skip to Main Content

Prasideda „X Faktoriaus“ atrankos: dainuojantiems – proga išgarsėti ir mėgautis šlove

 

Jau šį savaitgalį prasideda ilgai lauktos didžiausio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ naujojo sezono pirmosios atrankos. Jose dalyvaus ir jau užpildžiusieji projekto dalyvio anketas, ir tie, kurie dar nespėjo to padaryti.

 

Ketvirtojo „X Faktoriaus“ būsimų dalyvių pirmasis susitikimas su projekto rengėjais įvyks jau šį šeštadienį, balandžio 23 d., 12.00 val. Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Antrasis susitikimas su „X Faktoriaus“ komanda – šį sekmadienį, balandžio 24 d., 12.00 val. Vilniaus „Akropolyje“. Kitą savaitgalį „X Faktoriaus“ komanda visų lauks Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“.

 

Sostinėje savo pasirodymus atrankų žiūrovams ir būsimiems projekto dalyviams dovanos ryškiausios „X Faktoriaus“ trečiojo sezono žvaigždės. Daugiausiai publikos simpatijų pelniusias dainas atliks „Original Copy“, Aleksas Augaitis, Thomas Tumosa, Paulius Jonikas, Miglė Pivoriūnaitė. Scenoje taip pat pasirodys ir projekto nugalėtoja Monika Pundziūtė, kuri žada padrąsinti būsimus šou dalyvius.

 

Norintys patekti į tolimesnį projekto etapą – teisėjų perklausas – privalės puikiai pasirodyti prieš „X Faktoriaus“ komandą. Atrankose dalyviai turės atlikti dvi dainas. Viena iš jų privalo būti greita.

 

Muzikinis projektas „X Faktorius“ populiarumo viršūnėse karaliauja ne tik Lietuvoje. Kaip tikina neseniai iš Kanuose vykusios televizijų mugės grįžęs šou prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, talentų šou šiuo metu užvaldę televizijos eterį visame pasaulyje.

 

„Kasmet talentų šou populiarumas auga, televizijos programų reitinguose jie yra pirmose vietose. Pasaulis nieko geresnio nesugalvoja. Vis stengiamasi sukurti naujus talentų šou, tačiau tokie patikrinti formatai kaip „X Faktorius“ neužleidžia savo pozicijų“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

 

Prodiuserinės kompanijos „TV Manija“ prodiuseris įsitikinęs: muzikinio šou populiarumo priežastis – labai paprasta. Žiūrovams nepaprastai patinka, kai tiesiog iš gatvės atėjusiam žmogui suteikiama galimybė išgarsėti. Jis turi šansą pasirodyti didelėje scenoje, su juo dirba geriausia šalies komanda.

 

„Sėkmės nusipirkti neįmanoma. Šou populiarumą lemia ir komanda, kuri dirba. Mūsų šalyje „X Faktorius“ tapo praėjusio sezono reitingų lyderiu. Vienas svarbiausių dalykų – teisėjai. Jie turi būti populiarūs, jų balsas žiūrovams turi būti autoritetas. Kaip rodo lietuviškas „X Faktorius“, teisėjai čia vaidina itin svarbų vaidmenį“, – sako projekto prodiuseris.

 

Teisėjų perklausose dalyvius vertins dainininkas, dainų kūrėjas ir televizijos laidų vedėjas Marijus Mikutavičius, dainininkas Saulius Prūsaitis, muzikantas, dainų autorius, grupės BIX narys S. Urbonavičius-Samas ir populiariausia dainininkė Lietuvoje, daugybę M.A.M.A. apdovanojimų statulėlių ir kitų apdovanojimų pelniusi Justė Arlauskaitė-Jazzu.

 

 

 

Į atrankas kviečia Monika (http://goo.gl/0kbDCh) ir Aleksas (http://goo.gl/vmPwgK)!

 

Anketas galima pildyti čia: http://goo.gl/GqQrFZ  

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));