skip to Main Content

Sukilo megztosios beretės

Kristina Sulikienė

Kazimieras Juraitis teisus dėl to, kad metų metais Landsgrybio–Ožio megztosios beretės kaip smogiamieji psichologiniai padaliniai terorizuoja Lietuvą.

Šios dar nė 80-ies neturinčios „babcės“ buvo aktyvizuotos, aišku, išmokant naujas pašalpas dėl būsimo rėkavimo „Maidanuose“ po parlamento langais. Skanduojant „gėda gėda“ ir „Lands-ber-gis“. Tačiau Mindaugui Basčiui pačiam išėjus iš Seimo, visas „Maidanas“ žlugo, o, šaltinių (mano privačios VBS agentūros) duomenimis, Andrių Potapkiną apklausė VSD vyrukai Pilaitės rūsiuose, uždėję lininį maišą ant galvos.

Mes kaime taip tramdome KAZIOLUS, kai jie nesileižia melžiami. Maišas ant galvos, oras praeina, melžti gali, ramu ir tyku. Gali dar kojas surišti, jeigu spyriosis. Kai kas į batus kojas sukiša. Yra įvairių puikių CŽV metodų, kurie praverčia ūkyje. 

 

Dariaus Jauniškio ataskaitoje, jeigu kas turėjo ausis, buvo minimas Potapkino mitinga-s kaip grėsmė nacionaliniam saugumui (ačiū Dievui, Bado akcija ne grėsmė…), bei Ukrainos saugumo tarnybų veikla.

Daug kas nepastebėjo šito sakinio, o aš pastebėjau.

Pagaliau VSD „dašuto“, jog Ukraina yra ne NATO ir ne EU šalis, ir šios valstybės spectarnybų kišimasis į Lietuvos vidaus reikalus yra tokia pati grėsmė kaip Rusijos FSB ir GRU veikla.

O jeigu Ukrainos spectarnybos gali kištis, tada ir Rusijos gali. Todėl D. Jauniškis turėjo pasirinkti žvalgybos tiesią liniją – arba taiko vienodus standartus, arba ne.

Megztosios beretės dažniausiai rėkia, kad visi kiti vagys.

Kad Juknevičienė šventa ir labai protinga.

Apie Landsbergį kažkodėl tyli. Bet Gabriukas kupriuko ainis – šventas. Tik kaip ten tas šventumas derinasi su stukadrylinimu – įprastinės beretės paaiškinti negali.

Esmė tokia, jog beretės prieš mirtį dar tikėjosi išeiti į aikštę, nuversti valdžią, bet gal saugumo šefui kartais „dašunta“ kas ir prie ko, o gal ir naujasis Seimas nėra jau tokie beviltiški, kokiais save bando vaizduoti.

Visais atvejais, suėmimų ir areštų nebuvo, bet kitą kartą kai Potapkinas su Pablo pasirodys, turbūt bus areštuoti, juk viešai paskleidė, jog „degins padangas“.

Jeigu Potapkinas pateko į VSD ir AOTD grėsmių ataskaitą, vadinasi, vietoj beretės jam bus maunamas lininis maišas, ir pilamas tyras Sengirės vanduo.

Puikių CŽV metodų yra apmokinti saugumiečiai, o juk CŽV taip myli mūsų berečių vadovai – konservatoriai. Juk dėl švento tikslo – CŽV klestėjimo su visais slaptais kalėjimais, dėl kurių Hagos tribunole yra paduoti 669 skundai – galima pakentėt, ar ne?

Beretės savo valandos nesulaukę, labai piktos, laukia Skardžiaus galvos, rėkia, kad jis, paviešinęs Dalios Grybauskaitės aferą su „Independence“ arba liaudyje  vadinamu „Durnių laivu“, „vagis“.

Ką tas Skardžius pavogė, mielosios megztosios beretės? Jūsų pensijas? Betgi jūsų pensijos trigubos. Ir balsuodavote su trimis biuleteniais. Už „teisingą“ valdžią. Ir prie Vaigausko buvo labai gerai.

Girdėjau beretes lojant ant naujosios VRK vadovės. Vadinasi, neleis klastoti rinkimų…Ajajai…

Kai Putino Rusija kišis į demokratinės Lietuvos Prezidento rinkimus ir mums išrinks prorusišką prezidentą, nes mes patys nesusigaudome, jog taip gerai gyvename: antra nuo galo Europoje alga 400 eurų, pensijos 155-250 eurų (pensininkai turėtų su plakatais stovėti parašę „ačiū Landsbergiui, tokias sočias pensijas gauname“), socialinė pašalpa 102 eurai (kažkodėl nematau stovinčiųjų su plakatais irgi su padėkom). Stipendija studento – 76 eurai: užtenka ir būstui, ir mokslui, ir dar į barą nueina. Teisininko alga valstybės įmonėje -500 eurų. Gydytojo – 430.

KUR BERETĖS RĖKIANČIOS AČIŪ AČIŪ AČIŪ. Ar dar pamatysime?

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));