skip to Main Content

Ramūną Karbauskį palaidojo Saulius Skvernelis su D.Grybauskaite?

Aurimas Drižius

Atslūgus pirmam įspūdžiui apie beviltišką Ramūno Karbausko kovą už Gretą Kildišienę ir jos automobilį, vis garsiau keliamas klausimas – o kam naudingas visas šis skandalas ir R.Karbauskio murkdymasis purvo voniose. Žinoma, man jo nė kiek negaila, nes tai ne tas žmogus, kuriam rūpi Lietuvos skauduliai, tačiau net nesmagu žiūrėti, kaip sisteminė žiniasklaida su pasimėgavimu traiško Ramūną Karbauskį.

Žodžiu, užduodame esminį klausimą – kam tai naudinga, ir kodėl šis skandalas kilo tik dabar, o ne Seimo rinkimų metu?

Politologas Vladimiras Laučius laidoje „Dienos klausimas“ jau užsiminė apie tai : „Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad detalės apie G. Kildišienės praeitį atsiskleidė ne per rinkimų kampaniją, kai visos politinės jėgos buvo suinteresuotos ieškoti ir kažką atrasti, bet dabar. Galima daryti prielaidą, kad tuos dalykus surado ir pateikė savi, bendražygiai. Tuomet galima spėti, kas tai padarė. 

Ką jūs įtariate? S. Skvernelį?

 Ne, nebūtinai. Tačiau žmogus gali būti arti teisėsaugos arba buvęs teisėsaugos pareigūnas“.

Galima sudėlioti faktus, ir matysime, kad kažkas dirigavo šį skandalą ir kartas nuo karto išmesdavo dalį informacijos, taip dar labiau skandindamas Ramūną Karbauskį. 

Nuo ko viskas prasidėjo – nuo „Lietuvos ryto“ straipsnio apie tai, kad G.Kildišienė yra R.Karbauskio numylėtinė, ir kad ji turi paslapčių:

http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/ramuno-karbauskio-numyletine-greta-kildisiene-turi-skandalingu-paslapciu.htm

Vėliau skandalas įsisiūbavo, ir visa žiniasklaida juokėsi iš R.Karbauskio ir G.Kildišienės kvailumo, bandant neigti akivaizdžius faktus, ir to, kad jie sukurdavo vis naują legendą pagrįsti ankstesniam melui – apie tai, kad neva už „Range Rover“ moka po 1000 eurų Kildišienės motina, vėliau – kad pinigai iš žuvusio prieš 20 metų brolio mirties išmokos. Visa tai atrodė taip neįtikima ir apgailėtina, kad net didžiausius Karbauskio rėmėjus versdavo jautis nejaukiai.

Premjeras Saulius Skvernelis stovėjo nuošalėje ir tyliai džiūgavo, kartais nuo karto numesdamas kokią repliką, kad jis neva elgtųsi kitaip. Tačiau iš to, kaip „Lietuvos rytas“ skandina vieną iš šio dueto – R.Karbauskį, ir kelia į padanges kitą – S.Skvernelį – aiškiai matosi, kieno interesai čia atstovaujami. Tuo labiau, kad ‚Lietuvos ryto TV“ savaitgalį padarė ilgą laidą, pristatydama ir S.Skvernelio žmoną – kokia ji simpatiška ir atvira, tiesiog priešingybė R.Karbauskio moterims, kurios viską slepia.

Tai, kad R.Karbauskis, pasiėmęs pas save buvusį policijos generalinį komisarą Saulių Skvernelį su visa jo kompromatų ir šnipų armija, padarė didžiausią gyvenime kvailystę, buvo aišku tam pačiam Karbauskiui iš karto po rinkimų. Tada R.Karbauskis paskelbė, kad siūlys premjero kėdę ne Skverneliui, bet  Broniui Ropei. Kitą dieną Skvernelio reikalavimu įvyko judviejų pokalbis, ir matyt Skvernelis jam pasakė, kas jo laukia, „jeigu dar čia spardysis“. R.Karbauskis nurimo, ir pasiūlė S.Skvernelį į premjerus. Tačiau Skvernelis matyt nenurimo, ir kartais nuo karto išmeta vis naujų faktų apie Karbauskio silpnybes, pats likdamas nuošalyje, ir taip tarsi demonstruodamas, kaip jis smarkiai skiriasi nuo valstiečių lyderio. 

Turint omenyje, kad S.Skvernelis yra D.Grybauskaitės produktas, jos iškeltas į VRM ministrus, aišku, kad už S.Skvernelio nugaros yra Daukanto aikštė su visais savo kriminalais – milijardinėmis „Independence“ aferomis ir Snoro“ banko užgrobimo istorijomis, taip pat kruvina pedofilijos byla ir daugelis kitų Lietuvos skaudulių.

Tai, kad R.Karbauskis iš pat pradžių skelbė, kad jis nekels jokios grėsmės šitai Grybauskaitės vadovaujamai mafijai, ir mainais matyt tikėjosi, kad prezidentūra nelies ir „valstiečių“, priimdama ir Grybauskaitės patikėtinį Skvernelį į premjerus, parodė, kaip smarkiai R.Karbauskis apsiskaičiavo. Dabar jam belieka arba plaukti kaip š. upe, ir būti patyčių objektu, arba kelti tuos klausimus, kurie neramina Lietuvos visuomenę – kodėl visos didžiosios aferos Lietuvoje pridengiamos nuolatine karo eskalacija?

Tačiau turint omenyje, kad R.Karbauskis dar nė karto neparodė, kad jis turėtų bet kokį stuburą, tikimybė, kad jis imsis kovos – tokiu atveju jį palaikyti didelė dalis visuomenės, labai nedidelė. Bet kuriuo atveju, tai Karbauskio sprendimas – plaukti žemyn upe, arba pradėti rūpintis Lietuvos skauduliais.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));