skip to Main Content

R. Paksas dešimt metų verkęs, kad jam neleidžia prezidentauti, atsisakė šios minties, vos atsirado tokia galimybė 

Vilnius, balandžio 7 d. (BNS). Opozicinė partija „Tvarka ir teisingumas“ svarsto nekelti savo kandidato per prezidentus rinkimus. Buvęs partijos lyderis Rolandas Paksas bus įrašytas pirmuoju numeriu kandidatų į Europos Parlamentą sąraše. Tai svarstė šeštadienį Telšiuose posėdžiavusi „tvarkiečių“ taryba.

„Kol kas neturime užauginto naujo kandidato į prezidentus. Manau, kad dar svarstysime kurį kandidatą į prezidentus turėtume remti kaip partija“, – sakė „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

Kaip žinia, Seimas jau svarsto Konstitucijos pataisas, kad pašalintam iš posto R.Paksui būtų vėl galima dalyvauti prezidento rinkimuose.

Dabar paaiškėjo, kad tai blefas, ir pats R.Paksas, dešimt metų vaidinęs auką, net neketina dalyvauti prezidento rinkimuose. Pasirodo, kad dešimt metų sėdėti Briuselyje, nieko neveikti ir gauti po 100 tūkst. eurų žymiai smagiau, nei bandyti gelbėti žlugusią valstybę

Anot jo, tarybos nariai šiuo klausimu išsakė skirtingas pozicijas. Kadangi nuomonės pasiskirstė maždaug po lygiai, šiuo klausimu taryba galutinio sprendimo nepriėmė. 

Šeštadienį partijos taryboje taip pat patvirtinti kandidatų į savivaldos tarybas dešimtukai 30-yje rajonų ir kandidatai į merus 23 miestuose bei miesteliuose.

Marijampolėje ir Šilalėje patvirtinta po keturis pretendentus dalyvauti savivaldybės mero rinkimuose. Vieną kandidatą iš keturių turės išsirinkti patys skyriai, pranešė partija.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));