skip to Main Content

R.Karbauskio numylėtinis „valstietis“ T. Tomilinas : „Manęs nedomina nei „Indepedence“ afera, nei „Snoro“ banko užgrobimas

Vienas iš „valstiečių“ lyderių, Ramūno Karbauskio numylėtiniu vadinamas Tomas Tomilinas ativari prisipažino, kad jam visiškai neįdomi „Independence“ afera. Jis atsakė į LL klausimus:

Kiek tiesos tame kad valstiečių frakciją Seime bandoma suskaldyti ją padalinti ir pasidalinti?

– manau, kad tikrai yra noriničų suskaldyti, nes yra įvairios interesų grupės.  Manau, kad tai natūralu, tačiau aš to tikrai nesureikšminčiau. Vieno žmogaus pabėgimas nieko bendro su frakcijos skilimu neturi. Nors būtų geriau, jeigu mus pultų už mūsų darbus o ne už asmenybes. Tačiau mūsų visuomenė yra primityvi ir mūsų politikai taip pat primityvūs, todėl jie net ir asmenybes puola tiesiog dėl asmeniškumų. 

O tas puolimas prieš „valstiečius“ buvo lauktas ar netikėtas?

– Žinoma, kad lauktas. Tas puolimas buvo ir rinkimų kampanijos metus, mus vadino agentais ir dar visokiais žodžiais.  Tačiau tai yra gerai ir natūralu, tai demokratijos procesas.

Tačiau kad nėra už ką jus pulti – jūs dar nepadarėte nieko nei gero, nei blogo?

– Mes ir prieš tai esame daug padarę, dar nebūdami valdžioje. Sustabdėme atominės elektrinės ir nereikalingų skalūnų išgavimą dalyvavome žemės referendumo organizavime. Todėl ir buvome puolami.

O ar „valstiečiai“ pradės tirti didžiausias Lietuvos aferas, kaip SGD terminalas „Independence“ arba „Snoro“  banko užgrobimas?

– Tai skirtingi klausimai ir skirtingas požiūris. 

Tačiau kokia jūsų nuomonė – kodėl Lietuva moka didžiausią kainą ES už dujas, nors „independence“ tikslas buvo jas sumažinti? Ar Seimui nebūtų tuos klausimus pasiaiškinti?

– Gamtinių dujų terminalas yra atskira tema, tai yra strateginis objektas, kuris pastatytas ne tik dėl ekonominių priežasčių, bet ir dėl politinių. Kokie klausimai jus dar domina? Dėl atominės energetikos man aišku, koks bus sprendimas. O dėl „Snoro“ kalbėkite su mūsų finansų specialistais – Finansų ministerija arba Stasiu Jakeliūnu. Aš tikrai neturiu nei noro, nei domiuosi ta istorija. Manęs tos istorijos nei domina, nei jaudina – sprendimai vienkokie, ar kitokie, šiuose istorijoje jau buvo priimti. manęs tai nedomina. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));