skip to Main Content

Profesorės Laimos Bloznelytės baudžiamoji bylos baigtis

by Agnė Gredeckaitė on August 3, 2015

Profesorės Laimos Bloznelytės baudžiamoji byla baigta.

Nuosprendis bus skelbiamas rugsėjo 3 d. 10 val.

Apgailėtina prokuroro kaltinamoji kalba taip ir prašėsi komentaro – “sėskite studente – du”. Ieškovų advokatai irgi ne ką solidžiau atrodė, jie tiesiog dirbo savo darbą, kaltino pateisindami ieškovų pateiktus L.Bloznelytei apie 180 tūkstančių eurų ieškinius už visokias patirtas nenusakomas žalas. Ieškovai taip pat perskaitė susirašytas savo nuoskaudas, nepamiršdami visų įmanomų paniekos kaltinamajai variantų: dėl profesorės vardo, dėl 7 vaikų, žemos moralės ir netgi dėl prastesnės išvaizdos nei Tatjanos Stankūnienės, palydėdami nesulaikomų emocijų proveržiais. Į ką labai gražiai ir ramiai kaltinamosios advokatas sureagavo, kad patys iškėlę bylą neišvengiamai pasmerkėte save visiems pergyvenimams iš naujo ir tuo nevertėtų graudinti teismo. Taip pat advokatas dalykiškai pagrindė, kad byloje nėra L.Bloznelytės nusikaltimo sudėties argumentų ir galiausiai, – jau seniai baigėsi kaltinimo senaties terminas. Kaltinamoji L. Bloznelytė tepasakė, kad nelaiko savęs kalta ir prašo teismo ją išteisinti.

Kai teismas baigėsi, prof. Laima Bloznelytė dėkodama kreipėsi į kelias dešimtis atėjusių jos palaikyti piliečių su prašymu:

“PRAŠAU NERINKTI IR NESIŲSTI MAN PINIGŲ !!! baudoms

mokėti, jei tokios bus priteistos. Aš dirbu valdišką darbą, gaunu algą, auginu vaikus ir tegu valstybė išskaičiuoja iš mano atlyginimo.”

Iš tiesų, daugybėje bylų tie patys “nukentėję” ieškovai Ūsai ir Stankūnai siekia prisiteisti dideles sumas motyvuodami moraline žala.

 

Keista tik, kad moralinės žalos atlyginti nereikalauja V.Naruševičienės dukra, A.Ūso brolis ir vaikai iš pirmos santuokos?

 

Labiau panašu, kad pinigeliai žadėti pedofilijos bylos teatro aktoriams už vaidmenis. Vienai už neva mylinčios jaunamartės, antriems už Ūso triusikų nematymą, tretiems už puikius suvaidintus vaidmenis tv laidose ar net bjaurių komentarų rašinėjimą  apie Drąsių Kedį bei jo rėmėjus internetiniuose portaluose. Klanas neapgavo ir bandys susimokėti iš teisuolių išplėštomis baudomis.

 

Iš besilankančios teismų farse užrašų.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));