skip to Main Content

Audrius Nakas

 

Kuo skiriasi tikra demokratija (pvz.JAV) nuo smėlio dėžės žaislinės demokratijos (pvz. LT). Kai JAV rinkimus laimi viena grupuotė, kaip šiuo atveju Trampas, jis visiškai iš naujo formuoja savo administraciją su kuria nori dirbti, ten niekas vaikų žaidimų nežaidžia. Bus paskeista galybė žmonių, senieji bus iššluoti.

Kai rinkimus LT laimi nauja (žodį „nauja“ dabar turbūt reikėtų kabutėse rašyt kad tiksliau būtų) grupuotė, viskas lieka kaip buvę. 

Prokuratūra, STT, FNTT, VSD, Valstybės kontrolė, Viešųjų pirkimų tarnyba ir t.t. ir t.t. (dalis sąrašo čia – https://www.lrp.lt/lt/skiriami-pareigunai) – VISKAS LIEKA KAIP BUVĘ.

NĖ PRIE VIENOS ESMINĖS VALSTYBĖS PROBLEMOS naujoiji dauguma net neprisilietė ir absoliučiai nesimato, kad bandys prisiliesti. Jų veiklą (ypač po šiandienos pranešimo apie visuotinį šaukimą į kariuomenę, kuris jau ŠIANDIEN užprogramuoja jaunimą nešdintis iš čia kuo toliau, kai tik baigs mokyklas) galima pavadinti kliedesiais.

Bet ar tai tikrai nekalti kliedesiai, ar kažkam labai reikalingos tolesnės LIETUVOS VALYMO NUO LIETUVIŲ programos vydymas? Aš manau, kad tai antrasis variantas. Nuginčykite mane jei aš neteisus.

P. S. Tiesa, sutinku, kad vykdytojai realiai dažnai net nesuvokia ką daro ir kas iš viso vyksta. Jie tiesiog be smegenų vykdo kas jiems užprogramuota, tarsi kokie nepakaltinami.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));