skip to Main Content

 

Seimo nario A. Nako pranešimas: „Apie valstybės papirkimą (politinę korupciją) valstybinis transliuotojas LRT bijo net prasižioti“

2016 m. vasario 5 d. pranešimas VIR

 

Valstybinis transliuotojas aktyviai įsijungė į priešrinkiminę partijų kovų kampaniją. Vasario 4 d. laida „LRT forumas“ piliečiams pasiūlė skaudžią temą – korupciją. Anonsuojant laidą buvo keliama daug klausimų, vienas jų – ar valdantieji pagrįstai kaltinami korupcija? Žiūrovai buvo kviečiami balsuoti ir išreikšti savo poziciją.

 

Tačiau ypač nuobodžioje valandą trukusioje pokalbių laidoje tebuvo aptarinėjami buitiniai klausimai, susiję su namo statyba, aplaidumu buhalterijoje, 100 litų nesiekiančiu kyšeliu.

 

Įdomiausia, kad visoje laidoje apie valstybės papirkimą (būtent taip lietuviškai reikėtų vadinti politinę korupciją) šioje laidoje nebuvo užsiminta nė žodžiu.

 

Pasižiūrėjus laidą susidarė įspūdis, kad Lietuvoje viskas yra taip puiku, pasiektas toks skaidrumo ir gerovės lygis, kad mums belieka aptarinėti tokius buitinius klausimėlius, vieno ar kito politiko nedidelius nuklydimus ar, kaip mėgstama sakyti, klaidas.

 

Nė žodžiu neužsiminta apie pro šalį tekančias milijardines europines lėšas, nė žodžiu neužsiminta apie milijardus, pavagiamus per viešuosius pirkimus, nė žodžiu neužsiminta apie nesibaigiančius korupcinius megaprojektus.

 

Iš tiesų, kam žmonėms kalbėti apie tai, kas įsisavinama legaliai? Kam žmonėms pasakoti apie tai, kad didžiojoje politinėje korupcijoje grynieji pinigai nefigūruoja, kad visi iš mokesčių mokėtojų pasisavinti finansai įsisavinami teisėtai, remiantis įstatymais ir vyriausybės nutarimais? Nes būtent tokių teisėtų milijardinių piniginių nuotekų schemų netiria ir netirs jokios prokuratūros, juo labiau, apie tai garsiai nekalbės valstybiniai transliuotojai.

 

Laikydami Lietuvos gyventojus mulkiais, jie ir toliau kurs tokias pasakas kaip „LRT forumai“, pasakodami apie demokratiją ir laisvę.

 

Taip daroma tyčia, nuosekliai, sistemiškai už valstybės mokesčių mokėtojų pinigus vaidinant pigų ir amatininkišką spektaklėlį, kad daugiau niekada niekas nebeužsimintų apie pavogtus milijardus, suniokotą valstybės turtą, neištirtas rezonansines, istorija virtusias žmogžudysčių ir sprogdinimų bylas.

 

Visas šis LRT demagogiškas vaidinimas neabejotinai yra dar vienas valstybinės žiniasklaidos darbo perlas, parodantis ne tik laidos dalyvių išsilavinimą, įstatymų žinojimą ir politikos suvokimą, bet ir tą duobę, kurioje valstybė atsidūrė per 26-erius laisvės metus.

 

Kas nematėte – pasigėrėkite: (http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/93860/lrt_forumas.

 

Seimo narys Audrius Nakas

 

Tel. (8 5) 239 6729, el. p. audrius.nakas@lrs.lt

 

Seimo narys Audrius Nakas

Tel. (8 5) 239 6729, el. p. audrius.nakas@lrs.lt

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));