skip to Main Content

Šv. Gabrielių ištiko paranoja po „Tomkaus sąrašo“ paskelbimo, kuriame atsidūrė ir…Mykolas Majauskas (!)

Kristina Sulikienė

Pats Vitas Tomkus prisipažino, jog jis – prisipažinęs ir dargi įslaptintas Tomkaus sąrašinis.

Tačiau kiek tikėti jo pateikiamais sąrašais, ir koks pagrįstumas ten yra įrašyti Viktoriją Čmilytę- Nielsen, arba netgi Mykolą Majauską – manyčiau :abejotina labai.

Tačiau žiūrėkite: visos Mykolo Majausko bėdos ir prasidėjo po „Tomkaus sąrašo“ paskelbimo, kur jo vardas (neaišku, ar jo ar ne jo – bet to užteko Šv. Gabrieliaus paranojai išsiskleisti visa apimtimi) paminėtas 17 puslapyje pirmoje dalyje.

Staiga kažkokia tuometinė pilnametė „atsiminė“, jog su Mykolu Majausku vaikščiojo po barus, ėjo į kažkokį butą. Kai Mykolas Majauskas pasipriešino šitam „atsiminimų vakarui“, atsirado „daugiau merginų“.

Bėda ta, kad Konservatorių partija per Adenauerio fondą tikrai darydavo „alkopasisėdėjimus“ su Mantu Adomėnu ir Laurynu Kasčiūnu vienoje senamiesčio kavinėje 2012-2013 metų žiemos sezone. Ten diskusijų klausytojams būdavo galima išgerti iki 3 vienetų alkoholio, vyno arba alaus. Po tokių pasisėdėjimų, natūralu, jog jaunoms panikėms, kurios ten irgi lankydavosi, atsirišdavo ir liežuvis, ir atsipalaiduodavo dorovė, ir jos pačios zyzdavo, ir tempdavosi jaunus politikus „kažkur dar pasisėdėt.“

Jauni politikai juk ne guminiai. 

Kitas dalykas, VSD agentes verbuoja dar nepilnametes, apmoko įvairių šlykščių metodikų, kaip rinkti informaciją, ir po to kaip ją, atėjus laikui panaudoti. Neatmestina, jog „ėjusi į butą“ mergina buvo  VSD kontroliuoijama agentė. Gal ji turi ir garso įrašą. Visais atvejais, tai yra neteisėtai surinkta informacija apie asmnens privatų gyvenimą, jeigu toks įrašas ir egzistuoja. Be to, nesame šariato šalis, kur draudžiama pilnamečiams santykiauti abipusiu sutarimu. Nesuprantu iš viso šio „skandalo“ esmės.

Priminsiu, jog pati buvau jaunoji konservatorė, ir man buvo vos 15 metų, kai padėjau Andriui Kubiliui dalyvauti 1996 metų Seimo rinkimuose. Tuo metu net nebuvau įstojusi į tą organizaciją, buvo smagu nešioti lapelius, klijuoti plakatus, tokia iniciatyvinė įdomi veikla. 

Buvome su drauge beveik jauniausios pagalbininkės, išskyrus dar trynėsi Liepa, ir dar ateidavo labai linksmas jauniausias Kubilių sūnus, visai mažas berniukas. Ir niekas prie nieko ten nepriekabiavo. Beje, garsusis Anūkas iš viso buvo nustumtas nuo politikos, ir jo 1996 metų rinkiminiame štabe niekada nemačiau, ir jo nepažinojau – nors jis meluoja, jog diedukas jį labai, oj labai visko išmokė. Kai, būdavo, užsitęsia agitacinis darbas, tai namo mane ir draugę parveždavo lakūnas Kairys, visai mandagus ir geras žmogus.Gal tik lėkdavo naktinėmis gatvėmis kiek per greitai…Reikėdavo įsitverti man į duris, kad neišvirsčiau, kai jis „raliuodavo“ per transporto žiedus.

 Jis buvo partijos rėmėjas ir pinigais, ir ideologiškai. Rėmė partiją ir Rolandas Paksas, pamenu jį tokį rūstų  (kaip man atrodė tada) būstinėje. 

Todėl kai šv. Gabrielius laksto su skundais ant savo ginklanešio (apgailėtina) į prokuratūrą, gal pakalbam, šventasis Landsbergi, apie Adenauerio fondą? 

Ir ko ten mokėte jaunimą, smarkiai užgerdami alkoholiu?

O kodėl aš klausiu? 2012/2013 sezone nepraleidau nei vienos alko-diskusijos. Todėl turiu teisę ir net pareigą klausti. Ir sąraše – ataskaitoje fondui už alkoholį – mane rasi. Todėl atsakyk į klausimus – kas girdo ir kodėl girdo jaunimą, o tada tik klausk – į kokį ten butą ar ofisą ėjo pilnametis Majauskas ir pilnametės merginos. 

Gal tau pavydu, kad Mykolas – vyras iš stuomens ir iš liemens, ir merginos jo nori, o tavęs – nenori.

Juk čia paprastas pavydas. Juk namie gauni su keptuve per galvą, jeigu žmona sužino, kad pasižiūrėjai į Moniką ar kurią kitą partietę.

Beje, žmonės, kurie yra susituokę, ir sugeba flirtuoti su priešinga lytimi, kaip tik yra sveiki tiek psichologiškai, tiek seksualiai. Ir būti sveikam  abiem prasmėm nėra nusikaltimas. Tai yra normalių, pasitikinčių vienas kitu žmonių brandūs santykiai, grįsti pasitikėjimu ir pagarba. Mes niekas nesame „sužendinti“ per prievartą, o tu – esi. 

Nusikaltimas buvo, kai tave, šv. Gabrieliau, vos 17 metų suguldė su vyresne moterimi. Tai vadinasi pedofilija. Tik kad niekas to netyrė ir netirs. Vis tik 4 vaikai, ir greitai, tikėtina pulkelis anūkų, jeigu vyriausiąjį irgi sužendinsi su kokio žemvaldžio vyresne dukryte, turinčią butą, mašiną, ir sąskaitomis dviejuose Šveicarijos bankuose. 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));