skip to Main Content

Aurimas Drižius

Atrodo, kad Lietuvą jau du dešimtmečius valdančiam elitui po anglų „Brexit“ turėtų ateiti neramios dienos – rinkėjai aiškiai parodė, kad jiems atsibodo tie nesibaigiantys skandalai ir jie nori naujų įdėjų ir lyderių.

Todėl labai norėčiau, kad ir Lietuvos rinkėjai atsikratytų jau 26 metus juos apvaginėjančios gaujos – taip vadinamųjų „tradicinių“ partijų – socdmų, konservatorių, visokio plauko liberalų. Darbiečiai, netekę V.Uspaskich, ir patys nusibaigs – niekam jie nebeįdomus. Šių partijų lyderiai iki šiol pirko sau „nemokamą reklamą“ „Laisvame ir nepriklausomame kanale“ mainais už šį kanalą valdančios verslo ryklių gaujos interesų tenkinimą, manydami, kad nuolat iš LNK kanalo skleisdami savo išmintį, jie ir toliau bus nepakeičiami rinkėjų akyse. Matyt, todėl LNK jau seniai dingo bet kokios laidos, kritikuojančios valdžią ar vyriausybę – jas pakeitė dainuojantys papai naujieji pranašai, kaip Gabrielius Landsbergis, kuris žino, kaip Lietuvoje per kelis metus vidutinį atlyginimą padidinti iki 1250 eurų. Nors iki tol jokio darbo Gabrielius nėra dirbęs, tik nešiojęs popierėlius Užsienio reikalų ministreijoje, į kurią pateko dėl savo senelio Vytauto protekcijų. Dėl tų pačių protekcijų Gabrielius dabar vadovauja visai Tėvynbės sąjungai, kuri skelbiasi, kad vienintelė galinti apsaugoti Lietuvą nuo Rusijos okupacijos. Man tai jau užteks – Vytauto Landbsregio vieta yra kalėjime vfien už „Mažeikių naftos“ privatizavimo aferą, kuriai jis dirigavo, kai sukčiams  buvo dovanotas 6 mlrd. litų vertės Lietuvos Respublikos turtas.

Didžiausią nerimą turėtų jausti ir Dalia Grybauskaitė – atėjus naujam Seimui, kurio negalima būtų kontroliuoti STT ir VSD pažymomis, prasidėtų neišvengiamas „Independence“ aferos, bankų „Snoras“ ir Ūkio bankas apvogimo, visos teisėsaugos užvaldymo tyrimas.

Tada teks atsakyti ir tai vadinamajai „teisėsaugai“, o iš tikrųjų – samdomiems žudikams – už savo nusikaltimus nužudant Drąsių Kedį, Joną Furmanavių ar Joną Ūsą, ir persekiojant visus jau nedaug likusių Lietuvoje sąžiningų žmonių, kurie vienaip ar kitaip bandė padėti nelamingai Kedžių giminei. Juk paskutinis „prokuratūros“ kaltinimas – kad neva mylintys seneliai Kedžiai „neva lytiškai priekabiavo“ prie savo mylimos anūkės Deimantės – turėtų priversti galvoti savo galva ir tuos žmones, kuriems iki šiol visas mintis pateikdavo „Lietuvos rytas“ arba LNK. Už suformuotą požiūrį, kurį nusipirko korumpuoti politikai.

Dabar mes mokomi, kad Lietuva klesti, būdama Europos Sąjungos nare. Tačiau vienintelis privalumas runkeliams – laisvai pabėgti iš šios šalies, ir nebekelti jos valdžiai problemų. Visa ES parama „įsisavinama“ grupės draugų, o runkeliai toliau sėdi Maximos kasose ar dirba statybose – jokia ES parama jų gyvenimo nepagerino. 

Todėl manau, kad tas apsivalymas neišvengiamai ateis, tik neaišku, koks skausmingas jis bebūtų.

 

 

D. Trampas: „Tai, kas nutiko Jungtinėje Karalystėje, lapkritį įvyks JAV“

 3 

 

Paskelbta: 2016-06-25 23:59 Autorius: ekspertai.eu

Kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trampas (Donald Trump) savo „Twitter“ paskyroje po „Brexit“ pareiškė, kad „tai, kas per pastarąsias 12 valandų nutiko Jungtinėje Karalystėje, lapkritį (kai vyks prezidento rinkimai – red. past.) įvyks JAV“.

D. Trampas paaiškino: „Žmonės nori atgauti savo šalį.“

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));