skip to Main Content

Fermerio „blackwater“ –iai ir „violetinė skylė“

Kristina Sulikienė

„Black waters“ išvertus iš anglų kalbos reiškia „tamsūs vandenys“.

O iš žvalgybų kalbos kažką panašaus į nešvarius reikalus.

Lietuvoje jau daug metų slepiant „violetinės skylės“, minimos JAV Senato ataskaitoje, skandalą, žmonės nesusimąsto, jog ne Lietuva ar jos institucijos padėjo įrengti čia kalėjimus, ir visiškai nesakyčiau, kad CŽV tai buvo kalėjimai.

Jie priklausė karinei organizacijai, kurios pavadinimo dar niekas neįvardijo.

Bet aišku viena, jos tos organizacijos „rezidentas“ buvo garsusis Fermeris.

Paaiškinsiu, kodėl formuluotė „slapti CŽV kalėjimai“, kuriuos Fermeris aišku neigia, yra ydinga formuluotė.

CŽV yra pusiau atvirai veikianti JAV žvalgybos organizacija. Ji žvalgosi tiek šalies viduje, koordinuoja kitas žvalgybas, ir tarnybas, tiek ir užsienyje. Tačiau tai nėra karinės žvalgybos organizacija.

Todėl ji negalėjo organizuoti „slaptų kalėjimų“, ir dar Lietuvoje.

Slaptus, nelegalius kalėjimus visame pasaulyje kuria atsargos kariškiai, kurie vadinami „juodąja vyriausybe“, o aš juos vadinu tiesiog „karine organizacija“.

Visi tie sprogdintojai, ar tai būtų JAV teroro aktai, ar Londono metro, ar paskutiniai Paryžiaus įvykiai – visi jie vietos gyventojai, tiesiog radikalizuoti, ir tamsios kilmės. Bet visi jie turėjo vietos išsilavinimą, dažniausiai – karinį.

„Black waters“ yra ne tik tikro skandalo pavadinimas. Tai žodžių junginys, naudojamas slaptiems reikalams, reikaliukams įvardyti.

CŽV ne slaptus kalėjimus įrenginėjo, o stengėsi apie juos sužinoti. 

Fermeris pasirinko taktiką „nieko nežinau, ir nematau“, nors jis buvo įsūdytas vietoj Šatrijos ir Lakūno specialiai nešvariam „violetinės skylės“ reikaliukui prasukti, bei demokratijai Lietuvoje sužlugdyti: nei Šatrija, nei Lakūnas tokio bardako, koks yra dabar, net neplanavo prileisti. Lakūnas planavo paleisti visus teisėjus, ir padaryti būtent JAV tipo demokratiją – pakeisti Konstituciją, ir įvesti teisėjų rinkimus. Šatrija buvo panašios nuomonės apie Lietuvos demokratizaciją: jog būtina pradėti valyti nuo teisėjų, kurie ją buvo apšmeižę, išvadinę KGB agente, korpuso.

To Šlepetinis juk negalėjo leisti: dėka Šlepečių jis ne tik tapo kišeniniu, popieriniu „Black waters“ „prezidentu“: jis išvengė žydšaudystės bylos (iki šios dienos paieškomas kaip karo nusikaltėlis Baltarusijoje – netikite – paklauskite Valstybinio Žydų Gaono muziejaus Vilniuje, kuris išleido apie Fermerio jaunystės žygdarbius knygą), bei išvengė kyšininkavimo aplinkosaugos projekte JAV skandalo, kai kriminalinėje byloje buvo įtariamas paėmęs kyšį, dėl kurio buvo užteršti vandenys, ir apako 3000 vaikų. 

Mūsų runkelistane šis „gelbėtojas“ pristatomas ne kaip teršęs, kyšininkavęs, bet kaip VALĘS EŽERUS.

Iš JAV šis atsargos žvalgybininkas, turintis kriminalinę, genocido praeitį, dingo, ir išlindo Lietuvoje kaip karinės organizacijos prezidentas, o mums buvo pasakyta, kad čia mūsų vadovas.

Lietuva faktiškai buvo be jokio vadovo, dar visa laimė, jog kažką susigaudė valdyme Seimas su Vyriausybe.

Fermeris savo ruožtu niekada nevyko į Baltarusiją, vaidindamas, jog nemėgsta Lukašenkos. Iš tikrųjų priežastis kita – tai karo nusikaltimai, įvykdyti holokausto metu.

Nors ir butaforinio, bet prezidento, niekas negali prašyti išduoti kitai valstybei, nes taip yra nepriimtina.

Tačiau tokiu pažeidžiamu asmeniu galima naudotis.

Nuo 2004 metų, kai tik Lietuvoje buvo įvykdytas karinis perversmas, ir nuverstas mūsų šalies Prezidentas  Rolandas Paksas, prisidengiant kažkokiomis dvasiomis, haliucinacijomis, ir KGB skiedalais, kilo ir leidosi lėktuvai, kurių skrydžiai nebuvo fiksuojami žurnaluose.

Vėlgi priminsiu, jog jie kilo ir leidosi, ne kariniame, tačiau civiliniame oro uoste.

Tai rodo, jog tai veikė ne užsienio ir Lietuvos kariuomenė, bet būtent „juodoji Vyriausybė“, „Black water“, kurie turi savo nelegalius kalėjimus visame pasaulyje. 

Nelegalus kalėjimas yra toks kalėjimas, kuriame nesilaikoma jokių protokolų, įstatymų, konvencijų. Ten kankinami žmonės.

Nelegalių kalėjimų kaliniai vienas po kito padavė skundus į Europos žmogaus teisių teisingumo teismą.

Tačiau Fermeris juk savo dienoraštyje rašo, jog tokių kalėjimų nebuvo. Ši knyga su melagingu įrašu apie tai, jog jis tikrai žino, kad tokių kalėjimų nėra ir nebuvo, pardavinėjama visose parduotuvėse, knygynuose, o tokiam žmogui, kurio vadovavimo metais Lietuvoje buvo leista steigti nelegalios karinių organizacijų kalėjimus, dargi pasiūlyta suteikti laisvės premiją.

Į nelegalius reikaliukus buvo įtraukiami mūsų Lietuvos kariuomenės kariai, kurie gerai patardomi, patvirtina skrydžių į Lietuvą faktą, tačiau tuoj pat susizgrimba teigti, jog buvo „gabenamos daržovės“.

Na o kodėl nepavadinti „teroristų“ tiesiog daržovėmis?

Dėl negautų pinigų JAV arbitraže „susipjovė“ 2 skrydžių bendrovės, ieškiniuose buvo minima Lietuva, kaip viena iš stotelių.

„Black waters“ arba karinė organizacija tokiais veiksmais veikė ne tik prieš Lietuvos valstybė: jie veikė ir prieš JAV, jos žvalgybos organizacijas, jas diskreditavo.

Susidaro įspūdis, jog CŽV ir kitoms žvalgybos organizacijoms lipant ant kulnų teroristams, ir siekiant juos apklausti, karinė organizacija pradangindavo juos, išskraidindavo į Lietuvą ir Lenkiją, kur juos laikydavo nežmoniškomis sąlygomis, kankindavo vandeniu, šviesa – kad tik jie neprabiltų, kokioms nesąmonėms JAV ir draugiškose valstybėse jie buvo verbuojami atsargos kariškių.

Atsargos kariškiai yra sena tema karo istorijoje. Jie turi neįgyvendintus lūkesčius – tikro karo troškimas juose vis dar rusena. Be to, jie jaučiasi neįvertinti. 

Todėl kai kurie užsiima teroro aktų organizavimu prieš savo valstybę, iš to pelnosi, gaudami finansavimą iš priešiškų valstybių.

Platūs žvalgybiniai ryšiai pas atsargos kariškius yra iš tikrosios tarnybos laikų.

Atsargos kariškiai yra pažeidžiami, turi sužalotą psichiką, kuri ir neleidžia suvokti savo daromų veiksmų ir jų pasekmių.

JAV Senato ataskaitoje aiškiai buvo nurodyta, jog Lietuvoje veikė nelegalūs kalėjimai, jie buvo įvardijami kaip „violetinės skylės“.

Tuo pačiu metu, kai tik išlįsdavo bent menkiausios užuominos apie šiuos kalėjimus, būdavo aktyvizuojama „violetinė isterija“ Garliavoje, ja užkemšamos visos TV ir spaudos priemonės.

Tai, jog tikra Klonio istorija paverčiama kažkokiu netikru, ir stimuliuojamu teatru, pastebėjo ne vienas žmogus, kuris atsitiktinai, niekieno nesiunčiamas, budėjo gatvėje.

Tai, jog Neringa Venckienė gavo politinį prieglobstį JAV kartu su sūnumi, rodo, jog ji yra labai svarbi liudytoja visiškai ne pedofilijos, o „Black water – violetinė skylės“ byloje.

Nes ji žino tuos asmenis, kurie stimuliavo Garliavos isteriją. Ir tie asmenys, vienas iš jų, irgi gauna laisvės premiją, kartu su Fermeriu.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));