skip to Main Content

Sauliui Skverneliui  iššūkį metę  N.Puteikis ir M.Puidokas iš tiesų jam labai naudingi

 

Aurimas Drižius

 

Du Seimo nariai – Mindaugas Puidokas ir Naglis Puteikis šiandien paskelbė, kad palieka „valstiečių“ frakciją Seime. Abu kandidatai daug kalbėjo apie ateities Lietuvą, daug kritikavo oficialų „valstiečių“ kandidatą Saulių Skvernelį, nors aš manau, kad abu kandidatai į prezidentus supranta, kad jie abu yra labai naudingi ju abiejų keikiamam premjerui.

Visi tie puidokai, puteikiai, juozaičiai kažkodėl pagalvojo, kad yra tiek nusipelnę, kad žmonės juos būtai išrinks prezidentais. Nors iš tiesų kiekvienas jų surinks po kelis ar kelias dešimtąsiais procentų balsų, suskaldys visus protesto balsus ir taip atvers kelią Sauliui Skverneliui į antrąjį rinkimų turą, kur jis varžysis galimai su Gitanu Nausėda.

Kas balsuos už Saulių Skvernelį? Teisingai, korumpuota policija, kuriai Skvernelio valdymas yra palaima, kadangi už jokios nusikaltimus nereikia atsakyti. Balsuos tamsūs kaimiečiai, labai panašūs į Skvernelį pagal savo pažiūras ir išvaizdą, kurių vienintelis informacijos šaltinis yra lietuviški TV kanalai. Balsuos Vytautas Bakas su visomis policijos profsąjungomis,  ir visais tais, kurie dabar rengiasi priimti įstatymo pataisas, kurios atleistų valdininkus nuo bet kokios atsakomybės už savo veiksmus.

Kita vertus,  tas S.Skvernelio atsiradimas premjero poste ir tai, kad jis visiškai realiai gali tapti Lietuvos prezidentu, ir taip pabaigti šios valstybės egzistavimą, ir rodo, iki kokio lygio nusmuko Lietuvos politika ir visuomenė. Juk išmestas iš VRM ministro posto S.Skevrenlis apėjo visas politines partijas, siūlydamas savo paslaugas, tačiau visi jam parodė duris. Tik vienintelis „žaliasis“, važinėjantis visureigiu su 6 litrų talpos varikliu, Ramūnas Karbauskis pamatė galimybę ir padarė Sauliaus veidą valstiečių vėliava. Ir kas įvyko, žmonės balsavo ne už „valstiečius“, bet prieš įgrisusius konservatorius, liberalus ir socdemus, tačiau rezultatas išėjo dar blogesnis, neis visos tradicinės partijos.

Visa „valstiečių“ valdžia – tai nežabotas veikimas kapitalo valdžiai, priimant absoliučiai korumpuotus sprendimus, kurie pribaigs šitą ir taip vos kvėpuojančią valstybę. Kalbu apie tai, kad pvz., švietimo reforma yra tik būdas išmesti universitetus iš jiems priklausančio brangaus nekilnojamojo turto ir jį perduoti savo rėmėjams ar draugams. Aplinkos reformos tikslas – palaužus miškininkų pasipriešinimą, ir visas urėdijas sujungus į vieną, palikti vietoj Lietuvos miškų tik plyną lauką. Kai „žalieji“ žiūri į mišką, jie mato ne mišką, bet „medieną“, – kažkas labai taikliai pasakė.

Todėl dar kartą – visi tie Puteikiai, puidokai, juozaičai, gal ir ne savo noru, tačiau kloja kelią Sauliui Skverneliui į prezidento postą.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));