skip to Main Content

                                                                             

      Juozas IVANAUSKAS

 

Prezidentas Rolandas Paksas: „Prancūzijos prezidento rinkimai – tai  buvo visų kova prieš vieną moterį Marine Le Pen!..“            

 

Prancūzijos prezidento rinkimų išvakarėse politikos apžvalgininkas, signataras Rolandas Paulauskas interviu respublika.lt teigė: „Jeigu laimės Marine Le Pen, tai atsitiks tas pats, kaip ir laimėjus E. Makronui, tik daug greičiau. Jeigu laimės E.Makronas, tai visos ES bėdos dar užsitęs kažkiek laiko ir vėlesni sprendimai bus tik dar skausmingesni. O problemos, kurios kamuoja Prancūziją, ES ir visą Vakarų civilizaciją, yra realios ir sukurtos dešimtmečiais vykdytos neteisingos ekonominės bei socialinės politikos. Iš čia kyla baimė, nes žmonės ir toliau norėtų gyventi taip, kaip gyveno, nors pasąmonėje visi supranta, kad toliau taip tęstis negali – čia ir migrantų antplūdis, ir skolų našta, ir tų milijardais spausdinamų tuščių pinigų klausimas, ir iškeltos gamybos į Aziją problema. Tiesiog, laimėjus M. Le Pen, ji pradėtų šias problemas spręsti, o E. Makronas ir toliau bandys apgaudinėti save bei kitus, t. y. ligą gydyti užkeikimais, o ne realiais vaistais“, — prognozavo R. Paulauskas.

„Emanuelis Makronas – naudingas islamizmo idiotas“ – būtent tokiu pavadinimu portale www.gatestoneinstitute.org („Gatestone“) š. m. gegužės mėn. 7 d. buvo paskelbtas straipsnis, skirtas tik ką išrinktam  Prancūzijos prezidentui Emanueliui Makronui.

„Išsireiškimas „naudingas idiotas“ atsirado šaltojo karo su Tarybų Sąjunga laikais. Šie žmonės nebuvo Komunistų partijos nariais, bet jie palaikė Lenino ir Stalino idėjas. 21 amžiuje Tarybų Sąjungos nebeliko, bet jį pakeitė ISLAMIZMAS, tapęs globaliu pavojumi. Islamizmas aplink save irgi subūrė „naudingus idiotus.“ Skirtumas tik toks, kad Tarybų Sąjungos „naudingai idiotais“ buvo intelektualai, o dabar tokiu idiotu yra naujasis Prancūzijos prezidentas,“ — rašoma „Gatestone“ publikacijoje.

Emanuelis Makronas nėra terorizmo šalininkas, o dar blogiau: jis netgi nemato islamo terorizmo grėsmės!.. Po siaubingų teroro aktų 2015 m. gruodžio mėn. 13 d. Paryžiuje E. Makronas pareiškė: „prancūzų visuomenė turi prisiimti dalį atsakomybės už tą dirvą, ant kurios tarpsta terorizmas“.

Makronas nuolatos kaltino prancūzus rasizmu ir „islamofobija“ bei sakydavo: „Prancūzų visuomenė turi keistis ir būti labiau atvira“. „Labiau atvira kam? Islamui, suprantama“, – pastebima minėtame „Gatestone“ straipsnyje.

Makronas – atviras Islamizmo promauteris Prancūzijoje, politkorektiškai prisipažįstantis, kad yra globalistas, multikultūralizmo šalininkas ir nelaiko islamizmo nacionaliniu pavojumi. Esą prancūzų nacija arba, kaip teigia Makronas, „prancūzų kultūra neegzistuoja“. Jis neigia, kad Prancūzija turi savo kultūrą, istoriją, savo literatūrą ir meną. 2017 metų vasario 22 dieną, lankydamas prancūzų emigrantus Londone, E. Makronas pareiškė: „Prancūzų kultūra neegzistuoja, yra Prancūzijos kultūra ir ji įvairi“. Tą pačią dieną Londone jis pakartojo: „prancūzų menas? Aš jo niekada nebuvau sutikęs!..“.

„Laisvo laikraščio“ skaitytojams pateikiame Europos Parlamento nario, Prezidento Rolando PAKSO nuomonę apie praeitą sekmadienį, gegužės 7 d., įvykusius prezidento rinkimus Prancūzijoje.

——————————————————————————————-

 

— Prisimenant tendencingą, nešvarią rinkiminę kampaniją, kai isteblišmentas sutartinai su sistemine žiniasklaida į JAV prezidentus „stūmė“ Demokratų partijos kandidatę H. Clinton, tačiau daug kam netikėtai laimėjus D. Trampui, iškart po rinkimų ironiškai teigėte: „kažkam atrodo, jog  amerikiečiai išsirinko „ne tą Trampą“. Perfrazuojant šį pašmaikštavimą, kažin ar galima būtų sakyti, jog prancūzai išsirinko „ne tą Makroną“? Juk Prancūzijos prezidento rinkimus, kaip žinia, laimėjo neoliberalams – globalistams absoliučiai priimtinas kandidatas Emanuelis Makronas. Gal tarkite keletą žodžių – ką manote apie Prancūzijos prezidento rinkimus? Regis, įvyko tai, kas ir turėjo įvykti? Kodėl Nacionalinio fronto lyderė Marine Le Pen pralaimėjo rinkimus?..

— Šiam klausimui aptarti, manau, reikėtų žymiai ilgesnio pokalbio, na ir žinoma, kur kas daugiau laiko susivokti giluminėms priežastims. O jeigu kalbėtume labai trumpai, manau, kad šiuo metu Prancūzijoje, žvelgiant objektyviai į geopolitinę situaciją, net ir negalėjo būti kitaip, t. y. prezidento rinkimų rezultatai a priori buvo nulemti ir aiškūs!..

— Tai  jūs manote, jog panašioje situacijoje stebuklo tikėtis tikrai neverta, nepriklausomai nuo to, ką būtų kalbėjusi ar dariusi viena iš prezidento rinkimo favoričių  laikyta Marine Le Pen?

— Vakarų žiniasklaidoje, žvelgiant iš vienos pusės, buvo vardinamos vienokios ar kitokios Marine Le Pen tariamos klaidos, esą ji per daug radikali, o dauguma prancūzų per daug viskuo yra nusivylę bei išsigandę būsimų neišvengiamų reformų, pasitraukimo iš Europos Sąjungos ar netgi NATO, arba nėra linkę atsisakyti euro. 

Žvelgiant iš kitos pusės, prieš rinkimus buvo kalbama, jog susiklostė palankios aplinkybės mažai iki tol žinomam, sistemos parinktam kandidatui, kadangi vienas kandidatas buvo sukompromituotas, o kitas – respublikonų iškeltas kandidatas į prezidentus, netapo savo partijos lyderiu. 

Ir staiga, nei iš šio, nei iš to, netikėtai atsiranda žavus, pažangos siekiantis 39 metų jaunuolis, kuris ir tampa Prancūzijos prezidentu!?.. Tokius blėnius ar tokias pasakas galima būtų pasakoti nebent kokiems penktokams ar šeštokams, tačiau kalbėti patyrusiam politikui šitokius dalykus – išties absurdiška!..

 Iškart paskelbiama, atseit, rinkimų kampanijos metu po namus vaikščiojo savanoriai, kurie užėjo net į 300 tūkstančius butų, rašoma, esą tie savanoriai atliko 15 minučių „giluminę apklausą“ ir apklausė apie 75 tūkstančius gyventojų ir t. t.

 Mano nuomone, Prancūzijos prezidento rinkimai – tai buvo globalistinės sistemos pasiruošimas paskutinei, lemiamai kovai. Juolab turint omenyje tai, jog pasikeitė socialinis Prancūzijos gyventojų sluoksnis, gyventojų sudėtis ženkliai pakito. Praktiškai prancūzai jau nebevaldo savo valstybės, nes viską nulemia musulmonų balsai. Aš taip įsivaizduoju, jog šįkart buvo metamos visos jėgos, siekiant paimti šitą bastioną, kadangi nuo rinkimų baigties priklausė, kuriuo keliu eis Europa. 

Mes nežinome, kas bus po šitos kadencijos. Yra šnekama, kad Marine Le Pen, turėdama virš 30 proc. už ją balsavusių piliečių paramą, tuo pačiu užsitikrino ir naują kadenciją Europos Parlamente. Šito aš nežinau. Bet esu tikras, jog Prancūzijos prezidento rinkimai – tai buvo paskutinis bastionas, kurio paėmimui, bemaž, visos Europos Sąjungos valstybės metė savo paskutines jėgas. Plius musulmonų balsai, kurių Prancūzijoje šiuo metu gyvena ne vienas ir ne du milijonai, nulėmė būtent tokį prezidento rinkimų rezultatą. Vis tiktai, aš manau, jog tai yra Pyro pergalė, po kurios visoje Europoje krizė gilės, kils dar didesnė sumaištis ir nežinia!..

Tačiau, kartoju, kol kas dar nesu pasiruošęs giluminei analizei to, kas įvyko Prancūzijoje, ir kodėl taip įvyko. Akivaizdu tik tai, jog tai buvo visų kova prieš vieną moterį Marine Le Pen!.. Globalistai, neoliberalai, Europos Sąjungos federalistai susivienijo, kad Prancūzijos prezidento rinkimus laimėtų iki šiol mažai kam žinomas, gan jaunas politikas Emanuelis Makronas.  

— Kita vertus, Prancūzijos Nacionalinio fronto lyderė Marine Le Pen prezidento rinkimuose gavo apie 11 milijoną balsų, vadinasi, tolimesnėje politinėje kovoje galėtų sutelkti rimtą opozicinę jėgą? 

— Marine Le Pen surinko dvigubai daugiau balsų negu kažkada jos tėvas buvo surinkęs, bet, vis tiktai, jinai pralošė rinkimus!.. Kaip žinote, britai laimėjo „BREXIT“. Bet kodėl „BREXIT“ buvo laimėtas?.. O gi todėl, kad niekas netikėjo, kad anglai gali laimėti Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos. 

Tuo tarpu Marine Le Pen Prancūzijos prezidento rinkimus pralošė todėl, nes SISTEMA nujautė, kad ši moteris iš tikrųjų gali laimėti, todėl buvo daroma viskas, kad tik ji neišloštų, o laimėtų SISTEMOS parinktas kandidatas E. Makronas!.. Kol kas sunku pasakyti, laikas parodys, kokie Marine Le Pen šansai sutelkti rimtą opozicinę politinę jėgą Prancūzijoje.

Beje, kodėl valdančioji SISTEMA neleidžia Europos Parlamento nariui R. Paksui dalyvauti prezidento rinkimuose Lietuvoje? Kodėl mūsų valstybėje iki šiol neatkuriamas teisingumas?.. Tiktai todėl, kad jie gerai žino, jog aš galiu laimėti rinkimus, jeigu tik juose dalyvausiu!.. Štai kodėl daroma viskas, kad raudonos vėliavėlės ženklintų medžioklės plotui skirtą teritoriją.

— Dėkoju jums už pareikštą nuomonę. 

——————————————————————————————

 

Post Scriptum

 

Naujoji knyga apie SISTEMOS nuverstą Prezidentą Rolandą Paksą „R. P. Vardan ko?..“

2004 metais, kai Lietuvoje buvo įvykdytas antikonstitucinis valstybės perversmas,   laikinai einantis Prezidento pareigas Artūras PAULAUSKAS padarė viską, kad būtų suvaržyta Lietuvos žmonių pasirinkimo laisvė ir „valstybininkų“ klano taikiniu Nr.1 tapęs Prezidentas Rolandas Paksas negalėtų dalyvauti priešlaikiniuose Prezidento rinkimuose: „Būtina apsivalyti ir įrodyti, kad mūsų demokratija yra brandi… Pretendentų į prezidentus gausa leidžia manyti, kad rinkimų rezultatai gali būti lengvai prognozuojami, į Prezidento postą gali sugrįžti šiurkščiai Konstituciją ir priesaiką pažeidęs bei apkaltos keliu nušalintas Prezidentas R. Paksas. Tai turėtų jau neprognozuojamų pasekmių mūsų valstybei, jos tarptautiniam įvaizdžiui“, – nuogąstavo A.Paulauskas 2004 m. gegužės 4 d. paskelbtame pareiškime.

Moralizuoti nevengiantis Lietuvos „gelbėtojas“, politinės korupcijos „stogas“ Valdas ADAMKUS 2004 m. balandžio 17 d. informavo visuomenę, kad yra pasiruošęs dalyvauti pirmalaikiuose Prezidento rinkimuose: „Esu asmeniškai pasiryžęs padaryti viską, kad Lietuvai dar sykį nereikėtų pergyventi šios gėdos… Noriu išreikšti didžiulį nusistebėjimą girdėdamas atstatydinto Prezidento sprendimą kandidatuoti į prezidentus. Šis tris kartus Konstituciją šiurkščiai pažeidusio asmens žingsnis yra įžūlus iššūkis demokratinei ir patriotinei Lietuvai… Lietuvoje išgyventa krizė parodė, kokie mes esame pažeidžiami ir susipriešinę. Dabar pagrindinis tikslas bus grąžinti pasitikėjimą valstybės santvarka“, — buvo skelbiama Prezidento V.Adamkaus išplatintame pareiškime.

Dabar jau gerai žinoma, po Lietuvoje įvykdyto antikonstitucinio perversmo jankių marionetės Valdo Adamkaus žadamas „pasitikėjimas valstybės santvarka“, prasidėjęs politinės korupcijos – Seimo narių papirkinėjimo „Abonento“ (A.Zuoko – „Rubikono“) skandalu, buvo apvainikuotas stambaus masto korupciniu „LEO.LT“ sandėriu, kurį savo parašu patvirtino ir šis „teisingumo“ garantas, einantis Prezidento pareigas.

Aiškiai suvokiant, kokioje teisinio nihilizmo, politinės korupcijos, nesantaikos ir karo kurstymo propagandos, „slaptųjų pažymų“, LANDSGRYBINĖS autokratijos, bemaž tų pačių „valstybininkų“ užvaldytoje valstybėje mes gyvename šiandien, jokie komentarai „dėl pasitikėjimo valstybės santvarka“ tikrai nereikalingi!..

Kiekvieną mąstančią būtybę stabtelėti ir įsiklausyti verčiančiu  klausimu — „VARDAN KO?..“ pavadinta knyga, tiek savo turiniu (paties R. Pakso, jo kolegų, bendražygių, oponentų pasisakymai, nuomonės, įžvalgos), tiek kompozicine visuma, tėra kuklus indėlis, siekiant pasitarnauti TIESAI ir TEISINGUMUI, kuris buvo sutryptas prezidentinio skandalo metu, teisingumui, kurio pasigendame ir šiandien – valdžios, teisėsaugos institucijų dangstomo melo, nesantaikos bei karo kurstymo propagandos, politinės korupcijos užvaldytoje šalyje!.. 

Neseniai pasirodęs leidinys „R. P. Vardan ko?..“ turi išliekamąją vertę – neleis užmiršti to, kas įvyko Lietuvoje 2003-2004 metais, bei pasitarnaus pilietiškai aktyviems tautiečiams kovoje už teisingumą, teisinę, demokratinę valstybę!..

Dėl knygos įsigijimo teirautis: (8-5) 241 93 43; 8 686 91 211 (Vilniuje) ir

 8 615 400 32

——————————————————————————————

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));