skip to Main Content

Prakeiksmas arba koduota žinutė – “žinantiems”

Prabėgus pusantriems metams po Deimantės pagrobimo iš jos namų internete ėmė plisti keista žinutė, o gal užkalbėjimas kaltiesiems Kauno pedofilijos byloje. Autorius šių žodžių taip ir nebuvo surastas.
 
 
“Nė vieno nebeliks gyvųjų parazitų tarpe. Kai paslaptis juoda – šešėlis baisiai ilgas. Patrumpintas jis bus ligi šaknies. Vienu sprigtu nuspjauta bus kas gyva, bet negyva…

Bevardžiai domino – Sistemos elementai – keli sraigteliai, jų nedaug. Jie dar yra, bet jų jau nebėra. Visi jie nulemti nueiti nebūtin. Ir tai natūralu – visuomet šitaip būna – jie dingsta tylomis, net nesupratę, kas įvyko. Kalti jie patys, pasirinkę taip gyventi – pavegetuoti sočiai, bet trumpai…

Kas dengia dumblą, tas nueis į dumblą. Tai normalu – tenai jam ir vieta, nes pats ją pasirinko. Kad nesupranta, ką padarė – jo paties bėda. Tas, kas daryti gali, bet nedaro, tas – naivus. Kas saugo juodą paslaptį – savęs nesaugo. Kad paslaptis nebūtų atverta – užvertas bus kiekvienas, kas iš jos pavalgė…

Tai dėsnis, kuriuo remiasi Tamsa. Inkognito gyventi kūnui patogu, bet sielai – pražūtinga. Kai gyvastis nutrūks, suprasi – kur buvai įbridęs. Juoda slaptis juos pririša, kaip šunį. Ir jie neturi kito kelio, tik – nuo būdos ir vėl iki būdos. Jie pasirašo tam, kad nesucyps, kada kažkas kastruos jų balsą. Nuo tos dienos gerklė jų virs tik vartais pilvui. To, kas jau pašlerbė iš juodo lovio, lemtis juoda, nes jis – jau nurašytas. Bevardžiai domino yra todėl bevardžiai, kad lengva būtų sunaikint…

Ir tai natūralu, nes tas, kuris neturi vardo – yra nepasiskelbęs, už ką ir vardan ko gyvena. Vaikus jau darote bevardžiais. Bevardžiais ir beveidžiais.

Pasaulis pasibaigs tuokart, kada bevardžių skaičius viršys skaičių laisvų, save pareiškiančių žmonių.

Kad Žodis buvo Pradžioje – jūs žinot. Kad Žodis, tai Įvardijimas, Žodis – Vardas – jau užmiršot. Tai kas bus Pabaigoj?

Žinok – ir vėl bus Žodis. Tas Žodis bus vieta tolesnio būvio.

Tik tiek.

Net tiek.

Tu pasakyk, kad išeitis yra. Jinai yra viena.

O slypi – drąsoje ištarti žodį. Skubėk sakyt!”

cur

Galimus Pedofilus gynusiųjų vargai ir ašaros po ketverių metų

Štai ir vėl išaušo gegužės 17 -osios  rytas. Panašus  kaip ir prieš ketverius metus. Atsigręžus atgal – kas įvyko per tuos ketverius metus. Klonio žmonės tampomi po teismus.  Kauno pedofilijos byla lyg rankovė išversta į išvirkščią pusę. Ieškoję teisybės tapo kaltinamaisiais. Tai būdinga visoms pedofilijos byloms, į kurias įsivėlę neliečiamieji, klano bei valstybinės mafijos atstovai. Tą minėjo ir Lietuvoje besilankiusi Belgijos princesė Žaklin de Croy. O kaip sekasi to nematomo, bet stipraus klano atstovams, kuriems už Deimantės vaikystės atėmimą buvo paauksuoti delnai, pakeltos pareigos ar politiniai reitingai?

Nebesutiksime Kauno gatvėse žymiosios L. Stankūnaitės advokatės Loretos Kraujutaitienės. Moters gyvybė tyliai užgeso, suėsta vėžio vos prieš mėnesį. Ir tik šykšti žinutė, dėka skaitytojos Ramunės mažai skaitomam portale šmėkštelėjo, kad  L. Stankūnaitės advokatė jau iškeliavo anapus. Lietuvos  Rytas net nesiteikė apie tai pranešti, nors noriai cituoja bet kokius N. Venckienės pasisakymus, kad vėl paeskaluoti  numarintą pedofilijos  bylą.

Garsusis teisėjas V. Kondratjevas, atidavęs Klonio mažylę į gličius biologinės motinos nagus, neatsižvelgdamas nei į mergaitės nuomonę, nei į sąlygas kuriomis ji privalės gyventi, jau  nebe teisėjas. Po kraupios avarijos 2014 spalį, per kurią žuvo ir jo kolegė – teisėjas Lemtis tyliai nusivilko  teisėjo mantiją bei pasitraukė į gyvenimo šalikelę.

Lietuvos liberalų sąjūdžio  pirmininkas Eligijus Masiulis dabar išgyvena labai sunkias ir neramias dienas. Prieš maždaug ketverius metus N. Venckienei sviesti žodžiai, kad ponia N. Venckienė turi  labai didelį apetitą http://www.15min.lt/naujiena/rinkimai-2012/rinkimai2012-naujienos/eligijus-masiulis-ponia-venckiene-turejo-labai-dideli-apetita-631-264324, garsiausiai skalijančiam liberalui grįžo bumerangu. Jis buvo STT pričiuptas su   106 000 eurų kyšiu, kuriuos galimai perdave MG Baltic viceprezidentas R. Kurlianskis.

MG Baltic savininkas D. Mockus, skandalingai susijęs su rusiškomis tarnybomis, pasirodo palaikantis šiltus santykius su Lietuvos liberalų sąjūdžio pirmininku. Tai puikiai paaiškina, kodėl D. Mockui priklausanti LNK televizija buvo taip tendencingai nusiteikusi  Kauno pedofilijos byloje ir viena po kitos gimdė į eterį laidas, advokataujančias L. Stankūnaitę ir baloje nuskendusį A. Ūsą. Ar D. Mockus paskolino ir savo ryžtingąją, kruvinuoju Gebelsu praminta anstolę S. Vaicekauskienę, brutaliai su robokopų gauja įsibrovusia į N. Venckienės tėvų namus, išdaužius langus ir aplink stovinčius iš siaubo besimeldžiančius žmones, istorija nutyli.  Kai D. Mockus konfliktavo su  Mitnijos vadovu  a. a A. Gurecku, pas ji taip pat paryčiais braudavosi žymioji anstolė, taip sukeldama psichologinį terorą. Mitnijos vadovas  neišlaikė ir nusižudė.http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/kaune-nusisove-buves-bendroves-mitnija-vadovas-a-gureckis-59-105306 Kas dar be pedofilijos  riša Lietuvos liberalus su įtakingais, turtingais  ne be rusu tarnybų šleifo verslininkais?  “Jei jūs manęs neginate, eisiu ten kur mane gins!”- drėbė pedofilija apkaltintas A. Ūsas savo buvusiems bendrapartiečiams pilietininkams ir staiga jį choru  ėmė ginti  Lietuvos liberalų sąjūdis.

Už kiek, Masiuli?

Ir kokius fokusus parodysi bei nustebinsi Lietuvą, kad išsirangyti iš kaltinimų korupcija?

O gal tu, Eligijau Masiuli, jau esi mušta korta, nuvarytas arklys?

E. Masiulis pyksta ir grasina, kažką labai įdomaus paviešinsiąs, meta užuominas ir į N. Venckienę, kaip numarintos pedofilijos simbolį. Anot jo, jis nesislėpsiąs ir įrodysiąs savo tiesą. Beje kur jis gali slapstytis? Maskvoje, šalia Raudonosios Aikštėje, gulinčios iškamšos?

Grasinti  Lietuvoje neverta, ne tik jei tau į nugarą šnopuoja R. Šimašius, bet ir jei STT išdrįso surasti kyšį. Galios plokštės po E. Masiulio kojomis jau išslydo ir jis nuleistas į unitazą. Kažkada taip pat grasino ir a. a A. Ūsas, E. Masiulio bendrapartiečio V. Ūso pusbrolis, kai buvo apkaltintas pedofilija ir 2010 06 13, šiltą birželio sekmadienio pavakarę prieš teismą, nuskendo sprindžio gylio kūdroje,prieš tai pajautęs tuometinio teisingumo ministro R. Šimašiaus alsavimą į pakaušį. http://simasius.blogas.lt/mano-liudijimas-apie-keturracio-motociklo-vairuotoja-292.html

Generalinės prokuratūros pasiūlyta  A. Ūso mirties priežastis susipynė folkloru:

  1. Nusprendė Ūsas išgerti visą prūdą
  2.  Kaip pasakoje, nepaklausė patarimo, gėrė iš balutės vandenėlį ir blogai baigė.
  3. Ūsas ieškojo savo pirštinės, dėl to ir į kūdrą įlipo, tikriausiai nardė ir ieškojo savo pirštines, o pataikė ant bebrų, išsigando ir prigėrė. Dėl visko kalti bebrai.
  4. Atvažiavo, išjungė pavarą, nulipo nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir prigėrė.
  5. Dar gali būti, kad tas Ūsas yra feniksas (atgimstantis po kremacijos iš pelenų). Ką gali žinoti?

O koks scenarijus kurpiamas Liberalų sąjūdžio pirmininkui?

Myra Kovalski

41 362242

 

 

 

Kas muilina virvę liberalui E. Masiuliui?

“Lietuvos politinė sistema toliau ritasi į dugną. Mūsų visų kantrybę ir pinigus siurbia korupcija, siauri grupiniai interesai, valdžios skandalai, melas, arogancija ir žmonių mulkinimas. Populistai dirbtinai kursto žmonių viltis ir veda šalį į pragaištį. (…) Kam dabar Lietuvoje rūpi įstatymų paisymas ir teisingumas? Kam rūpi Lietuva, kuri kasryt keliasi ir eina į darbą? Mūsų visuomenė reikalauja moralios ir atviros politikos. (…) Principingumas, sąžiningumas ir reiklumas sau – tai pagrindinės mūsų veikimo gairės.” (Liberalų Sąjūdžio manifestas).

Ir štai tau žinia – Seimo narys Eligijus Masiulis, Liberalų Sąjūdžio vadovas įtariamas 100 000 eurų kyšio ėmimu, pinigai rasti jo namuose.

Viešai pasirodo politikų, kelių žurnalistų pasisakymai.

“Prisiminkime pastaruosius dvejus trejus metus, kaip kalbėdavo tie patys liberalai spaudoje, televizijoje, kaip buvo cituojami straipsniuose. Jie visą laiką moralizuodavo kitus rodydami, kokie patys yra šventi, skaidrūs, tyri, kokie visiškai kitokie. (…) Aš ne pirmą dieną esu politikoje, todėl galiu patikslinti, kad žodis „neliečiamieji“ yra netikslus. Yra tie, kurių neleidžia liesti, ir tie, kuriuos leidžia liesti. Po šios dienos įvykio kiekvienas mąstantis politikas turi užduoti sau klausimą, kam tai naudinga: buvo neliečiami, o dabar tapo liečiami. Minčių kyla įvairių. Kad vyko tokie dalykai seniai, matyt, yra vieša paslaptis. Bet kodėl dabar staiga viskas pasikeitė ir neliečiami tapo liečiami? (Rolandas Paksas “Nenorėčiau būti Eligijaus Masiulio vietoje”. http://www.respublika.lt).

“Sakau tai be jokio sarkazmo, nors žinau šiek tiek daugiau apie tave nei skelbiama žiniasklaidoje. Nes ir Prezidentė tavo ministravimo metais privačiuose pokalbiuose kalbėjo, kad esi pats korumpuotiškiausias ministras. Matyt operatyvinių žinių turėjo nemažai. Nors dėl manęs tu draskei savo akis ne vieną kartą, bet pasirodo jos pas tave patį buvo labai jau „kiauliškos“.” (Viktoras Uspaskichas. Nesvarbu, kad pavogė – svarbu, kad atsistatydina? Arba šią savaitę mačiau, kaip miršta valstybė.http://www.delfi.lt).

„Stebino, kad buvo tylima, nei STT, niekas jų nepačiupinėja. Tai, kad dabar pačiupinėjo sveikintinas dalykas. Manęs visiškai nenustebino, dar labai mažos sumos“ (Petras Gražulis. BNS).

Iki šiol kaip žiurkės urvuose tyli žurnalistai Bruveris, Vinokuras, Tapinienė, Miliūtė, Pumprickaitė… Tyli Tapinas, kuris dvi dienos iki Masiulio kratų rašė: “Kas nutiko, bičiuliai, klausiu jūsų? Kas mums nutiko? Kodėl 26-aisiais Nepriklausomybės metais mes dar bijome laisvai kalbėti? (…) O baimė yra užkrečiamas, viską naikinantis ir per širdis plintantis virusas. Ir jis jau liečia mūsų jaunimą. Kodėl gi ne – jeigu baimės virusui atveriame duris, jis ima tai, ką turime geriausio. Ir tada darosi baisu – didžiausia mūsų ateities investicija, tikroji Nepriklausomybės karta, Laisvės vaikai irgi jau bijo.” (Andrius Tapinas. Įskųs, kaip Dievą myliu, įskųs. http://www.delfi.lt). O tai kodėl tu, A.Tapinai, tyli? Ko tu bijai? Tapinienės, kuri garbino E.Masiulį jos vedamoje laidoje? Ar tau atrodo, kad viskas gerai dėl įtarimų 100 000 eurų kyšio ėmimu? Ar Jus visus ištiko šokas? Ar Jūs nematote, kad esate apgailėtini? Įsivaizduokite, kaip Jūs visi dabar lotumėte, jeigu aš būčiau paėmusi 100 eurų?

O kur R.Valatkos sveikas protas? Buvęs ar esamas politinės partijos Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio konsultantas, 2015-05-18 lrytas.lt paskelbęs, kad tikisi padėti šiai augančiai politinei jėgai siekti aukščiausių tikslų, tik taip nukonsultavo Masiulį?

Teisingai parašė Viktoras Uspaskichas, kad iš viešų pasisakymų aišku:  “Pasirodo, nesvarbu, kad pavogė, svarbu, kad atsistatydino. Nes jis labai sąžiningas, principingas, bėda, kad sučiupo – juk toks sąžiningas.“

Sąžiningumo Liberalų Sąjūdžiui nesuteiks A. Guogos ketinimai tirti liberalus melo detektoriumi. Juk pedofilijos byloje melo detektorius taip pat rodė, kad A.Ūsas ir L.Stankūnaitė meluoja, tačiau tai netrukdė nei E.Masiuliui, nei jo bendražygiams žeminti manęs ir mano bendražygių. A.Ūso giminaičiai iki šiol yra Liberalų Sąjūdžio nariai ir darbuotojai.

Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 177 straipsnis reglamentuoja ikiteisminio tyrimo duomenų neskelbtinumą. Šio straipsnio 2 dalis nurodo, jog asmuo pasirašytinai įspėjamas dėl atsakomybės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 247 straipsnį. Ir šiuo metu įstatymas nedraudžia E.Masiuliui viešai pasakyti, kad jis kyšio neėmė, paaiškinti, kaip tos šimtatūkstantinės grynųjų sumos atsirado jo namuose. Masiulio tyla yra gynybos taktika, kad neprisikalbėtų. Ieškomi ir svarstomi būdai pasiteisinimui.

Galbūt ponui Masiuliui viskas ir baigsis gerai. Galbūt viską susitvarkys. Galbūt įrodys savo “tiesas”. Galbūt kainuos tai kainuos.

Esmė ne tai, kad jis bus nuteistas. “Švogerių krašte” ir be teismo žinomos kyšininkų pavardės. Esmė ta, kad lazda turi du galus.

Masiuli, Masiuli, kaip tu niekinai mane, kai aš gyniau bejėgį nuskriaustą vaiką.

Kaip tu žeminai visus, padėjusius man kovoti.

Tu buvai apkaltos iniciatorius. Tu kalbėjai apie partijos “Drąsos kelias” likvidavimą.

Gal iš tiesų, Masiuli, nuvažiuok į V.Uspaskicho pirtį, kad jis tave išvanotų, išmokytų, kaip reikia atsiklaupti prieš tiesą, sąžinę ir Dievą.

“Veidmainy, pirma išmesk rąstą iš savo akies; ir tuomet aiškiai matysi, kaip išmesti krislą iš savo brolio akies“ (Naujasis Testamentas, Evangelija pagal Matą 7:5).

 

 

Neringa Venckienė

https://pradzios.wordpress.com/

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));