skip to Main Content

Seimo Pirmininko pavaduotojo K. Komskio pranešimas: „Parlamentaras laimėjo bylą prieš LNK IR KK2“

Šiandien Vilniaus apygardos teismas patenkino Seimo Pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio apeliacinį skundą ir pripažino, kad UAB „Laivas ir nepriklausomas kanalas“ ir UAB „Be tabu“ ir KO laidoje „KK2 penktadienis“, paskelbusios informaciją apie privatų K. Komskio gyvenimą, pažeidė jo teisę į privataus gyvenimo neliečiamumą, jo garbę ir orumą bei abiem atsakovams priteisė sumokėti ieškovui po daugiau kaip 770 eurų.

 

Teismas pripažino, kad informacija apie galimus politiko nesantuokinius vaikus ir jo nenaudai perfrazuota lietuvių liaudies daina buvo pateikiamos ne visuomeninėms diskusijoms skatinti, informuoti visuomenę ar galimiems pažeidimams nustatyti, kaip tai numato Visuomenės informavimo įstatymas, o išimtinai smalsumui patenkinti, pasišaipyti ir pažeminti.

 

Anot K. Komskio, džiugu, kad teismas, remdamasis ir Europos Žmogaus Teisių Teismo praktika, pagaliau išaiškino, jog ir vieši asmenys, politikai turi teisę į asmeninį gyvenimą, o žiniasklaida labai dažnai peržengia elementaraus padorumo ribas.

 

 

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas

 

Kęstas Komskis

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));