skip to Main Content

Sumokėsiu 3000 eurų lektoriui Ignui Vėgėlei, jeigu…

 

Advokatas prof. mult. dr. Stanislovas Tomas, PhD (Sorbonne)

 

 

Sklinda gandai, kad advocate vardu prisistatinėjantis genetinis vyras Ignas Vėgėlė kaip turgaus boba pasakoja visiems, jog aš gavau profesoriaus vardą Maskvoje nekokybiškame universitete ir dar kažkokiu kitokiu įtartinu būdu. 

 

Kadangi tai gandai, neturiu apie tai tvirtų įrodymų, bet tuo tikiu. Lietuvos advokatūra, kurioje I. Vėgėlė, deja, pirmininkas, puolė mane dėl Rolando Pakso bylos, po to puolė dėl Viktoro Uspaskich bylos, puolė dėl gyvenimo sąlygų kalėjimuose bylos, o dabar tiesiog vemia krauju ir neapykanta dėl mano pensijų bylos. Pensijų bylos tikslas – įrodyti, kad iš 180 eurų pensijos neįmanoma pragyventi mėnesį.

 

Paaiškinu genetiniam vyrui I. Vėgėlei, kad esu profesorius Rusijos naujajame universitete Maskvoje netoli Чистых прудов и театра «Современник». Tačiau gyvenu Andoroje ir Moldovoje.

 

Mano Maskvos universitetas yra žinomas tuo, kad jo teisės fakultetą pasirinko seserys Anžela ir Diana Kniazevos. Mergaitės pabaigė vidurinę mokyklą, kai joms buvo 10 ir 11 metų. 

 

Kai tu esi mergaitė, kuri 10 metų pabaigė vidurinę mokyklą, prieš tave atviras visas pasaulis. Akivaizdu, kad tu rinksiesi kokybiškiausią universitetą, o ne bele ką.

 

Joks vunderkindas, kuris baigė vidurinę mokyklą 10 metų, niekada neeis studijuoti teisę į universitetą, kuriame dėsto Ignas Vėgėlė. Jeigu Ignas Vėgėlė tai paneigs, aš sumokėsiu jam 3 000 eurų. 

 

For avoidance of doubt: Ignas Vėgėlė turi įrodyti, kad vaikas, baigęs mokyklą 10 metų, atėjo studijuoti į teisės fakultetą, kuriame dėsto lektorius I. Vėgėlė. Toks mano offer open for acceptance. Mano hipotezė yra, kad vunderkindai niekada neis studijuoti į Igno Vėgėlės teisės fakultetą, kadangi jie renkasi tik prestižinius universitetus. 

 

Tegul įrodo, kad jis sugeba konkuruoti pasauliniame lygmenyje, kad jis yra vyras gruziniška šio žodžio prasme (kaip aš subjektyviai suprantu Gruzijos kultūrą).

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));