skip to Main Content

Valstybės saugumo departamentui

Kristina Sulikienė

 

 PRANEŠIMAS DĖL LIETUVOS POLICIJOS DEPARTAMENTO RYŠIŲ SU RUSIJOS FSB PER BUHALTERINES PROGRAMAS

2017 05 22

Portale alfa.lt prieš 6 dienas publikuotas straipsnis:

http://www.alfa.lt/straipsnis/50174042/kodel-policijos-departamentas-vis-dar-naudoja-su-rusijos-fsb-siejamo-gamintojo-programine-iranga

„Ukrainos saugumo tarnyba: „1S“ bendradarbiauja su FSB

Prieš keletą savaičių Ukrainos saugumo tarnyba SBU atliko kratas rusiška programine įranga „1S“ prekiaujančiose įmonėse.

Ukrainos SBU paskelbė, kad „1S“ glaudžiai bendradarbiauja su Rusijos Federaline saugumo tarnyba (FSB), o dalis jos programinės įrangos naudojama vartotojų šnipinėjimui.“

Pagal šį straipsnį parengiau medžiagą, ir atspausdinau pati:

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=4308:policija-pagauta-naudojanti-su-rusijos-fsb-susijusia-programine-iranga-pernavas-trauktis-neketina&catid=31&Itemid=101

Kadangi atstovavau kaip juristė vadinamosiose Klonio budėtojų bylose, mačiau policininkus atvykstančius su Rusijos prokuratūros segtuvais į teismą, be to, kai kurie negalėjo atvykti, nes stažavosi Rusijoje (2013 metai.), kai kurie – Baltarusijoje, abidvi šalys yra ne NATO ir ne EU valstybės, tai rodo labai prastą Lietuvos Policijos departamento viziją, ir suvokimą – kas yra grėsmė, o kas ne. Rusijoje policija ir prokuratūra yra tiesiogiai pavaldžios FSB (saugumo tarnybai), todėl Lietuvos policija jau 2013 metais bendradarbiavo su Rusijos FSB, ir visi į tai žiūrėjo pro pirštus. O dabar paaiškėjo, kad ir informacinės technologijos sietinos su Rusijos FSB.

Todėl straipsnio, kuris pasirodė ir naujausiame „Laisvo laikraščio“ numeryje, Nr. 20, puslapis 15, gale ir parašiau, jog Klonio gatvės šturmo metu nei vienas „juodas žmogeliukas“ jokia kalba nekalbėjo, o teismams Policijos departamentas atrašė, jog šturmo planas su grafa „visiškai slaptai“. Teismui PD pateikti šturmo planą tuo pagrindu – atsisakė. Todėl tai galėjo būti Rusijos pareigūnai, ir šis momentas niekada nebuvo tiriamas, laisvi ir nepriklausomi teismai ištirti, iš kurių šalių buvo pareigūnai – atsisakė. Todėl susiejau tą programinę įrangą ir „Klonio įvykius“ (2017 05 17 brutalų PD aktą prieš taikius piliečius ir mažą vaiką) – nes programinę įrangą ne dykai matyt pirko, mainais už kažkokias labai dideles paslaugas.

Po alfa.lt ir mano straipsnių nors konservatorių ir ne tik Seimo nariai ir žadėjo kreiptis į Jus, niekas niekur galimai nesikreipė.

Linas Pernavas kovo 10 dieną darė plataus masto informacinę ataką prieš Lietuvos Respubliką, ir geriausiu eterio laiku pasakė, jog „Laisvė nieko gero neatnešė“, „visa Nepriklausomybės karta – degradai“, tokiu būdu rodė, jog jam labai tiktų sovietinis Lietuvos neteisinis valdymo būdas, kurio šalininkas galimai jis ir yra.

Po mano straipsnio, ir jokių veiksmų iš Seimo pusės, Policijos departamentas pranešė, jog pradėjo baudžiamąją bylą prieš „Laisvą laikraštį“.

Manau, tai siekis užčiaupti šią priemonę, nes apie Policijos departamento ir Rusijos FSB ryšius niekas apart alfa.lt ir mūsų portalo – neparašė.

Buhalterinė programa, kurią diegianti įmonė tiesiogiai siejama su Rusijos FSB, leidžia Rusijos slaptosioms tarnyboms tiesiogiai sekti lėšų apyvartą Policijos departamente, pagal tai matyti visą struktūrą, ir visas užduotis, tokiu būdu Policijos departamentas ne galimai, o faktiškai tampa Rusijos FSB padaliniu, apie ką buvo galima įtarti iš Lino Pernavo veiksmų, kai jis siūlė susidoroti su manimi, o visą laisvės kartą vadino degradais. Aš gyvenu su sutuoktiniu, kuris yra laisvės vaikas, nes gimė po pučo, ir mane tai labai įžeidė. Labai didelės viltys sudėtos į jaunimą, kuris gimęs nebe tarybinėje santvarkoje. Linas Pernavas jau tada išsidavė, kokios santvarkos šalininkas jis yra.

Prašome pradėti tyrimą dėl antivalstybinės Policijos departamento veikos, remiantis alfa.lt ir mano pranešimais, kurie iš esmės tik perspausdinta alfa. Lt informaciją, kad Policijos departamentas įdiegęs įmonės, kurią Ukrainos saugumo tarnyba tiesiogiai sieja su Rusijos FSB, buhalterinės apskaitos programą. 

Kristina Sulikienė

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));