skip to Main Content

Prekybos centruose Žalios Rožės nebus

Jau ketverius metus gaminanti ir prekiaujanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje natūralių pluoštų drabužiais GREEN ROSE rugpjūčio 26 d. atveria duris įsikūrusioje firminėje parduotuvėje adresu P. Lukšio g. 18, Vilnius.

 

„GREEN ROSE (Žalia Rožė) – tai lietuviškas, mūsų šeimos sukurtas prekės ženklas“ – apie įmonę pasakoja jos savininkas bei direktorius Rytis Stanevičius. „Viskas prasidėjo nuo daugkartinių sauskelnių siuvimo, vėliau peraugo į natūralių pluoštų, tokių kaip merinosų vilnos, bambuko pluošto, drabužių gamybą visai šeimai. Lietuvoje nėra gamintojų, kurie galėtų pasiūlyti merinosų vilnos bei bambuko pluoštų drabužių tiek pačiam mažiausiam, tiek garbingo amžiaus šeimos nariui. O nuo šiol šios produkcijos bus galima įsigyti ne tik internetinėse parduotuvėse, bet ir po stogu, kur galima bus paliesti, pajausti, pasimatuoti, gyvai įvertinti“.

 

GREEN ROSE produkciją buvo galima tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – Norvegijoje, Anglijoje, Vokietijoje, įsigyti internetinėse parduotuvėse, o jau dabar Vilniečiai ir jo svečiai galės tai padaryti ir tikroje parduotuvėje.

 

„Nors žmonės internetu pakankamai drąsiai įsigyja prekių, tačiau daugelis vis tik nori pamatyti gyvai, pasimatuoti, betarpiškai pasibendrauti su pardavėju. Todėl jau kuris laikas ieškojome savo firminei parduotuvei vietos. Norėjome vietos, kur būtų nemažas žmonių srautas. Prašėmės į didžiuosius prekybos centrus, nors žinojome, jog nuomos kainos yra pakankamai didelės. Tačiau nei su vienu prekybos centru nepavyko net priartėti prie kainos, nes vos tik išvysdavo, jog esame lietuviškas prekės ženklas, derybos nutrūkdavo. Susidarėme įspūdį, jog didieji prekybos centrai visiškai nevertina lietuviškų prekės ženklų ir jų nepalaiko. Taigi po ilgų ieškojimų, savo firminei parduotuvei parinkome gana neįprastą tokio pobūdžio parduotuvei vietą – Lukšio gatvėje, kur gana daug autoservisų ir kitų gamybinių patalpų, tačiau tikimės, jog tai bus vieta, kuri bus patogi visiems mūsų klientams“ – dalinosi patirtimi GREEN ROSE direktorius Rytis Stanevičius.

 

Natūralių drabužių gamintojai taip pat ieško ir kitų galimybių atidaryti daugiau GREEN ROSE produkcijos parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos bei užsienio miestuose. „Viską vieniems padaryti yra per daug, todėl ieškome partnerių, kurie norėtų dirbti franšizės pagrindu“ – pasakojo apie savo planus direktorius.

 

Į firminės parduotuvės atidarymo šventę yra pakviestos ir žymios mamos, kurios jau buvo ne kartą įsigijusios GREEN ROSE produkcijos ne tik vaikams, bet ir sau. Tikimasi ir gausaus klientų būrio, kurių lauks išskirtinės nuolaidos, prizai, vaišės ir dovanos.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: EVELINA TAMULAITIENĖ, UAB BERKLIS

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));