skip to Main Content

Seimo LSDP frakcijos pranešimas: „Dėl papildomos informacijos prokuratūrai“

Lietuvos socialdemokratų frakcija Seime, gavusi pranešimą iš Vilniaus apygardos prokuratūros dėl pradėtos rinkti medžiagos apie galimas korupcines Landsbergių šeimos veikas, vėl kreipėsi į prokurorus, prašydama atkreipti dėmesį į tyrimui svarbius naujai paaiškėjusius faktus.

 

Lietuvos Respublikos Seimo laikinajai Energetikos komisijai susipažinus su Austėjos Landsbergienės ir UAB „Lietuvos energija“ dukterinės įmonės UAB „NT valdos“ sutartimi, paaiškėjo, kad minėta valstybės valdoma bendrovė pradėjo investuoti į A. Landsbergienės privatų verslą – savo lėšomis ėmėsi statyti jai naują 4000 kv. m „Karalienės Mortos“ mokyklos pastatų kompleksą valstybei priklausančioje žemėje. Apie tai plačiau paskelbta A. Skardžiaus, minėtos komisijos nario, 2015 m. lapkričio 3 d. publikacijoje „Landsbergių verslo „aštuonkojis“ energetikų prieglobstyje“ Delfi portale.

 

LSDP frakcija prašo ištirti, ar UAB „NT valdos“ vadovas Olafas Martensas (Olaf Martens), pasirašydamas sutartį su UAB „Karalienės Mortos“ mokyklos vadove Austėja Landsbergiene (sutarties data 2015 m. rugsėjo 11 d.) dėl naujos mokyklos statybos UAB „NT valdos“ lėšomis (planuojama statybos darbų vertė – apie 7 mln. Eur su PVM) valstybinės žemės sklype, esančiame Gervėčių g. 4, Vilniuje, neviršijo savo įgaliojimų, nepažeidė įstatymų ir ar savo veiksmais nepadarė žalos valstybei.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));