kuris pagal tuo metu galiojusius valstybės įstatymus arba tarptautinę teisę nebuvo laikomas baudžiamuoju nusikaltimu. 

 

O visa ši gauja mane jau dešimt metų teisia už paprastą žurnalistiką, ir net skaičiuoja, kiek man skirti kalėjimo už kiekvieną publikaciją. Nors žurnalistika dar nėra priskirta sunkiai nusikalstamai veiklai, šie išgamos jau mane nuteisė vien už tai, kad rašiau straipsnius – net nuosprendyje taip ir parašė – „už publikaciją – po 20 parų arešto“

 

Dar viena teisės gigantė – Virginija Pranytė-Tamošiūnaitė

 Įdomu, ką veikė vadinamasis Žurnalistų sąjungos pirmininkas Radzevičius, nė pirstelėjęs dėl  to, kad žurnalistai Lietuvoje sodinami į kalėjimus vien už tai, kad parašė „publikacijas“?

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));