skip to Main Content

Visa Europa buvo šokiruota nuotraukos, kurioje trijų metų bernuko iš Sirijos kūnas buvo išplautas prie Turkijos krantų.

Dabar paaiškėjo tikroji šios istorijos priežastis – paaiškėjo, kad berniuko šeima žuvo, nes tėvas nusprendė nelegaliai persikelti iš Turkijos į Europą – jam reikėjo naujų dantų.

Ši šeima paliko Siriją dar prieš tris metus ir visą laiką gyveno Turkijoje (ten turėjo darbą, būstą ir sveikatos apsaugą). Vienintelė priežastis, kodėl tėvas nusprendė bėgti į Europą ant pripučiamos valtelės buvo ta, kad jam reikėjo naujų dantų. Todėl jie bėgo į Europą. Tai pasakoja šio žmogaus sesuo, gyvenati Kanadoje.

Visa jo šeima paskendo, jis vienas liko gyvas po to, kai mažas laivelis apsivertė jūroje – tėvas kaltina visą pasaulį, tik ne save, kad paliko saugų gyvenimą Turkijoje ir banė su vaikais plaukte perplaukti jūrą iki Graikijos. Šis žmogus negavo Kanados vizos, kaip pasakoja jo sesuo, ir tada išplaukė su kontrabandininkais per jūrą.

Lygiai tas pats vyksta ir Vengrijoje – migrantai turi būti suregistruoti, gauti dokumentus, ir negali važiuoti, kur panorėję….tačiau jie atsisako paklūsti įstatymams jau dabar.

https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/866247840187145/?pnref=story

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));