skip to Main Content

Bernardas Dringis

Ketvirtadienis vos netapo juoduoju Lietuvos istorijoje. Pasaulyje analogų neturintis, gigantiškas, 20% žemės apmokestinimas atidėtas, tuo pačiu atidėta ir ekstremali padėtis miestuose. Visi, sulaikę kvapą, laukia.

……………………………………………………………………………………..

Praėjo metai po Seimo rinkimų. Valdantieji įsipareigojo stabdyti emigraciją, tačiau 2017 per 9 mėn. jau emigravo daugiau negu per visus 2016. Stabdžiai neveikia.

Žadėta piginti vaistus, atidaryti valstybines vaistines, žadėta.

Žadėta pritraukti investicijas, sudarant sąlygas verslui, daroma priešingai- investicinė aplinka bloginama. Estai, kiti kaimynai džiūgauja, dar daugiau investicijų bėgs pas juos.

Žadėta- naujų mokesčių nebus. Žadėta, žadėta, žadėta.

Valdžia giriasi- 2018 biudžetas bus teigiamas. Tačiau, kaip tai bus padaryta? Reiktų žmonėms pasakyti tiesą. Tiesa tokia, jog iš daugelio bus atimti pinigai, branginamos prekės, todėl į valdžios kiaurą maišą byrės milijonai.

 

Keletas tiesos momentų. Akcizinėms prekėms didinami akcizai, todėl brangs dyzelinas, transportas, kitos prekės. 

Daug kam didinama privalomojo sveikatos draudimo įmoka.

Nors gimstamumas mažėja, naikinamas papildomas NPD už auginamus vaikus.

Savarankiškai dirbantiems, mokesčiai didinami.

Bloginamos sąlygos, žmonėms su verslo liudijimais, mažės jų pajamos.

Galima rašyti ir rašyti, iš ko dar bus atimta.

Be to, visi mokėsime 28 mln. eurų baudą už nesamones su geležinkeliu. Mokėsime advokatams, jiems jau skirta 0,8 mln. eurų. Mokėsime ir mokėsime, palauk- nebus.

 

Valdžia nutyli, kad didinsis sau atlyginimus už sunkų darbą. Valdžia nutyli, kad turi daug didesnes, už paprastus mirtinguosius, apmokamas atostogas, kurias apmoka mokesčių mokėtojai. Valdžia garsiai giriasi, kad bus padidintos pensijos. Pabranginus prekes, paslaugas, pakėlus mokesčius, tie pensijų pakėlimai nieko neduos, gyvenimas nepagerės.

Iš tiesų bus atimta daugiau, negu duota.

Žmonės masiškai bėga iš šalies. Kasmet mokesčių mokėtojų mažės, todėl atiminėti iš vis dar mokančių mokesčius, reiks vis daugiau ir daugiau. Apokalipsė.

 

Vienintelis išsigelbėjimas, sudaryti geras, išskirtines sąlygas ir pritraukti investicijas. Susikurtų daugiau gerų darbo vietų, būtų daugiau mokesčių mokėtojų. Tada būtų galima ne didinti, o mažinti mokesčius. Gyvenimas realiai, o ne žodžiais pagerėtų. Estai tai supranta, pas juos eina didžiulės investicijos, gyvenimas gerėja, gyventojų skaičius didėja.

 

Mūsų valdžia elgiasi keistai. Kas bus įvedus naują, didžiulį, 20% žemės mokestį investitoriams (žinoma ir visiems žmonėms). Bus sustabdytos investicijos. Pasitikėjimas valdžia bus galutinai pakirstas. Visi supras, kad Lietuvoje nėra jokio stabilumo, gali atsitikti nenuspėjami, nenormalūs dalykai. Tapsime nepatikima, nenuspėjama, pavojinga investicijoms šalimi.

 

Kodėl rengiami, stumiami ir kam naudingi tokie įstatymai?

Užduokite šį klausimą sau, bei savo atstovams- jūsų apygardoje išrinktiems Seimo nariams.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));