skip to Main Content

R. Paksas. Protu nesuvokiama matematika: kuo daugiau ES lėšų, tuo didesnis skurdas

„Europos programos turi mažinti socialinę atskirtį, nedarbą, skatinti ekonomikos proveržį. Tačiau kaip žmonėms paaiškinti, kodėl kiekvieno finansavimo laikotarpio pabaigoje, po milijardinių investicijų į daugelį ūkio šakų, skurdo rizikos rodikliai Europos Sąjungoje tampa vis didesni?“ – kalbėdamas Europos Parlamento plenarinėje sesijoje klausė EP frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, diskusijose dėl daugiametės finansinės programos svarbūs yra ne tik skaičiai.

„Gerokai svarbiau yra pagrindiniai principai, dėl kurių privalome susitarti. Vienas jų – naudingas, racionalus ir efektyvus lėšų panaudojimas“, – sakė R. Paksas, daugiametėje programoje pasigesdamas būtent šių dalykų.

„Jeigu finansavimą Gynybos fondui, lyginant su ankstesniu laikotarpiu, numatoma labai daug padidinti, ar tai reiškia, kad Europos Sąjunga kuria ir finansuoja savo kariuomenę ir atsisako kolektyvinio saugumo organizacijos NATO?“ –  savo pasisakyme pabrėžė R. Paksas.

Politikas taip pat kategoriškai pasisakė prieš siūlomo naujo Teisingumo, teisių ir vertybių fondo steigimą. Iš jo beveik du milijardus eurų numatoma skirti globalistinių vertybių propagandai ir jų įtvirtinimui Europos valstybėse.

„Manau, kad tie du milijardai yra labiau reikalingi žemdirbiams ar Ignalinos atominės elektrinės uždarymo fondui“, – savo nuostatą Europos Parlamente išsakė frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa“ vicepirmininkas R. Paksas.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: ALDONA JANKAUSKIENĖ, UAB „ALMORO“
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));