skip to Main Content

Paskutiniai įvykiai, kai STT pranešė, kad pažymėjo krūvas eurų, gulinčių pas Eligijų Masiulį po čiužiniu namuose, kai pinigai jau buvo įtariamojo namuose, reiškia tik vieną – STT gavo komandą traukti prezidentės favoritą R.Masiulį iš duobės, į kurią įkrito liberalų vadovas.

Mat tokia STT pozicija reiškia tik vieną – dabar E.Masiulio gynyba gavo labai tvirtą kozirį – tie pinigai buvo pas E.Masiulį, gal būt, tai viso gyvenimo santaupos, gal būt paskolino geras draugas Kurlianskis, o tie niekšai iš STT atėjo į Masiulio namus, kai ten nieko nebuvo, sužymėjo nelaimingojo liberalo santaupas, o paskui paskelbė, kad tai kyšis.

Todėl LL šaltiniai mano, kad ta opeacijos dalis, kai Masiulis buvo sulaikytas su pinigais, nebuvo sankcionuota D.Grybauskaitės – čia galimai veikė „žalieji valstiečiai“, kurių faktinis lyderis, buvęs policijos eksšefas Skvernelis turi gerų pažinčių spec. tarnybose. Gali būti, kad operacija prasidėjo be G.Grybauskaitės žinios, kai savarankiškai veikė kažkoks STT sparnas. Tai paaiškintų, kodėl Grybauskaitė buvo tokia sutrikusi, ir kelias dienas niekaip nereagavo į šį skandalą. Tik kai pajuto, kad įtarimai artėja prie viso Liberalų sąjūdžio, įsikišo, išsikvietė Šimašių, ir taip parodė, kad minėta partija neūtų liečiama.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));