skip to Main Content
R. Janutienė: „Lietuvoje medicinos biurokratai sprendžia, kiek ilgai žmogus turi teisę gyventi“

R. Janutienė: „Lietuvoje medicinos biurokratai sprendžia, kiek ilgai žmogus turi teisę gyventi“

 

Gražuolė kėdainietė, dviejų vaikų mama Dalia Valionienė žinojo, kad mirs jauna, nes gydytojai net nepasistengė įtikinti Ligonių kasų skirti jai vaistų, palaikiusių jos gyvybę. Moteris lėtai užgeso nuo Alzheimerio ligos. Antradienio vakarą 21.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Patriotai“ žurnalistinis tyrimas atskleis, kaip jauni žmonės (Alzheimeris – jaunų žmonių rykštė) yra masiškai nurašomi medicinos biurokratų, o gydytojai, kurie nepaiso biurokratų sprendimų ir gelbsti jaunas gyvybes, yra skaudžiai baudžiami.

nuotr. : Dalia Valionienė

Laidos rengėjams pavyko prakalbinti gydytoją dr. Liną Malcienę, kuri nepaisė Ligonių kasų, todėl neteko darbo ir sumokėjo 3000 eurų baudą. Tačiau jos pacientai gyvi. „Jie ne tik gyvi. Jie sukūrė šeimas, turi vaikų“, – pasakos gydytoja, paaukojusi karjerą vardan savo pacientų. Deja, D.Valionienei iš Kėdainių nepasisekė. Jos gydytoja dėl moters gyvybės nekovojo. „Dalia pati išsirinko sau antkapio akmenį“, – ašarodamas pasakojo Dalios našlys Rolandas, kuris kone kasdien ištuštėjusiuose jų namuose žiūri giminės švenčių vaizdo įrašus ir ieško savo mirusios mylimosios veido.

„Lietuvoje ne gydytojas ir net ne Dievas sprendžia, kiek ilgai žmogus turi teisę gyventi. Tai sprendžia medicinos biurokratai,“ – sako laidos vedėja Rūta Janutienė. „Patriotai“ antradienio vakarą 21.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

„Patriotai“ – antradienį, 21.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));