skip to Main Content

PRISIJUNK PRIE PIKETO!

 


Lietuvos žaliųjų partijos Kaišiadorių rajono skyrius, kartu su Kaišiadorių krašto aktyviais bendruomenės nariais, organizuoja piketą. 
Siekiame sustabdyti masiškai kertamus medžius Kaišiadorių mieste ir Kaišiadorių rajone, atkreipti visuomenės ir Kaišiadorių savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų dėmesį į neeilinę situaciją, kurioje atsidūrė gyvoji gamta (medžiai), svarbi Kaišiadorių gyventojams ir gamtos mylėtojams. 
Mes nenorime, kad būtų išpjauti šalia Kaišiadorių socialinių paslaugų centro nakvynės namų (Geležinkeliečių takas 9, Kaišiadorių m., Kaišiadorių miesto sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56120) vieni seniausių Kaišiadorių miesto medžiai – ąžuolai, augantys čia beveik šimtmetį, kurie buvo pasodinti Lietuvos valstybės atkūrimo dešimtmečio paminėjimo proga 1928 metais. Nenorime, kad Kaišiadoryse esančioje Gedimino gatvėje ir kituose rajono vietose būtų masiškai pjaunami medžiai.
Lietuvos žaliųjų partijos Kaišiadorių rajono skyrius, kartu su aktyvia Kaišiadorių krašto bendruomene, rūpindamasis Kaišiadorių rajono aplinka, nori išsaugoti kuo daugiau žaliųjų plotų Kaišiadorių rajone. Juk gamta tai mūsų namai ir gyvenimo kokybės rodiklis. Norime, kad medžių kirtimas taptų išimtiniu įvykiu, bet ne įprastu reiškiniu.

Kontaktai: Aivaras, tel. 868219944

Vieta – Teofiliaus Matulionio aikštė, Kaišiadorys

Laikas – 2018 m. spalio 19 d. nuo 15.30 iki 17.00 val.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));