skip to Main Content

 

Simonas Kroydonas

jaučiasi sušalęs, būdamas Vilijampolė, Kauno Apskritis, Lithuania

 

Dabar parodysiu jums kadrus,po kurių jūs atsigulę į lovą ir užgesinę šviesą dar kokį pusvalandį galvosite.Vieni sakysite būčiau jaunas važiuočiau iš Lietuvos ir aš,kiti sakysite,štai dėl tokių man teko palikti Lietuvą.

 

Palikusių daugiau nei milijonas su viršum.Praktiškai kas trečias.Po šito klipo suprasite,ir reikšmę ne kauniečio,o kaviansko,ne kaunietės,o kavianskos.Suprasite,kodėl Kaunas niekada nepasivys ir ,net negalės susilyginti su Vilnium.

 

Vilniuje buvo visko,bet to kas iki šiol dedasi Kaune ,joks miestas neperspjaus.Po šito klipo suvoksite,kaip visas Kauno banditų kapitalas atsidūrė Kauno teisėsaugininkų rankose.Sakote,Putinas,Rusija ?

 

Kaip ten KGB taip čia mūsų saugumiečiai,prokurorai,teisėjai,komisarai susiglemžė visą valstybei priklaususį turtą. Pirma turtas atsidūrė pas banditus,tada saugumas juos sukiršino,iššaudė arba jie išsišaudė ir labai gražiai viskas atsidūrė ex Kauno komisarų ir jų pavaldinių rankose.

 

Kai Aurimas Drižius visus penkis metus rašė apie Šiaulių komisariato kaip nusikalstamos grupuotės veiklą,visi tylėjo.Dabar juos visus nuteisė.O kas nuteisė ir pasodino korumpuotus Kauno teisėsaugininkus,kuriems priklauso visa Vilniaus gatvė,visi klubai,visa kontrroliuojama prekyba narkotikais,kokainu,heroinu,visi Kauno amfemetamino fabrikėliai.

 

Didžiausią duoklę Kauno komisarams mokėjo ir daktarai,daškiniai,agurkiniai,kamuoliniai mokėjo ir moka.Visi moka.O teisėsaugininkai moka jų bosams Vilniečiams.Kas metus su lagaminėliu veža į Vilnių.Ankščiau veždavo Artūrui Paulauskui,Brazauskui,tik Landzbergis tiesiogiai neimdavo,o viską tvarkydavo per tarpininkus,kaip Konopliovas.Ne šiaip sau Pšidzė ieškojo kontaktų su konservatorių patriarchu.

 

Šitame klipe dar iki daškinių gaujos įsigalėjimo,pačiais Daktarų valdymo laikais toks eilinis inspektorius kaip Zenonas Rimša kaip kyšį turėjo didelį naują prabangų namą,o Tepelys jau ir visą pilaitę.Kokia komisaro,inspektoriaus alga?

 

Pasižiūrėkite turto deklaraciją.Eilinis Kauno inspektorius Zenonas Rimša 2005 metais staiga gavo turto už 1.3 milijono litų.Štai žiūrėkite.

 

https://rekvizitai.vz.lt/deklaracijos/zenonas-rimsa-65313/

 

Žmona,dar pusę tiek,na o buvęs komisaras,Daktarų gaujos vietininkas Kaune Tepelys 2011 metais irgi 1.3 mln litų kapitalas.Čia iš 2400 litų algos?

 

https://rekvizitai.vz.lt/deklaracijos/arturas-tepelys-6913/

 

Kai Vytautas Matulevičius per Krantą prieš 21 metus 1997 metų Kovą rodė tą laidą policininkai uždirbdavo 350 litų per mėnesį.Dabar tai būtų šimtas eurų į rankas.

 

Pamenu buvau tada devintokas,ruošiau pamokas,kažką iš matematikos kai šitą laidą rodė.Tai tais laikais visa tai eiliniam Lietuviui atrodė didelė prabanga,jau nekalbu apie ką tik masiškai pradedamus pardavinėti bananus,apelsinus,mandarinus kurie sovietmečiu buvo tikras deficitas.

 

Aš dar pradinėj mokydamasis prisimenu,kaip per radiją pranešė apie sulaikytą Henriką Daktarą,todėl jums rodau faktus video.Žmogus sąžiningas teisėsaugininkas buvo pašalintas iš sistemos už tai kad dirbo savo darbą.Eiliniai pasieniečiai iš šimto dolerių algos per mėnesį pasistatė vilas ir sau ir vaikams,dukroms,žentams,Čia kalbu ir apie visus Bradauskus.

 

Socialdemokratai buvo išimtinai mafijinė organizacija,kaip ir Paksistai,Darbiečiai.Konservatoriai buvo eilinė baltųjų apykaklių kompanija.Jeigu Daktarų grupuotę prilyginti Socialdemokratams,tai žymiai aukštesnio kalibro Daškiniai buvo,kaip Konservatoriai ir veikė su brokerių,finansinių konsultantų,valstybinių įmonių vadovų,su politikų frakcijų vadovų protekcija.

 

Valstiečiai irgi turi nešvarių žmonių kaip Virgilijus Pozingis,bet jie gilioje provincijoje,perbėgėliai.Jie yra švariausi pagal viską.Ir Povilas Urbšys mano žiniomis yra švarus.Tik jis yra karjeristas,Ir Bakas švarus,bet silpnas.Iš esmės visi vadovai daugiau mažiau buvo ir yra sąžiningi žmonės.Visas supuvimas prasideda nuo patarėjų,vietininkų periferijoje lygio.

 

Kalba eina apie Kauną,Šiaulius,Panevežį ir likusią Lietuvą.Vilnius ir Klaipėda visada buvo tarsi kitas pasaulis.

 

Kunigai,prokurorai,banditai,valdininkai,ir dalis korumpuotų gydytojų.Kaip neseniai laidoj Uspaskichas sakė.Pravažiuokite pro namų kvartalus Vilniuje,beveik visi sąvininkai yra išimtinai valdininkai,o ne verslininkai.

 

Kol atmestinai korumpuoti vadovai ir pavaldiniai yra baudžiami lygtinėmis bausmėmis tol viskas taip ir vyks.Užtat teisiškai apsiginti negalinčius žmones pvz kaip Andrių Lobovą už plakatų plėšymus galima pasiųsti į kalėjimą,ar patriotus kaip Vaidas Žemaitis,Žilvinas Kurnatauskas-Razminas,žmones kurie realiai niekam nekelia jokios grėsmės.Štai kokia išsigimusi yra Lietuva.

 

Kaip Grybauskaitė patapo milijoniere? Valdininkė.O Ir Skvernelis rūmus ne iš algos pasistatė.Nors Skvernelis bent kažką daro,o prieš tai buvusieji iš viso nieko nedarė.O kaip praturtėjo Kamblevičius? Eilinis valdininkas.

 

1987-1992 m. buvo Kauno rajono Liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto pirmininko pirmasis pavaduotojas – agropramoninio susivienijimo pirmininkas.1994-1997 m. – Lietuvos žemės ūkio ministerijos sekretorius.Tuo metu už kyšius pasistatė kotedžų kompleksą,o apsisaugodamas dukrą išsiuntė mokintis teisės.Dabar duktė Egidija – Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros prokurorė.O visus kotedžų kompleksus jūs matysite šiame mano patalpintame video.

 

Tepeliui,Rimšai,Milevskiui Kauno gaujos mokėdavo šimtatūkstantinius kyšius o Kauno Komisaras Erikas Kaliačius pats su daškiniais cigarečių kontrabandą varydavo fūromis,o kai viskas užsibaigė,net ir savo džipe užsandarintose ertmėse pypkes slėpdavo.Sakot Kauno meras Matijošaitis kažką padarys.

 

Taip,kažką daro,bet ir jo kaimynai kaip Liukas vienas iš agurkinių vadeivų kiti neaiškūs tipai.O jeigu netyčia kokia foto,koks kompromatas,o ir pats Matijošaitis atėjęs iš policijos,kaip ir Skvernelis.

 

Tokiems kaip aš,išvažiavusiams iš Lietuvos į vakarus dar paauglystės stadijoje,ir kartu prisimenantiems šituos laukinius laikus,kai gyvybė nieko nereikšdavo ir viską spręsdavo fizinė jėga labai aiškiai viskas pasimato.

 

Pvz aš pastovėdavau už save,jeigu neįveiki pasikvieti į pagalbą draugus,jeigu priešininkų daug surenki ir 40-50 vyrukų.gėjai tada buvo daužomi už nieką,jokių tų durnų hipsteriškų šukuosenų nebuvo,beveik visi trumpai kirpti,arba skustagalviai,vienas kitas ilgaplaukis,nuo metalo laikų ir viskas.

 

Visi mee2 skandalai,jie neįsivaizduojami.Jeigu žmogus negali atsilaikyti prieš sistemą,jam belieka kilpa po kaklu arba gyvulio vieta.O kaip elgiamasi su gyvuliu? Tais laikais šunys buvo rišami prie grandinės,ir jeigu kalei gimsta šuniukai,katei kačiukai,dedi į maišą,užriši tvirtai,pririši plytgalį ir į kūdroj paskandini.Jeigu koks vyrukas skoloje,pasigauni,ir sudaužai.Stebint vyresnius iš vis prisimenu,yra žmogus ir staiga jis dingsta.

 

Kaunas su Panevėžiu išsiskyrė iš visosLietuvos tuo,kad kriminalinės grupuotės su teisėsauga dirbo kartu.Ranka ranką plovė.Henytės,Gaidjurgio VSD nenužudė tik todėl,kad jie dar pasinaudos jais.Bus papasakotos visos schemos ir schemelės.Yra šantažas dabartiniams teisėsaugininkams,štai nereaguosi į mūsų darbus ok,reaguosi,turime Henytę kuris papasakos apie visus tau mokamus kyšius prieš 20-30 metų.

 

Visos Romainių pilaitės pastatytos iš spirito,metalų kontrabandos pinigų.Niekas labai ir nekalbėjo apie iki pat 2004 metų pavasario vykusią medienos kontrabandą.Visos Žemūjų Kaniūkų pilaitės pastatytos iš spirito,alkoholio kontrabandos pinigų.Namus saugodavo ginkluoti smogikai,naktimis keletas piktų rotveilerių,vilkšunių,tada pitbuliai dar nebuvo madoj.Pitbulių,sušių,kebabų,kaljanų mados atsirado žymiai vėliau.

 

Iš kokių pinigų milijoninės vertės vilas pasistatė Kauno Daktarų gaujų nariai kaip Abarius,Gudzinskas,tas pats Henrikas Daktaras.Gudzinskas Šilainiuose savo bute devintam aukšte plačiausią baseiną įsirengęs buvo.

 

Henriko Daktaro pilis visoje Rytų Europoje buvo pati prabangiausia.Visuomenė gyveno absoliučioje baimėje,nes Henytė pasiųsti į kitą pasaulį galėjo praktiškai bet ką.Šiuo metu nėra tokio žmogaus Lietuvoje kuris galėtų daryti tokią įtaką visur.Visai tikiu tad eiliniai žmonės Henytę būtų ir į Seimą ir Prezidentu rinkę,jei šis būtų nuspręndęs kelt kandidatūrą.Tai grynas Rinato Akhmetovo atitikmuo.

 

O jūs pasižiūrėkite,ir tada suvoksite,kodėl taip dažnai esu blokuojamas.Yra žinoma,kad man atėjus į valdžią prasidės pats tikriausias korumpuotų valdininkų,nusikaltėlių,verslininkų persekiojimas ir realus sodinimas į kalėjimus.

 

Dabar koalicijoje yra puiki valdžia-Valstiečiai.Visai sistemai sutvarkyti užtektų ir paties Skvernelio sprendimo ir Urbšio palaiminimo.Jeigu konservatoriai šiuo klausimu galėtų padėt išmėžti tą mėšlą su Kaunu yra sudėtingiau.Kauną.Kupčinsko laikais,konservatoriai nugyveno tiesiogine šio žodžio prasme.

 

Misija išvalyti Kauną turi būti patikėta ne kauniečiui.Geriausia tai padarytų britas ar vokietis.Žmogus kuris viską darytų pagal savo vakarietišką metodiką.Matijošaitis kaip meras yra tikrai labai geras.Bet tie kaunietiški nepriklausomybės prabudimo žiedai ir laukinių vakarų kraujo kvapas.Jį galite užuosti čia.

 

Pasižiūrėkite-jūs tai jau pergyvenote.Šitie laikai niekada nebesugryš.

 

Identiški video matomi procesai šiuo metu vyksta Donecke,tik ten banditai žmones iš mašinų traukia ir vietoje nušauna,vėliau miškeliuose pakasa.Ir tai tik dėl automobilio,kurį tu vairavai.

 

{youtube}R6xUegIO5SQ{/youtube}

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));