skip to Main Content

Šimongrybytė eina: Lietuvos politikai pasirodė visu savo grožiu

Grožio neįmanoma apibūdinti: niekas nepasakys, kas tai yra ar ką tai reiškia. Bet per amžių amžius vis tiek bandoma tą padaryti. Rašytojo Antoine’o de Saint-Exupery manymu, „tikrasis grožis nematomas“. Rašytojas Fiodoras Dostojevskis teigė, kad „grožis išgelbės pasaulį“… O moterų grožis nuginkluos!

Nė vienam iš šių rašytojų neteko dalyvauti rinkimų kampanijoje. Ir Facebook’o tada dar nebuvo.

Dabartinės prezidento kampanijos dalyviai išmano grožio galią ir sumaniai ja naudojasi savo socialinių tinklų paskyrose. Ir tai yra gerai. Gerai, kai grožis neslepiamas tarp keturių sienų. Juk grožis gali pakelti pretendento į prezidentus reitingą.

Kita vertus, pagal prezidento protokolą, Lietuvos prezidentą oficialiose kelionėse į svečias šalis turi lydėti žmona arba vyras. Todėl rinkėjams yra svarbu žinoti, kas kieno žmona ar vyras. Svarbu ir Lietuvos įvaizdžiui.

Arvydas Juozaitis apie savo misiją ir grožį: „Mūsų, vyrų, misija — padaryti taip, kad šalia esanti moteris būtų laiminga. Nuoširdžiai mylėti, leisti jai pasirinkti, kiek laiko ir jėgų ji gali skirti vaikų auginimui, kiek kūrybai, karjerai“.

Arvydas Juozaitis apie grožį ir Lietuvos vyrų misiją 1

SCREENSHOT
Arvydas Juozaitis apie grožį ir Lietuvos vyrų misiją

Pretendentas į prezidentus Gitanas Nausėda šį kartą nedaugžodžiauja.

Tiesiog Gitanas Nausėda 2

SCREENSHOT
Tiesiog Gitanas Nausėda

Gitanas Nausėda pagaliau prie jūros 3

SCREENSHOT
Gitanas Nausėda pagaliau prie jūros

Šv. Velykų ir rinkimų proga Facebook’e savo gražią šeimą parodė ir Saulius Skvernelis. Parodė su lydraščiu.

Saulius Skvernelis: „…gaisras Paryžiaus Dievo Motinos katedroje parodė, kokie vieningi galime būti. Net ir didžiausi sunkumai gali būti įveikti dirbant kartu, tikint ir siekiant bendro tikslo. Paremkime ir padrąsinkime vieni kitus, palinkėkime dvasios stiprybės, pajuskime dvasinį artumą, pasisemkime įkvėpimo“.

Graži Skvernelių šeima 4

SCREENSHOT
Graži Skvernelių šeima

Kandidatė Ingrida Šimonytė savo Facebook’ą taip pat pagražino. Pačia savimi — atnaujino savo profilių nuotraukas.

Ingrida Šimonytė Už Ingridą 5

SCREENSHOT
Ingrida Šimonytė: Už Ingridą!

Žurnalistė Rūta Janutienė sureagavo labai jautriai ir nelabai gražiai: „Šimongrybytė eina! Tokios autentiškos: net švarkas, kirpėja ir žydri šešėliai jos“. Vyras džentelmenas taip nepasakytų kaip Rūta.

Rūta Janutienė apie aprangos kodą 6

SCREENSHOT
Rūta Janutienė apie aprangos kodą

Ir dar Ingrida Šimonytė pakvietė visas, o gal visus, į diskusiją „Moterų balsas“. Susitikime bus kalbama, koks moterų vaidmuo valstybės gyvenime, ar moterų balsas girdimas, „kaip auginame save kaip profesionales, kas mus veda pirmyn ir motyvuoja, kaip kuriame savo ir vaikų ateitį bei kaip mes gyvename“.

Ingrida Šimonytė Už moteris 7

SCREENSHOT
Ingrida Šimonytė: Už moteris!

Moterų emancipacija Lietuvoje žengia į trečią kadenciją. Vyrai Lietuvoje džentelmenai — kartais moteris praleidžia pirma savęs.

Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019

© SPUTNIK /
Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019

Read more: https://sputniknews.lt/columnists/20190426/8875933/Ar-Facebooko-grozis-isgelbes-rinkimu-kampanija-Lietuvoje.html

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));